وصل کردن هارد ps3 به کامپیوتر

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
من هارد پلی 3 رو وصل کردم به کامپیوتر اما تو ویندوز شناسایی نمی شه ( تو بایوس و بوت شدن شناسایی می شه اما )

مشکل از کجاس ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فرمت هارد داخلی ps3 برای ویندوز شناخته نشدس و شما هم به هیچ روش معمولی نمیتونی اطلاعات روشو ببینی یا دست پیدا کنی با PC

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
فرمت هارد داخلی ps3 برای ویندوز شناخته نشدس و شما هم به هیچ روش معمولی نمیتونی اطلاعات روشو ببینی یا دست پیدا کنی با PC

مگه fat32 نیست ؟!

جالبه الان که با پارتیشن مجیک نگاه می کنم آن الوکیتد می زنه ! :D

نمی شه فت 32 فرمتش کرد چپوند تو دستگاه ؟!

Last edited by a moderator:

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
جالبه الان که با پارتیشن مجیک نگاه می کنم آن الوکیتد می زنه ! :D

اصلا با پارتیشن مجیک بهش دس نزن. بهتره از acronis disk director استفاده کنی. Partition Magic هارد اکسترنال منم رو الوکیتد می زد !

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من هارد پلی 3 رو وصل کردم به کامپیوتر اما تو ویندوز شناسایی نمی شه ( تو بایوس و بوت شدن شناسایی می شه اما )

مشکل از کجاس ؟
مشکل اینه که system fileش واسه ویندوز ناشناخته هستش و شما هر سیستم عامل یا نرمافزار دیگه ای هم بیاری نمیتونی به محتویات داخلش دست پیدا کنی.
جالبه الان که با پارتیشن مجیک نگاه می کنم آن الوکیتد می زنه ! :biggrin1:

نه دیگه اگه قرار بر این بود ، که ملت هارداشونو در میاوردن به دلخواه با هر system fileیی که دوست داشتن فرمتش میکردن (دیگه این همه دردسر جابجایی اطلاعات هم نبود) در کل شما به fat32 هم ببری سَوای اینکه اطلاعات داخلش میپره به محض روشن شدن دستگاه از شما میخواد که هارد رو فرمت کنید و باقی ماجرا.

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
آره فت 32 کردمش فش داد ! :D

آقا این قاطی کرد !!! هیچی بالا نمیاد یه پیج میاد می گه استارت و سلکت رو بزن تا آپگرید بشه ؟!

من فریم 3.41 رو ریختم تو فلش زدم اما چک کرد پیدا نکرد

چی باید بشه ؟:|

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
آقا این قاطی کرد !!! هیچی بالا نمیاد یه پیج میاد می گه استارت و سلکت رو بزن تا آپگرید بشه ؟!

خوب فریمور روی هارد ریخته میشه و شما زدی هارد رو پاک کردی و حالا باید مثل اپدیت کردن کنسول عمل کنی و فریمور 3.41 رو طبق اموزش اپدیت در یه فلش بریز و با اومدن اون صفحه استارت و سلکت رو باید 10 ثانیه بگیری و اگه نشد چندین مربطه بازم اینکار رو بکن تا فریمور بر روی هارد ریخته بشه و دسته رو هم با سیم وصل کن.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

توی همین یک فروند گفتگو که سرجمع 7 تا پیام داره .. دو جفت پیام پشت سر هم و بدون فاصله زدید که یکی کردم.
دفعه دیگه که اینجوری پیام پشت سر هم زدی و پاک کردم بیاید توی انتقادات داد و بیداد کنید که پیام من پاک شد و بازیسنتر فلان و اعمال قدرت و غیره.
اوکی ؟!

• Like
Reactions: MN Prince

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

آپدیت رو این شکلی بریز تو فلش
PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP
اینجوری (حروف بزرگ) بریزید میشناسه

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
توی همین یک فروند گفتگو که سرجمع 7 تا پیام داره .. دو جفت پیام پشت سر هم و بدون فاصله زدید که یکی کردم.
دفعه دیگه که اینجوری پیام پشت سر هم زدی و پاک کردم بیاید توی انتقادات داد و بیداد کنید که پیام من پاک شد و بازیسنتر فلان و اعمال قدرت و غیره.
اوکی ؟!

من علاقه ای به ازدیاد پست ندارم !... می تونید از تو ویرایش پروفایل پایین سمت راست تعداد پست های منو 0 کنید تا خیالتون راحت شه ! :|

آپدیت رو این شکلی بریز تو فلش
PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP
اینجوری (حروف بزرگ) بریزید میشناسه

:x:x:x:x:x:x:x

مرسی..... خیلی گلی:x

و اما بر می گردیم به بحث تاپیک !

پس اینایی که هاردشون رو می برند می دن بیروش روش بازی می ریزند... انایی که بازی می ریزند رو هارد کنسول مشتری چطوری این کار رو می کنند ؟

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
هارد play station لینوکس هست. برای اجراش تو محیط ویندوز برنامه Ext2IFS_1_11a رو باید دانلود کنی.بعد لتر براش تعریف میکنی و میاد.....

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من علاقه ای به ازدیاد پست ندارم !... می تونید از تو ویرایش پروفایل پایین سمت راست تعداد پست های منو 0 کنید تا خیالتون راحت شه ! :|

از آنجا که در حد بچه 2-3 ساله (بی احترامی به این کودکان نشود) رفتار میکنید. چشم
پیام های شما به صفر میرسد.
"تا خیالتون راحت شه"

آخرین ویرایش:

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
پست دادم نمی دونم چرا پاک شد !!!!!!!!

بگذریم خود تایرکس می تونه ببینتش..

====================================

بر می گردیم به بحث اصلی تاپیک و اینکه آقای مجید خان گفتند می تونند توی ویندوز پارتشن هارد ps3 رو باز کنند !

بنده 5 برنامه مختلف دانلود و تست کردم که در هیچ مورد نتونستم این کار رو انجام بدم.. از دوستان دیگه تقاضا دارم اگه امکانش براشون هست یه تست یزنند

با توجه به اینکه هارد های من مخلوطی از رید 0 و 1 هست ! یک احتمال می دم به این دلیل قاطی کنه و برای من برنامه ها درست ران نشه

لیسک و توضیحات برنامه ها اینجا هست

تست بزنید نتیجه رو بگید !

بهترین برنامه به نظر من : Linux_Reader

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر