ویروس کرونا به استودیو Kojima Productions نیز رسید!

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
استودیو Kojima Productions به طور موقت بسته می‌شود، چرا که تست کرونای یکی از اعضای آن مثبت تشخیص داده شده‌است.

Kojima-Productions.jpg

استودیوی سازنده بازی Death Stranding که به رهبری آقای Hideo Kojima اداره می‌شود، با انتشار یک اعلامیه رسمی این خبر را تأیید کرد. با اینکه کارمند مبتلا به این ویروس از روز 20 مارچ در محل کار خود حاضر نبوده، اما مدیران این شرکت تصمیم گرفته‌اند که برای حفظ امنیت کارکنان، موقتا استودیو را تعطیل کنند. در نتیجه، اعضای استودیو برای مدتی از خانه کار خواهند کرد.

کوجیما پروداکشنز در اعلامیه خود نوشت: ” ما درحال همکاری نزدیکی با اداره بهداشت عمومی هستیم. آن‌ها به ما اطلاع دادند، از آنجایی که این کارمند در زمان شروع بروز علائم بیماری در دفتر کار خود حاضر نبوده، بقیه کارمندان Kojima Productions تماس نزدیکی با او نداشته‌اند و برای همین تعطیل کردن استودیو الزامی نیست.” این استودیو ادامه داد:” هرچند، ما در استودیو Kojima Productions مستقلا تصمیم گرفته‌ایم که این قانون پیشگیری را برای حفظ سلامت کارکنان و طرفداران خود تصویب کنیم.”

این قوانین شامل ضد عفونی کردن کل محل کار و نظارت بر وضعیت سلامتی تمام کارکنان و همچنین، کار کردن از خانه است. مطمئنا کوجیما پروداکشنز اولین استودیویی نیست که با ویروس کرونا و تأثیرات آن دست و پنجه نرم می‌کند. این روزها بسیاری از شرکت‌ها برای جلوگیری از شیوع این ویروس، سیاست‌های مختلفی را مانند کار کردن از راه دور اعمال می‌کنند تا جان کسی به خطر نیوفتد.

Continue reading...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
والا اینجور کارا حالت عادیش هم باید از خونه کار کنن به نظرم :-"
چه کاریه این همه بکوبن برن وقتی کل وقت باید پشت کامپیوتر بشینن؟ نهایتا برا یه سری چیزا مثل موشن کپچر اینا حضوری لازم باشه برن ...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
والا اینجور کارا حالت عادیش هم باید از خونه کار کنن به نظرم :-"
چه کاریه این همه بکوبن برن وقتی کل وقت باید پشت کامپیوتر بشینن؟ نهایتا برا یه سری چیزا مثل موشن کپچر اینا حضوری لازم باشه برن ...
توی خونه نمیشه . سر و صدا و بچه ها و ...
خودم الان خونه کار میکنم بازدهی به زیر 50 درصد رسیده :D

• Like
Reactions: residen

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
بازی بعدی کوجی و دوستان بعد از شبیه ساز پیاده روی:
شبیه ساز قرنطینه در خانه.

:D
اعضای خانواده هم میتونن برات وسایل کمکی کار بگزارن مثلا میری دستشویی میبینی یک پدر بیامرزی برایت از قبل محلول وایتکس 0.1 درصد گذاشته و کارت راه می افته.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
جالبه داستان بازی درمورد جدا افتادن آدما از هم بود خیلی زود به واقعیت پیوست، یه عده هنوز دارن مسخره میکنن:))
حالا اگه بازی مولتی بود مثل نمونه های شبیه ساز پیاده روی قبلی، خوب میشد:))
باز لقب فیلم درجه سه هنوز ندادید پیشرفت بزرگیه.

• Like
Reactions: Sepi_60

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
جالبه داستان بازی درمورد جدا افتادن آدما از هم بود خیلی زود به واقعیت پیوست، یه عده هنوز دارن مسخره میکنن:))
خیلی جالب چون دقیقا همون اتفاقاتی که تو بازی راجع بهش حرف زده میشد داره اتفاق میفته. این خبر ببین :D

134557

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
خیلی جالب چون دقیقا همون اتفاقاتی که تو بازی راجع بهش حرف زده میشد داره اتفاق میفته. این خبر ببین :D

View attachment 134557
واقعا اونایی که بازی رو قبل انتشار ویروس رفتن بعدش که کورونا اومد حس عجیبی داشتن مثل خودم، چون تو دنیای دث استرندینگ یه بار سیمولیشن این قرنطینه و جدایی رو تجربه کرده بودن:D
باز انقدر اعتماد به نفس:D باقیه بعد جوایزی که بازی گرفت و این مورد اخیر بیان مسخره کنن:D
اصلا ذره ای منطق نمیشه تو این خوشمزه بازیا پیدا کرد. زمانیکه HR اومد گفتم خب بازی جدیده اینا رو میگن، دیدم نه کلا هر چی انحصاری باشه میگن شبیه ساز پیاده رویه و نباشه به به و چه چه میکنن.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
حالا اینا در برابر MGS2 هیچی نیست:D فقط اون دیالوگهای پایانی بین رایدن و هوش مصنوعی رو الان برید دوباره ببینید تا متوجه بشید اون موقع کوجیما چه ویژنی داشته:D بحثهایی که حول ایندیویجوالیسم و حقوق خواهی اقلیت ها و گروههای مختلف شکل میگیره تا بحثهای کنترل جمعی افکار و دیتاها.... یا توی MGS4 اینکه جنگها به زودی سمت و سوی پراکسی میگیرن که خب الان دارم میبینیم شرایط جنگهای مدرن رو :D (منهای نانوماشین:D) البته اینا همشون الزاما تحلیلهای کوجی نیستش و از دهه ها قبلش هم این صحبت ها بوده ولی حداقل در صنعت گیم کسی مثل استاد این مباحث رو وارد داستان بازی ها نکرده بوده.
حالا یه عده هم که همیشه نقش نمکدون رو بازی میکنن و حس زیرک و باهوش بودن بهشون دست میده بزارین راحت باشن:D

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
نمیان بگن که پیام بازی در مورد اتحاد و همبستگی و استرند بود و به در کنار هم بودن تشویق میکرد ولی الان دقیقا باید برعکسش رو انجام بدی تا بیماری نگیری :))

من از این قسمت حرفتون حس کردم شما حتی بازی رو تجربه هم نکردی و نمیدونی نحوه ارتباط و همبستگی چجوری و از چه طریقی بوده.ایشالله که اشتباه حس کنم.
من نه از کوجیما بت میسازم نه فنشم! حالمم از متال گیر تا 4 بهم میخوره:D و فقط 2 تا بازی اخرشو دوست داشتم. کاری هم به پیشگویی و این مزخرفات ندارم. فقط میتونم بگم بد به حال کسایی که با این بازی ارتباط برقرار نکردن. مخصوصا تو این دوران تجربش بیشتر چسبید بهم حالا به هر دلیلی.
البته سلیقه هم هست! مثلا من الان این دووم اترنالی که همه براش سر و دست میشکوننو هیچوقت حتی بازیم نمیکنم و میفهمم کسایی که با شنیدن "شبیه ساز کولبری" یا هر دلیل دیگه ای بازیرو تجربه نکنن! فقط میتونم بگن بد به حالشون. همین

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
البته اینا همشون الزاما تحلیلهای کوجی نیستش و از دهه ها قبلش هم این صحبت ها بوده ولی حداقل در صنعت گیم کسی مثل استاد این مباحث رو وارد داستان بازی ها نکرده بوده.
هه هه :D به آقای وارن اسپکتور و اثرش deus ex سلام کن! کوجیما در همین حد که هر چی پلات هول تو داستانش میدید با نانوماشین پُرش میکرد.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
هه هه :D به آقای وارن اسپکتور و اثرش deus ex سلام کن! کوجیما در همین حد که هر چی پلات هول تو داستانش میدید با نانوماشین پُرش میکرد.
من خودم قبلا اینجا سر MGS4 حسابی به داستانش فحش خار مادر دادم دفاعی هم ازش نمیکنم:D ولی وقتی شما هم یه فرنچایز رو این همه سال ادامه بدی قطعا به یه سری مشکلات بر میخوری که مجبور میشی ماستمالیش کنی:D الان deus ex مثل متال گیر این همه سال داستان پیوسته با شخصیتهای ثابت داشته؟ حجم داستانی و بازه زمانی متالگیر رو نگاه کنید از دهه 60 میلادی تا سال 2014 بوده!! اصلا قابل مقایسه نیستن
در ضمن، اولین شماره MGS سال 1998 اومده Deus ex سال 2000 :D جمع و تفریقش رو به خودتون میسپارم که کی زودتر بوده:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر