وارد کردن کفش توپ و صورت در pes2008 بیاین تو

سلام..
این سایتو ببینید.
این لیست کفش هایی هستش که میشه در pes2008 وارد کرد...خوب بعد دانلود یکی نیست به ما بگه چطوری میادش توی بازی؟
در این سایت هر چیزی بخواین هست برای pes2008

در ضمن لطفا کد درست شدن اسم تیم ها و کد های دیگری که ممکنه پرت و پلا عنوان شده ولی در موجود هستو در این تاپیک یکجا ادغام کنید و بذارید تا همه عین من یک منبع خوبی رو برای این بازی داشته باشیم

اینم سایت

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
راستی اینو هم بگید چطور میشه در pes2008 بازیکن خرید..والا من هر بار فصل تموم میشه یا نیم فصل میادش هرکاریس میکنم بروکن میخوره و انتقال انجام نمیشه..باید چکار کنم تا این نقل و انتقالات انجام بشه؟ پولشو هم دارم..نزدیک 50 هزار پوینت دارم ولی رونالیدنهو 7000 هزار پوینتی رو نمیخره...میشه اینم توضیح بدین؟
خداییش حیفه..5 نفر از این تاپیک تا الان دیدن کردن..دریغ از یک صحبت در مورد این بازی.:(

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام به دوست عزیز
جون من اگه راه داره این عکس آواتارتو عوض کن:praying:.وقتی میبینمش یه جوری میشم.:wacko::wacko:
منم نمیدونم چطور میشه اینارو بریزیم تو بازی.یکی به داد برسه
در مورد سیستم نقل و انتقالات هم باید اینو بدونی که همچی پول نیست:blink:باید کلاس بازیکن با کلاس تیمت بخوره.رونالدینو کلاس A هست و تیمی که توشه هم A هست حالا این بازیکونو وقتی میتونی بگیری که کلاس تیم بالا +پول بیشتر داشته باشی.برای اینکه بفهمی کدوم بازیکنا راحتتر میان توی تیم میتونی به درصد علاقه اومدن به تیم که ارتباط مستقیم داره با چیزایی که بالا گفت نیگاه کنی.
بابا من هم شروع کنم کم حرف نمیزنما

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
برای وارد کردن کیت یا همون لباس و کفش و صورت و ... میتونی از برنامه Kitserver استفاده کنی که از همین سایتی که گذاشتی میتونی دانلود کنی
همینطور از برنامه GGS هم میتونی این کارو انجام بدی که روش بالا بهتره تا این روش چون این روش یکم دردسر داره

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
دیر رسیدین ته دیگش هم دادن . الکی زحنت نکشین صبر کنین تو PES 09این کار ها رو انجام بدید.
از سه دوست قبلی سپاسگذارم..
اقای بی صفا شما یعنی میفرمایید این توپ ها وارد pes2008 نمیشن یا اینکه دیگه قدیمی شده و بریم با pes2009 حال کنیم؟

راستی اون برنامه کیت سرور رو میتونید در اینجا قرار بدید؟ هم برای من و هم برای اطلاع دیگران که مبتدی تر هستند.

و روش کار با این نرم افزار رو نیز توضیح بدید بد نیست. میخوایم این تاپیک بهترین تاپیک pes2008 بشه.

مدیر بخش کجاست؟ این تاپیکو مهم کنید لطفا.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
از سه دوست قبلی سپاسگذارم..
اقای بی صفا شما یعنی میفرمایید این توپ ها وارد pes2008 نمیشن یا اینکه دیگه قدیمی شده و بریم با pes2009 حال کنیم؟

راستی اون برنامه کیت سرور رو میتونید در اینجا قرار بدید؟ هم برای من و هم برای اطلاع دیگران که مبتدی تر هستند.

و روش کار با این نرم افزار رو نیز توضیح بدید بد نیست. میخوایم این تاپیک بهترین تاپیک pes2008 بشه.

مدیر بخش کجاست؟ این تاپیکو مهم کنید لطفا.

یه نمونه جست و جوی میکردی برای Edit Pes2008 یه تاپیک وجود داشت.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9758

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوست عزیز من واقعا نا ندارم تو این ورژن از PES منظورم 2008ــه ادیت انجام بدم و بهتر بذاری PES2009 بیاد اونوقت من در خدمت شما هستم و تمام عملیات ادیت رو براتون توضیح میدم اما اگه بخوای در مورد طرز کار Kitserver برات توضیح میدم و روش استفادشم میگم اگه خواستی بگو تا توضیح بدم

pejmanpax

کاربر سایت
Jul 29, 2008
3
سلام ميدونم كه خيلي از آخرين ارسال ميگزره اما ميخوام بگم:
همونطور كه ميبينيد تور دروازه در بازي نا اميد كننده است
اگه ميشه يكاريكنيد كه درست بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر