Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان ميخام نيتنتدو اولد بخرم دوتا يكى واسه داداشم اولين باره ميخرم و ميخام اولين بازى اينو بگيريم با هم بازى كنيم بنظرتون مناسبه ؟ انلاينش خوبه ؟ كلا لذت بخشه؟ چيكار ميكنى دونفره ؟ ميشه دو نفره بيلد كنى و پيش برى؟

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان ميخام نيتنتدو اولد بخرم دوتا يكى واسه داداشم اولين باره ميخرم و ميخام اولين بازى اينو بگيريم با هم بازى كنيم بنظرتون مناسبه ؟ انلاينش خوبه ؟ كلا لذت بخشه؟ چيكار ميكنى دونفره ؟ ميشه دو نفره بيلد كنى و پيش برى؟

هممممم جالب شد. یکم مجبور شدم فکر کنم تا دقیقا بچینم چجوریه قضیه
انیمال کراسینگ یه بازی جزیره سازیه
و هر کنسول (نه اکانت، هر کنسول) یه جزیره مختص به خودش داره
هم انلاین هم از طریق Local Co-op (کنسول هاتون نزدیک هم باشه) میتونید به جزیره هم سفر کنید.
میشه مشخص کرد هر فردی که به جزیره تون میاد چقدر دسترسی داشته باشه
اگه ببرید تو بخش Best Friend و آزاد بذاریدش (که یه سری تنظیمات ساده است که تو بازی بگردید یادمه راحت میشد پیداشون کرد) داداشت میتونه تو ساخت و ساز و تخریب و تقریبا همه چی اگه اشتباه نکنم کمک ات کنه و عملا بشه شهردار دوم جزیره (اینا یکم جزئیات اش بیشتره) یا میتونی تنها محدودش کنی به گشتن تو جزیره و خرید از مغازه ها.

چون آیتم ها و لباس های موجود تو مغازه ها همیشه واسه هر جزیره در چرخشه (و خب هر جزیره یه میزان خاصی از منابع رو واسه خودش داره طی روز) سر زدن به جزیره همدیگه خیلی میتونه تو سریع پیش رفتن پروسه پیدا کردن آیتم هایی که میخواهید کمک کنه (واسه پول جمع کردن هم همین طور. ولی خب اون خیلی مبحث اش پیچیده است و باید توضیح بدم ترب ها چجور کار می کنن و اینا که خیلی طول می کشه. نوشته بودن تو تاپیک یه پست کلفت در موردشون) چون من خودم خیلی کسی رو نداشتم باهاش آنلاین بزنم (و سرویس آنلاین ام چند ماهی هست تمدید نشده) خیلی اطلاعی از عمق کارهایی که میشه تو بخش آنلاین کرد ندارم. ولی به اشتراک گذاشتن ایده ها پایه بخش آنلاین بازیه. متاسفانه مینی گیم آن چنان نداره بازی که دور همی بازی کنید.

در مورد کلا لذت بخش بودن بازی. کلا خیلی UI بازی نرم و روونه. بازی ایه که سر زدن بهش هر از چند گاهی همیشه حال میده. مخصوصا اگه ایده پرداز باشی که عالیه. اگه هم ایده پرداز نیستی و صرفا شبیه ساز زندگی تو یه جزیره بهشتی میخوای هم بازی به اندازه کافی از لحاظ اتمسفری خوب هست که نگهت داره

در نهایت سبک شبیه سازه و اگه با این سبک بازی ها هیچ کدومتون حال نمی کنید، با این ACNH یکی از بهترین های ژانره، معجزه خاصی قرار نیست رخ بده و یهو عاشقش بشید.
ولی در کل چیزی نیست که نشه پیشنهاد نداد. کار محشریه اورآل. من و داداشم که خیلی باهاش حال کردیم دوره ای که بازیش می کردیم.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
هممممم جالب شد. یکم مجبور شدم فکر کنم تا دقیقا بچینم چجوریه قضیه
انیمال کراسینگ یه بازی جزیره سازیه
و هر کنسول (نه اکانت، هر کنسول) یه جزیره مختص به خودش داره
هم انلاین هم از طریق Local Co-op (کنسول هاتون نزدیک هم باشه) میتونید به جزیره هم سفر کنید.
میشه مشخص کرد هر فردی که به جزیره تون میاد چقدر دسترسی داشته باشه
اگه ببرید تو بخش Best Friend و آزاد بذاریدش (که یه سری تنظیمات ساده است که تو بازی بگردید یادمه راحت میشد پیداشون کرد) داداشت میتونه تو ساخت و ساز و تخریب و تقریبا همه چی اگه اشتباه نکنم کمک ات کنه و عملا بشه شهردار دوم جزیره (اینا یکم جزئیات اش بیشتره) یا میتونی تنها محدودش کنی به گشتن تو جزیره و خرید از مغازه ها.

چون آیتم ها و لباس های موجود تو مغازه ها همیشه واسه هر جزیره در چرخشه (و خب هر جزیره یه میزان خاصی از منابع رو واسه خودش داره طی روز) سر زدن به جزیره همدیگه خیلی میتونه تو سریع پیش رفتن پروسه پیدا کردن آیتم هایی که میخواهید کمک کنه (واسه پول جمع کردن هم همین طور. ولی خب اون خیلی مبحث اش پیچیده است و باید توضیح بدم ترب ها چجور کار می کنن و اینا که خیلی طول می کشه. نوشته بودن تو تاپیک یه پست کلفت در موردشون) چون من خودم خیلی کسی رو نداشتم باهاش آنلاین بزنم (و سرویس آنلاین ام چند ماهی هست تمدید نشده) خیلی اطلاعی از عمق کارهایی که میشه تو بخش آنلاین کرد ندارم. ولی به اشتراک گذاشتن ایده ها پایه بخش آنلاین بازیه. متاسفانه مینی گیم آن چنان نداره بازی که دور همی بازی کنید.

در مورد کلا لذت بخش بودن بازی. کلا خیلی UI بازی نرم و روونه. بازی ایه که سر زدن بهش هر از چند گاهی همیشه حال میده. مخصوصا اگه ایده پرداز باشی که عالیه. اگه هم ایده پرداز نیستی و صرفا شبیه ساز زندگی تو یه جزیره بهشتی میخوای هم بازی به اندازه کافی از لحاظ اتمسفری خوب هست که نگهت داره

در نهایت سبک شبیه سازه و اگه با این سبک بازی ها هیچ کدومتون حال نمی کنید، با این ACNH یکی از بهترین های ژانره، معجزه خاصی قرار نیست رخ بده و یهو عاشقش بشید.
ولی در کل چیزی نیست که نشه پیشنهاد نداد. کار محشریه اورآل. من و داداشم که خیلی باهاش حال کردیم دوره ای که بازیش می کردیم.
بقيه اتفاقی مثلا میان جزیره من ؟ یا ما میتونیم جزیره بقیه ناشناس منظورمه .. بریم ؟

.2- پیشرفت میکنی مثلا خیابون میسازی و شهرت بزرگ میشه با ساکنینش ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بقيه اتفاقی مثلا میان جزیره من ؟ یا ما میتونیم جزیره بقیه ناشناس منظورمه .. بریم ؟

.2- پیشرفت میکنی مثلا خیابون میسازی و شهرت بزرگ میشه با ساکنینش ؟

1. نه باید حداقل یا تو فرندلیست هم باشید یا کد جزیره همدیگه رو داشته باشید. یه حالت خواب بینی داره که میخوابی میتونی بری تو جزیره یکی رندوم حتی اگه آفلاین باشه طرف
منتها تو این حالت تقریبا هیچ تعاملی با محیط نداری. صرفا میتونی نگاه کنی ببینی طرف جزیره شو چطور ساخته ازش الهام بگیری

2. آره. کلی چیز میز واسه آزاد کردن داره. هی به مرور خیلی دستت باز میشه و ساختمون ها و قابلیت های جدید دستت میاد که باعث میشه نه اول بازی خیلی گیج شی نه آخر بازی حس کنی دستت بسته است

• Love
Reactions: noorihamid99

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
بعنوان اولین بازی سوییچ شاید این بازیو بگیرم اما دنبال بازی هستم که طولانی باشه چون احتمالا بخوام کارتریج بخرم پس گرونه :D
نظرتون چیه؟

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
بعنوان اولین بازی سوییچ شاید این بازیو بگیرم اما دنبال بازی هستم که طولانی باشه چون احتمالا بخوام کارتریج بخرم پس گرونه :D
نظرتون چیه؟

Animal Crossing بازی به شدت دوست داشتنی ایه
منتهی من مطمئن نیستم خوشت بیاد ازش چون سبکش یکم خاصه. اگه نگاه کردی میدونی بازی چیه و از این سبک خوشت میاد به نظر من حتما بخرش که تا دلت بخواد کار میریزه سرت.

سر و سامون دادن به جزیره ات تو انیمال کراسینگ خیلی حال میده...

ولی من یه چیزی رو هم در مورد بازی بگم
Animal Crossing کلا سری اش جوریه که ساخته شده تا هر روز در کل فقط یه ساعت بازی شه. توضیحش خیلی سخته ولی خلاصه اش اینه که همه چی بازی خیلی با چرخه شب و روزش در ارتباطه (که با ساعت عادی یکیه و یک به یک میره جلو. شب بازیش کنی تو بازی شبه. صبح بازی کنی تو بازی صبحه)
سر همین نمیتونی یهو تو بازی با 7 8 ساعت پشت هم بازی کردن خیلی رشد کنی. قشنگ از یه جا به بعد می بینی دیگه کاری نداری و باید ول کنی تا فردا بری
(یا میتونی تاریخ دستگاه رو بکشی جلو و عقب و کاری کنی سوییچ فکر کنه روز از نو و روزی از نوئه :D)

به همین خاطر این بازی یکی از بهترین بازی مکمل های سیستمه چون میتونی کنار هر بازی ای، نیم ساعت تو AC هم بچرخی و ببری جلو کارات رو

ولی به عنوان تنها بازی یخورده رو مخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر