هیلو 4 جان تازه ای به مولتی پلیر هیلو وارد می کند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
وارد سال 2012 شدیم و این یک معنی دارد: هیلو 4 امسال منتشر می شود. مجله OXM با کارگردان جدید سری هیلو، آقای Frank O'Connor مصاحبه ای انجام داده که اشارات تازه ای در آن به چشم می خورد. در زیر خلاصه ای از اشارات مهمی که اوکانر کرده را می خوانید:

Halo: CE Anniversary تا چه حدی تمرکز 343 را از هیلو 4 برداشت؟

"از 200 و خورده ای افراد که در استودیو ما هستند، حدود 200 نفر کاملا بر روی هیلو 4 کار می کنند."

آیا باز هم Certain Affinity، استودیویی که توسط Max Hoberman طراح ارشد مولتی پلیر هیلو 2 تاسیس شد، با 343 همکاری می کند؟

"Certain Affinity قطعا دوباره با ما کار خواهد کرد. آنها عضوی از خانواده ما هستند."

concept-art-halo-4-forest-design.jpg

به طور صریح این بدین معنی است که Certain Affinity مپ های مولتی پلیر برای هیلو 4 طراحی می کند یا خیر؟

"مسلما تمام قسمت های مولتی پلیر هیلو 4 در داخل استودیو ساخته می شود، [اما] آیا در نظر می‏گیریم با همکاری آنها روی این قسمت ها کار کنیم؟ البته که می گیریم. آنها برخی از بهترین مپ های کل سری هیلو را تا به حال ساخته اند."

آیا طرفداران هیلو با 343 مشکلی ندارند، از آنجایی که آنها بانجی نیستند؟

"وقتی آنها ببینند ما از لحاظ تکنولوژی به چه چیزی دست پیدا کردیم، و همینطور چقدر در مورد گیم پلی هم محتاطانه و هم جاه طلبانه برخورد کردیم (درست است این دو متناقض به نظر می رسند، ولی در واقع نیستند)، من فکر می کنم آنها بیشتر و بیشتر [به ما] اطمینان پیدا می کنند."

آیا هیچ کدام از تکنولوژی های موتور Anniversary در هیلو 4 جایی دارند؟

"تکنولوژی استفاده شده در Anniversary واقعا باحال است، اما هیچ ربطی به تکنولوژی که برای هیلو 4 ساخته می شود ندارد."

mc_end.jpg

هیلو 4 چقدر با هیلوهای بانجی متفاوت است؟

"هسته اصلی که هیلو 4 را عالی می کند، ساخت گیم پلی و دنیایی است که بانجی خیلی وقت پیش در Halo: CE ریشه اش را گذاشته بود."

چه تغییراتی از همه بیشتر مشخص خواهند بود؟

"الان وقتش است که ما به معنای واقعی کاری جدید و تازه انجام بدهیم و جان دوباره ای به بازی تزریق کنیم... حداقل در مولتی پلیر."

کسانی که تا به حال هیلو بازی نکرده اند چقدر از لحاظ داستانی سردرگم می شوند؟

"اگر هیلو 4 اولین هیلویی است که می خواهید بازی کنید.... مشکلی نداره! اصلا نگرانش نباشید."

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
مرسی از بابک عزیز
وقتی کارکنان این استودیو رو زیر ذره بین قرار بدین میفهمین با یک شاهکار روبه رو هستین .
مهم نیست بازی مثل Halo های قبلی باشه ، مهم اینه که شاهکار باشه :x

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هیلو4بازیه خوبیه خدا کنه مثلt10که از ماشین هیلو تو فورتزا استفاده کرد 343هم از ماشین های فورتزا تو هیلو استفاده کنه مخصوصا هامرو فیات500

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
همین که هنوز بازی وجود خارجی داره خیلی خوبه :D
خارج از شوخی اینا اینقدر تو دادن خبر محافظه کارانه عمل می کنند آدم شک میکنه واقعا Halo 4 ـی وجود داشته باشه :D امیدوارم به زودی اولین اطلاعات از بخش تک نفره بازی بیاد، Game Informer گزینه خوبی هست :D

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
یه جوری در مورد موتور گرافیکی Halo cea صحبت کرده که انگار در مقابل 4 اصلا به حساب نمی یاد ! :d>:d<
من موندم چی مولتی پلیر هیلو رو می خوان عوض کنن . فعلا که هیچ شوتری به گردش هم نمی رسه ، امیدوارم این متفاوت بودن به ضرر سری تموم نشه .

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
"
وقتی آنها ببینند ما از لحاظ تکنولوژی به چه چیزی دست پیدا کردیم،
"تکنولوژی استفاده شده در Anniversary واقعا باحال است، اما هیچ ربطی به تکنولوژی که برای هیلو 4 ساخته می شود ندارد."
ترول کننده ها !
بسم الله......... :d
کلی هایپ شدیم و باید بگم گوتی هم مشخص شد ... >:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مرسی بابک این فرانکی عوض بشو نیست:d
"اگر هیلو 4 اولین هیلویی است که می خواهید بازی کنید.... مشکلی نداره! اصلا نگرانش نباشید

این 2تا تیکه حرفش خیلی باحال بود :d
کلا ایمان عجیبی به هیلو 4 پیدا کردم خیلی مطمئن و ریلکس حرف زده میدونه چیزی که ساختند فراتر از این حرفاست تا الان هم هایپی نکردن که فردا پس فردا تو بمونند امیدوارم بزودی چیزی ازش نشون بدن که با این حرفاش معلوم بزودی یک خبری میشه ازش >:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
من که مطمئنم چیز محشری از آب درمیاد ! Bungie با اینکه شاهکار میساخت ولی یه کم تغییرات توی Halo رو دوست دارم. یعنی همون حال و هوای Halo با یه تیم تازه نفس ! (البته خوشبختانه بعضی از اعضای اصلی هنوز توی 343 هستن)

هیلو4بازیه خوبیه خدا کنه مثلt10که از ماشین هیلو تو فورتزا استفاده کرد 343هم از ماشین های فورتزا تو هیلو استفاده کنه مخصوصا هامرو فیات500
:-o

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
هنوزم میگم این Certain Affinity رو باید FP کنه با این روابط خوبی که باهاش داره :d
من که مطمئنم چیز محشری از آب درمیاد ! Bungie با اینکه شاهکار میساخت ولی یه کم تغییرات توی Halo رو دوست دارم. یعنی همون حال و هوای Halo با یه تیم تازه نفس ! (البته خوشبختانه بعضی از اعضای اصلی هنوز توی 343 هستن)

:-o
زیاد جدی نگیر :d یه چیزی پرونده شد

داداش چرا تعجب میکنی جدی گفتم اگه هامر تو امضام با همون طراحی و فیات500تو بازی باشه تو ایران خیلی محبوب میشه
36262752276664199096.jpg

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
داداش چرا تعجب میکنی جدی گفتم اگه هامر تو امضام با همون طراحی و فیات500تو بازی باشه تو ایران خیلی محبوب میشه

داستان هیلو حدود 1000 سال آینده اتفاق می افته.. اگر حساب کنی اون موقع هامر نقش گاری رو ایفا میکنه..

17512288976909667959.jpg

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داستان هیلو حدود 1000 سال آینده اتفاق می افته.. اگر حساب کنی اون موقع هامر نقش گاری رو ایفا میکنه..
17512288976909667959.jpg
داداش خبر نداری بیخیال جدی نگیر ولی جالبه یعنی قبلا از پست من احمقانه تر هم دیدی که اینجوری جواب دادی!!!...درمورد هیلو4بگم که گند میزنه بعد باز مایکروسافت میره سراغ بانجی ولی میبینیم که بانجی به دست اکتیویژن نابود شده..فقط بانجی بلده هیلو بسازه به قول داش سامان خلاص

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر