وصل شدن به پایگاه داده سرور sql server

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
کمکککککککککککککککککککک
یک برنامه اتوماسیون هست که در یک اداره نصبش کردم بعد دریک کامپیوتر sqlserver2000 نصب کردم (به عنوان سرور)هم کلاینها هم سرورها ویندوز اکس پی هستش من وقتی می خوام از کلاینت به سرور وصل بشم ارور میده که نمی تونه به پایگاه داده وصل بشه و به نظر من کلاینت با پورت شماره 1433 در سرور می خواد وصل بشه که من با نرم افزارهای پورت اسکنر چک کردم و دیدم این پورت در سرور بسته است ولی sql server راحت اجرا می شه و ایکن sql server در کنار ساعت هم میاد حتی من فایروال ویندوز وهم فایروال node smart security 4 غیر فعال کردم ولی باز هم این پورت نعلتی(1433)بسته است)هرکس چیزی میدونه بگه به خدا من لنگ این کارم و تو اداره همه به من چپ چپ نگاه می کنند حتی مدیر اداره .چه جوری می تونم این پورت (1433) رو باز کنم.
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کمکککککککککککککککککککک
یک برنامه اتوماسیون هست که در یک اداره نصبش کردم بعد دریک کامپیوتر sqlserver2000 نصب کردم (به عنوان سرور)هم کلاینها هم سرورها ویندوز اکس پی هستش من وقتی می خوام از کلاینت به سرور وصل بشم ارور میده که نمی تونه به پایگاه داده وصل بشه و به نظر من کلاینت با پورت شماره 1433 در سرور می خواد وصل بشه که من با نرم افزارهای پورت اسکنر چک کردم و دیدم این پورت در سرور بسته است ولی sql server راحت اجرا می شه و ایکن sql server در کنار ساعت هم میاد حتی من فایروال ویندوز وهم فایروال node smart security 4 غیر فعال کردم ولی باز هم این پورت نعلتی(1433)بسته است)هرکس چیزی میدونه بگه به خدا من لنگ این کارم و تو اداره همه به من چپ چپ نگاه می کنند حتی مدیر اداره .چه جوری می تونم این پورت (1433) رو باز کنم.
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:
من با این برنامه پورت ها رو روی مودم باز میکنم
http://www.simpleportforwarding.com/

شاید باهاش بتونی کاری کنی. احتمالا router شبکتون این پورت رو بسته. با این برنامه بهش وصل شو و پورتت رو forward کن.

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
ببخشید دوباره مزاحم میشم.
روتر (router) من من alfex wirless 4 ports adsl2+ combo 2000 model :2000 که usb هم داره من به تنظیماتش نگاه کردم ولی نفهمیدم که این آیا فایروال داره یا نه چه جوری میتونم فایروالش (firewall) رو خاموش کنم و یا پورت ها رو باز کنم زود کمکم کنید وگرنه من زود game over می شم.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من منظورم توی فایروال خود سرور ویندوز بود که پورت رو باز کنی، الان که فکرش رو میکنم، اون دقیقا همین مشکل رو داشت، این کار رو بکن، حتما درست میشه.

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من فايروال رو unistall كردم فايروال ويندوز رو هم غير فعال كردم هم به جاي روتر يك سوييچ ساده جاش گذاشتم بازم اين پورت نعلتي بسسسسته است.دارم ديونننننه مي شم.كسي الان اينجا استاد sql server نداريم بياد كمكم كنه ، شايد بايد خودش رو تنظيم كرد شايدم ربطي به پورت نداره كسي نرم افزاري رو سراغ داره كه بشه پورت ها رو بازش كرد يانه اي خداااااا كمك كن تا از اين منگنه در بيارم.اااااااااااي خدااااااااااااااا
:((:((:((:((:confused::confused::confused::confused::(:(:(:(:mad::mad::mad::mad:
نمي دونم چار كنم حالت كدويك از اين شكلك ها رو بگيرم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
مطمئنی که ورژن 2000 رو نصب کردی؟ آخه اگر نگارش 2005 رو نصب کرده باشی، یه جای خود SQL Server هم باید پورت رو آزاد کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر