ویژگی‌های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
درود

سری Call Of Duty در چند سال اخیر نتوانسته است مانند گذشته موفق باشد و کمبود خلاقیت در نسخه‌های اخیر باعث شده است که این بازی دیگر درخشش سالهای قبل را نداشته باشد. اما استودیو Treyarch برنامه‌های ویژه‌ای برای نسخه جدید این بازی یعنی Black Ops 2 تدارک دیده است.

در همایش Gamescom امسال این استودیو به معرفی ویژگی‌های جدید بخش آنلاین بازی پرداخته است که به بیان پنج مورد از مهمترین این ویژگی‌ها می‌پردازیم:

1. ساخت کلاس: ویرایش کلاس بازی در Black Ops 2 به مراتب ساده‌تر از قبل است و به بازیکن آزادی عمل بیشتری خواهد داد. ساخت یک کلاس بر اساس ده ویژگی سیستم استوار است و بازیکنان با استفاده از این ویژگی‌های به بالابردن سطح اسلحه‌ها، تجهیزات و توانایی‌های خود می‌پردازند.
  2. سیستم امتیازدهی: سیستم امتیازدهی بازی دیگر بر اساس کشتن تنها نخواهد بود و لازم نیست برای بردن جایزه و افزایش سطح خود فقط به کشتن دشمنان پرداخت. این سیستم به بازیکنان این اشتیاق را می‌دهد که هر کدام به نحوی در صحنه نبرد ایفای نقش کنند.
  3. عملکرد اسلحه: اعتماد‌ به‌ نفس بالا تاثیری در سطح عملکرد اسلحه نخواهد داشت. بازیکنان درخواهند یافت که اعتماد به نفس بالا فقط در بهبود عملکرد خودشان تاثیر دارد و بهبود عملکرد اسلحه به چیز دیگری نیازمند است.
  4. پشتیبانی صوتی: بازیکنان قادر خواهند بود زمانی که دوستانشان در حال بازی هستند با صدای خود به تشویق و ترغیب آنها در شکست دادن دشمن بپردازند. آنها قادر خواهند بود زمانی که کشته می‌شوند مانند یک فرمانده به دلگرمی دادن هم‌تیمی‌های خود بپردازند.
  5. جوایز جدید: جوایز جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که با استفاده از سیستم جدید امتیازدهی قابل دسترسی خواهند بود. از جمله آنان می‌توان به سلاحی قابل پرتاب اشاره کرد که هنگام برخورد به زمین و انفجار شعله‌هایی به مراتب وسیع‌تر از قبل ایجاد می‌کند، از دیگر جوایز می‌توان به سلاح نگهبان اشاره کرد، سلاحی که بر روی زمین قرار می‌گیرد و به دشمنانی که در تیررس آن هستند تیز اندازی می‌کند.

Treyarch همچنین به ویژگی‌های دیگر بازی نظیر سیستم جدید Matchmaking و مدهای جدید بازی پرداخت. تلاش برای القای خون جدید در پیکر سری Call Of Duty ادامه دارد.
Black Ops 2 در تاریخ 23 آبان امسال برای پلتفرم‌های Xbox 360، PS3 و PC عرضه خواهد شد.

http://www.mobilenapps.com/articles/3742/20120816/gamescom-2012-top-5-new-call-duty.htm

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
در ظاهر که خوبه امیدوارم در عمل هم همینطور باشه:d
فقط یه فکری هم به فکر سروراش بکنن چون توی بازی بتل سه سوته وصل میشی به بازی ولی اینجا کلی باید صبر کنی تا به یه سرور جوین بشی

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من تریلر مولتیش رو دیدم به نظرم عالی کار شده. این تغییراتی که ایجاد کردن میتونه کمک زیادی به موفقیت بازی بکنه.

in Treyarch we trust :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
البته با این اپدیت 30 مگی که برای mw3 اومده خیلی راحت میشه جوین شد
در یکی از عجیب ترین حالات ممکن پینگ من تو بازی فول سبز بود!!!!!باورم نمیشد:D
منظور از دستورات صوتی چیه؟ یعنی مثلا یه قابلیت اضافه شده که یه فر فرمانده میشه بقیه هم اعضا بعد بازی این قابلیتو داره میده که اعضا بتونن با کیفیت صدای فرمانده رو بشنوند؟

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
پشتیبانی صوتی: بازیکنان قادر خواهند بود زمانی که دوستانشان در حال بازی هستند با صدای خود به تشویق و ترغیب آنها در شکست دادن دشمن بپردازند. آنها قادر خواهند بود زمانی که کشته می‌شوند مانند یک فرمانده به دلگرمی دادن هم‌تیمی‌های خود بپردازند.

در نسخه های قبل وقتی میمردی، نمیتونستی با اونایی که زندن حرف بزنی.... ولی توی این نسخه میشه که خیلی هم بد هست.. :|

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
این قابلیت صوتی : CoD Cast نام داره !
و یه نفر بازی رو مثل مسابقه فوتبال گزارش میکنه ! که خیلی باحاله و چند تا گزینه و tweak در اختیار گزارشگر هست که خیلی جالبه !
پیشنهاد میکنم ، Black Ops II Live Stream رو از یو تـــیوب ببینید که کلی اطلاعات جدید راجع به بازی میده !
در نسخه های قبل وقتی میمردی، نمیتونستی با اونایی که زندن حرف بزنی.... ولی توی این نسخه میشه که خیلی هم بد هست..
اصلا همچین چیزی نیست ! ، گزارشگر میتونه صدای Chat بازیکن هارو برای Audience پخش کنه ولی صدای گزارشگر به هیچ وجه برای بازیکن های در حال بازی پخش نمیشه !

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
اصلا همچین چیزی نیست ! ، گزارشگر میتونه صدای Chat بازیکن هارو برای Audience پخش کنه ولی صدای گزارشگر به هیچ وجه برای بازیکن های در حال بازی پخش نمیشه !

خو حاجی، تو نسخه های قبلی هم اونایی که زنده بودن، صداشون میومد واسه مرده ها..... دیگه گزارشگر چیه !!
فقط اونایی که مرده بودن نمیتونستن با زنده ها چت کنن و حرف بزنن !
الان اون قسمتی که بولد کردم با این تناقض داره :
بازیکنان قادر خواهند بود زمانی که دوستانشان در حال بازی هستند با صدای خود به تشویق و ترغیب آنها در شکست دادن دشمن بپردازند.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا

باو میگم این یه قابلیت جدید هست یکی بازی رو گزارش میکنه برای Spectator ها، نه بازیکن ها،، و صدای گزارشگر رو نمیشنون بازیکن ها ! اون چیزی هم که نوشته اشتباه هست
گفتم برید Games Com Live stream رو ببینید کامل توضیح میده... الان 2 شب گذشته روی یوتــیوب هست نزدیک به 2 ساعت گیمپلی و مصاحبه هست !

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
باو میگم این یه قابلیت جدید هست یکی بازی رو گزارش میکنه برای Spectator ها، نه بازیکن ها،، و صدای گزارشگر رو نمیشنون بازیکن ها ! اون چیزی هم که نوشته اشتباه هست
گفتم برید Games Com Live stream رو ببینید کامل توضیح میده... الان 2 شب گذشته روی یوتــیوب هست نزدیک به 2 ساعت گیمپلی و مصاحبه هست

الان یه موضوعی اینجا مطرح میشه... که کلا چرا کسی باید Spectator بشه !!!؟ معمولا کسی Spectator میشه که یا AFK هست، یا داوری مچ رو به عهده داره :d
بعد کسی که Spectator هست، خودش میتونه کل بازی رو و همه ی بازیکن ها رو ببینه!!
بعد این گزارشگر از بازیکن ها هست یا Spectator ها !؟ کلا فک کنم اشتباه فهمیدی... یکم بیشتر دقت کن شاید یه چی دیگه باشه !:d

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
الان یه موضوعی اینجا مطرح میشه... که کلا چرا کسی باید Spectator بشه !!!؟ معمولا کسی Spectator میشه که یا AFK هست، یا داوری مچ رو به عهده داره :d
بعد کسی که Spectator هست، خودش میتونه کل بازی رو و همه ی بازیکن ها رو ببینه!!
بعد این گزارشگر از بازیکن ها هست یا Spectator ها !؟ کلا فک کنم اشتباه فهمیدی... یکم بیشتر دقت کن شاید یه چی دیگه باشه !:d

ای خدا !!! :d
ببین 2 ماه دیگه بازی میاد خودت همه چیز رو میفهمی ! :d

ویرایش : ببین شاید من یکم بد توضیح دادم :d بعدا که تریلر و این حرف ها ازش اومد کامل میفهمی !

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
در نسخه های قبل وقتی میمردی، نمیتونستی با اونایی که زندن حرف بزنی.... ولی توی این نسخه میشه که خیلی هم بد هست.. :|

امکان نداره منظورشون این باشه , اینجوری خیلی راحت بازیکن ها به هم free می دن , احتمالا منظورشون یه سری دستور های آماده مثل cover me و ... هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر