ویدئویی جدید از گیم پلی Wasteland 2 به مدت 18 دقیقه منتشر شد.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
در 28 اگوست طبق قولی که سازندگان بازی داده بودند ویدئویی جدید از گیم پلی بازی منتشر شد این ویدئو Wasteland 2 Prison Level Demo نام دارد و مدت زمان آن 18 دقیقه است و در انجمن رسمی بازی Wasteland 2 معرفی شد;
ویدئو :
Code:
https://www.youtube.com/watch?v=sdmGthYqTbo
صفحه این خبر در انجمن رسمی بازی :
Code:
http://wasteland.inxile-entertainment.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=4488


Wasteland 2 یک بازی نقش آفرینی کلاسیک (OLD SCHOOL RPG) در سبک داستانی پسا رستاخیز (POST APOCALYPTIC) - آخرالزمان (APOCALYPTIC) هست،این بازی دنباله ای بر بازی Wasteland منتشر شده در سال 1988 هستش که از پایه گذاران سبک نقش آفرینی هستش،همچنین سبک بازی و نوع داستان آن (پسا رستاخیز-آخرالزمان) الهام بخش و الگویی برای سری بازی های Fallout بود.

در ویدئو قابلیتها و ابعاد دیگری از بازی به نمایش گذاشته شده است،از جمله قابلیت خرید،فروش و تبادل سلاح و ابزارآلات دیگر،مذاکره و گفتگو با گروهها و افراد مختلف و بعضا دشمن ، وجود مین در بعضی مناطق که البته روش رد شدن از آن مناطق را نشان میدهد و ... ; نقشه ی در گوشه تصویر که در ویدئوی اول از گیم پلی بازی کار نمیکرد در اینجا به خوبی کار میکنه و همچنین یک تغییرات جزئی در رابط کاربری (UI) و یا همان HUD بازی نسبت به ویدئوی اولی ایجاد شده است که البته فکر کنم این تغییرات مرتبط با منطقه ی کنونی بازی است یعنی احتمال میدم در هر منطقه با توجه به کارهایی که میتوان در آنجا انجام داد و اقتضاعات آن منطقه تغییراتی جزئی در رابط کاربری ایجاد میشود،این فقط احتمالیه که من میدم شاید هم رابط کاربری از اول تا آخر همین باشه که در این ویدئو نشان دادند.

موسیقی متن بازی را Mark Morgan آهنگساز آثار مشهوری چون Fallout ، Fallout 2 ، Planescape: Torment و Need for Speed: Shift ساخته اند،آهنگهای این بازی در سبک DARK AMBIENT هستش.

Wasteland 2 با موتور یونیتی ساخته شده است و برای سیستم عاملهای ویندوز،لینوکس و مک اواخر 2013 منتشر میشود،این زمان تخمینی است و ممکنه تاخیر بخورد.

Wasteland (video game) - Wikipedia, the free encyclopedia

Wasteland 2 - Wikipedia, the free encyclopedia

سایت رسمی:

Wasteland� 2 - inXile entertainment

انجمن رسمی:

Wasteland Survival Guide • Index page

چند لینک مرتبط با بازی:

بازی‌سنتر | اخبار | PC | Wasteland 2 به تازه کارها باج نخواهد داد

http://forum.bazicenter.com/thread74476/
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟