ویروس ! کمک !

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام !
خودتون ببینید !
وقتی میام اینترنت بعد از چند دقیقه این صفحه میاد . اگه عکس نیومد توی فایلهای ضمیمه ببینید
[
attachment.php

میبینین چجوری به آدم تهمت میزنن ؟
163.gif
163.gif
162.gif
162.gif

بعدشم اگر ok بزنی یا صفحه رو ببندی
یه صفحه دیگه میاد که توش نوشته : Oh ! I’m In the cage ( من توی قفسم )
این موقع دیگه نمیشه موس رو از این صفحه بیاری بیرون
بعد 3 تا دکمه داره : Shut Down , Restart , Log Off
آنتی ویروسم هم avast هستش . همین دیروزم آپدیت کردم
چیکار کنم ؟!

Attachments

• Capture_5.jpg
    Capture_5.jpg
    6.6 KB · مشاهده: 40
آخرین ویرایش:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
دوست عزیز - این برنامه یک ویروس بسیار ساده بوده و به آسانی نیز قابل کنترل می باشد !

به محض اینکه آن را مشاهده نمودید - اگر کیبوردتان جدید است - کلید .APP را زده - سپس کلید ویندوز (میان alt و ctrl در کیبورد) را بفشارید. در این زمان به قول خود ویروس - از قفس خارج می شوید و نشانگر موس شما آزاد می گردد - سپس سه کلید ctrl+alt+del را بزنید تا Task Manager باز گردد و به قسمت Processes رفته - عنوان " systemdll.exe " را از میان نرم افزار های در حال کار پیدا نموده - رایت کلیک کرده و End Process را بزنید تا ویروس سرویس شود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به همین سادگی !

آخرین ویرایش:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
این ویروسی نیست که در سیستم شما نصب گشته و بطور خودکار فعال گردد - بلکه توسط کاربران سودجو در وبلاگ ها یا انجمن ها - به صورت لینک و یا در امضا (اطلاع ندارم چگونه) وجود دارد و به محض باز شدن صفحات آلوده فعال می گردد - اما صدمه ای به سیستم شما وارد نمی کند.

به هر حال بد نسیت از آنتی ویروس Bit Defender 8 به منظور جلوگیری از آن استفاده نمایید. (البته به شرطی که سیستم Virus Shield فعال باشد).

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
ايرنا: کارشناسان امنيت رايانه اي درباره شناسايي کد مخرب جديد از نوع تروجان خبر مي دهند که براي کاربران بازديدکننده از وب سايتهاي غيراخلاقي ، پيامهاي تربيتي و اخلاقي نمايش مي دهد. اين تروجان جديد به نام يوسف علي -اي برخلاف اغلب کدهاي مخرب امروزي - که به ربودن رمزها و آسيب پذير کردن رايانه ها در برابر نفوذ هکرها مي پردازند - با نصب خود روي رايانه کاربر ، رفتار اينترنتي او را زير نظر مي گيرد. هنگامي که تروجان جديد استفاده کاربر از مرورگر اينترنتي براي بازديد يک وب سايت غيراخلاقي را شناسايي مي کند، پنجره پاپ آپي در مانيتور نمايش مي دهد که در آن نوشته شده "خداوند از تمامي حرکات شما و حتي رفتارتان در خانه هايتان آگاه است". اگر کاربر پس از نمايش اين پيغام همچنان به بازديد از وب سايت غيراخلاقي ادامه دهد ، تروجان با ارسال پيغام ديگري ويندوز رايانه را بدون اراده کاربر لاگ اوت مي کند.تروجان ها همانند ويروس هاي رايانه اي کدهايي هستند که بدون اطلاع و اراده کاربر روي رايانه نصب مي شوند اما تفاوتشان با ويروس ها اين است که براي تکثير خود اقدامي نمي کنند. :lol:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
مرسی دوستان ! کارم راه افتاد
واقعا آنتی ویروس خوبیه !
خوشحالم!!!!

منبع این ویروس رو پیدا کردم !
متاسفانه منبعش : تاپیک عکسهای جالب و دیدنی همین بازی سنتر !
175.gif
164.gif
به خدا من نبودم
162.gif

پس تاپیک عکسهای جالب و دیدنی غیر اخلاقیه !؟!
نه بابا کجاش غیر اخلاقیه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
این که گفتی من نبودم یعنی من بودم !!!
ای که گفتی یعنی چه؟
من کی گفتم تو؟
اصلا میدونی از کدوم عکس گرفتی؟