واردات کامپیوتر و اجزای آن بلامانع اعلام شد/ خروج از فهرست ممنوعه مدیرکل دفتر مقررات

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
واردات کامپیوتر و اجزای آن بلامانع اعلام شد/ خروج از فهرست ممنوعه
مدیرکل دفتر مقررات واردات و صادرات سازمان توسعه تجارت در حالی از بلامانع بودن ثبت سفارش واردات کامپیوتر و اجزای آن خبر داد که پیش از این، کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت واردات 77 قلم کالا قرار گرفته بود.

به گزارش مهر، سعید عباسپور لحظاتی قبل در یک برنامه زنده تلویزیونی در پاسخ به این پرسش که با توجه به قرار گرفتن کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت واردات 77 قلم کالای لوکس و غیر ضرور، بازار این کالا در کشور با نوساناتی مواجه شده است، گفت: ثبت سفارش واردات کامپیوتر و اجزای آن، بلامانع است و واردکنندگان می توانند از فردا سه شنبه نسبت به ثبت سفارش این کالا اقدام کنند.
مدیرکل دفتر مقررات واردات و صادرات سازمان توسعه تجارت، با بیان اینکه کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ جزو ضروریات امروز جامعه به شمار می روند، در عین حال افزود: تنها ثبت سفارش کیس و کیبورد که دارای تولید داخل مشابه خارجی است متوقف شده است.

به گفته عباسپور، کامپیوتر و اجزای آن جزو اولویت های کالایی 4 و 5 محسوب شده و از ارز مبادلاتی استفاده می کنند.

گفتنی است، پیش از این کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت 77 قلم کالای وارداتی قرار گرفته بود.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کیس خوب تو ایران فقط Green هست که یه مدل خوبش الان 200 تومنه و نسبت به جنس های خارجی هم آشغال هست . من خودم الان یه X9 Predator دارم ولی در مقابل یه کیسی مثل Silver Stone Rave 2 هیچی نیست . کیبورد هم بماند . یه کیبورد لاجیتک رو با دنیا عوض نمیکنم بعد میگن بیاین از جنس ها مشابه داخلی بخرید . نصف شب میخوای باهاش کار کنی صدای دکمه هاش همسایه بقل دستی رو از خواب میپرونه 8-|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
آخه بدبختی کیبردهای ایرانیم ایرانی نیست که همشون تو چین تولید میشه توی همون چین میدن روش اسم برندشونو میزنن مثلا زیر کیبورد موسای فراسو که خیلی شیک نوشته made in china حداقل اگه ایرانیم بود آدم دلش نمی سوخت میگفت حالا من این آشغالو خریدم عوضش دو تا کارگر بدبخت بیچاره ایرانی یه کاری میکنن زندگیشون میچرخه اینجوری فقط این صاحب کارخونه های چینی و واردکننده های سود جوی ایرانی کلفت تر میشن راحت تر خون مردمو تو شیشه میکنن!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دیروز داشتم لیست قیمتهای قطعات سخت افزار رو نگاه میکردم دلم میخواست گریه کنم بازم ...چی بگم ؟ مگه چیزیم دیگه ممونه تو این وضعیت.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سال 2020..حسن داری با این کیسه پر از 1000 تومنی کجا میری؟ حسن.. میرم 1 دونه تیغ از عباس آقا بگیرم
سعی کنیم میرسیم به همچین روزهایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر