َAAA بزرگ مایکروسافت برای نسل بعد در حال ساخت است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
black-tusk-studio-logo.jpg

Black Tusk Studios در ونکوور در حال ساخت بزرگترین فرنچیز AAA نسل بعد مایکروسافت است.

استدیو ونکوور مایکروسافت در پستی اعلام کرد آنان کار بر روی یک شوتر مولتی پلیر AAA را از ماه may سال 2012 شروع کرده اند.

با توجه به گفته ها Black Tusk Studios کل تمرکز خود را بر روی این عنوان AAA گذاشته است." این استدیو در کانادا در حال بزرگتر شدن است.که مرزهای پلتفرم های کمپانی مایکروسافت را وسعت خواهد داد. ما بخشی از فامیلی Microsoft Studios هستیم.
" به عنوان یک استدیو first-party در مایکروسافت ما دو دستور داریم تفکر و کاری و ساخته ای بزرگ. تمامی استدیو های مایکروسافت به همواره تعهد دارند تا بهترین کیفیت بالاترین نوآوری و ساپورت در اندازه world-class و بازریابی توزیع خوب و فروش عالی را ارائه دهند. به عنوان قسمتی از فامیلی مایکروسافت استدیو Black Tusk قادر است تکنولوژی و منابع استدیو های first-party مایکروسافت از جمله : 343 Industries, Turn 10 Studios, Rare Ltd., Lionhead Studios, Good Science Studio و Twisted Pixel Games داشته باشد و از آنان استفاده کند."
" همچنین استدیو ما امکانات و فناوری خود را با BigPark و Microsoft Studios Victoria که 2 استدیو دیگر مایکروسافت حساب می شوند و واقع در ونکوور و ویکتوریا هستند به اشتراک گذاشته است.و در نهایت ما به طور نزدیک با دیگر تیم های سازنده مایکروسافت برای خلق سرگرمی های برای پلتفرم های این کمپانی هم چون Xbox LIVE، Kinect و Xbox 360، مشارکت خواهیم داشت."
screenshot_32219_thumb_wide300.jpg

با توجه به صحبت های مدیر این استدیو Mike Crump در مصاحبه ای با Vancouver Sun می گوید: "این استدیو به دلیل این تاسیس شده است که بر روی یک بازی بزرگ به همراه یک تیم بزرگ، بودجه ای زیاد و زمانی کافی و طولانی کار کند. به بازی های چند سال آینده نگاه می اندازیم و می گویم که: این بازی بزرگترین فرنچیز نسب بعدی مایکروسافت خواهد بود. این استدیو در حال کار بر روی عنوانی است که گفته می شود امیدوارند Halo بعدی باشد.
" ما در حال کار بر روی یک فرنچیز بزرگ بعدی مایکروسافت هستیم، ما روی هیچ فرنچیز دیگری کرا نمی کنیم، ما می خواهیم ساخت Halo بعدی را در ونکوور ببینیم.ما بسیار شادمان هستیم و درحال ساخت بازیی شبیه به آن هستیم.
" مایکروسافت در این باره به ما چراغ سبز نشان داده و گفته است پروژه رو رو به جلو با موفقیت به اتمام برسانیم."

با اشاره به توییت Sten Hueble که سابقا سرپرست طراحان بازی Crysis 2 بوده این طراح هم اکنون در حال کار در Black Tusk Studios است. این استدیو در حال کار بر روی یک عنوان شوتر مولتی پلیر است که تایید شده است برای نسل بعد خواهد بود. این طراج در صفحه توییتر خود بیان کرده است که: چیزی بیش از یک IP جدید و فضایی زیاد یک شوتر با عناصر Gears و Halo .

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اول اینکه یه سوال یعنی بازی قسمت دستانی نداره ؟ و فقط مولتی پلیر هست ؟!

همین دوتا بازی بزرگترین ip های مایکروسافت حساب میشن الان مخلوط اینها را میخوان بسازن ؟:D عجب !:D
هاه. سوپرایز کلیف بی همینه. میاد اعلام میکنه
"من از همینجا اعلام میکنم به استودیو ونکور پیوستم و تمام تلاشم رو میکنم این بازی رو هرچه تمام تر خونی بسازم"
:d کنفرانس میره رو هوا

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هاه. سوپرایز کلیف بی همینه. میاد اعلام میکنه
"من از همینجا به استودیو ونکور پیوستم و تمام تلاشم رو میکنم این بازی رو هرچه تمام تر خونی بسازم"
:d کنفرانس میره رو هوا
لول :D واقعا جالب گفتی بعید هم نیست یدفعه بگه من به Vancouver پیوستم :lol:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
اول اینکه یه سوال یعنی بازی قسمت دستانی نداره ؟ و فقط مولتی پلیر هست ؟!
مولتی پلیر دیگه تو نسل بعد به این شکلی که الان میبینیم نیست. یعنی دیگه یه چیز جدا نیست و سینگل و مولتی رو از هم جدا کنیم، دارن همشون با همدیگه تلفیق میشن. داستان هم دارن، یعنی یه بازی مولتی پلیری که داستان و NPC و همه چی داره. یکی از بازیهایی هم که داره استارت این قضیه رو میزنه Destiny ـه...:D و اگه این قضیه بگیره، استودیوهای زیادی خودشون رو تو این مسیر میندازن.

البته این بازی بعید میدونم اونطوری باشه، احتمالا این یکی رو مثل بازیهای همین نسل "سینگل و مولتی" میسازن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
کلا استودیو های ماکروسافت هر لحظه امکان داره بازی هاش کنسل بشه و درش تخته..! پس زیاد به خودتون امید ندین..

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مولتی پلیر دیگه تو نسل بعد به این شکلی که الان میبینیم نیست. یعنی دیگه یه چیز جدا نیست و سینگل و مولتی رو از هم جدا کنیم، دارن همشون با همدیگه تلفیق میشن. داستان هم دارن، یعنی یه بازی مولتی پلیری که داستان و NPC و همه چی داره. یکی از بازیهایی هم که داره استارت این قضیه رو میزنه Destiny ـه...:D و اگه این قضیه بگیره، استودیوهای زیادی خودشون رو تو این مسیر میندازن.

البته این بازی بعید میدونم اونطوری باشه، احتمالا این یکی رو مثل بازیهای همین نسل "سینگل و مولتی" میسازن.

یعنی MMO ها استارت این قضیه رو نزدن اونوقت این بابا که هنوز نیومده استارت زده ؟ :D روال تمام MMO ها همینه ، داستان در مولتی پلیر بقولی .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
منظورش یه نسخه دیگه از Halo نیست ! :D اینا اصلاً کاری با Halo ندارن. هدفش از آوردن اسم Halo اینه که نشون بده بازی ای که اینا دارن میسازن قراره چیزی مثل سری Halo بشه. یعنی یه سری بازی با کیفیت و محبوب در اون حد و اندازه ! :D
لازم به ذکره هنوز این موضوع رو توی gaf نفهمیدن :D. 15 میلیون بار ماکروسافت علام کرده 343i رو برای ساختن Halo بنا کرده. حالا باز فردا یکی میاد که اقا اینها دارن Haloـی TPS میسازن :D.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو اکثر خبرها تو سایتها معتبر اصلا گفته نشده که این بازی که میسازن حتما برای نسله بعده ! هرچند احتمالش بیشتره ولی کلا گفتند دارن یه بازی میسازن . کلا من یه حسی دارم که یکی از استادیوهای مایکروسافت برای سال بعد و همین نسل یه بازی دارن چون بالاخره مایکروسافت و سونی باید با یه بازی بزرگ انحصاری نسل را بیه پایان برسونن :D با اینکه مایکرو سال بعد یه gears داره ولی باز از استادیوهای داخلیش نیست و من فکر میکنم اواخر سال 2013 یه بازی نهایتا داریم .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تو اکثر خبرها تو سایتها معتبر اصلا گفته نشده که این بازی که میسازن حتما برای نسله بعده ! هرچند احتمالش بیشتره ولی کلا گفتند دارن یه بازی میسازن . کلا من یه حسی دارم که یکی از استادیوهای مایکروسافت برای سال بعد و همین نسل یه بازی دارن چون بالاخره مایکروسافت و سونی باید با یه بازی بزرگ انحصاری نسل را بیه پایان برسونن :D با اینکه مایکرو سال بعد یه gears داره ولی باز از استادیوهای داخلیش نیست و من فکر میکنم اواخر سال 2013 یه بازی نهایتا داریم .
and is said to be a next generation game.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر