هیدئو کوجیما از نمایش The Division می‌گوید

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
KojimaDivision_610.jpg

در طی همایش E3 2013، شرکت یوبی‌سافت با معرفی عنوان جدید خود به نام The Division باعث شده است که بسیاری از افراد را شگفت‌زده کند. یکی از مهم‌ترین افرادی که تحت تأثیر این نمایش قرار گرفت، خالق Metal Gear Solid یعنی آقای Hideo Kojima بود.
پس از نمایش The Division، آقای هیدئو کوجیما به وب‌سایت ژاپنی زبان 4Gamer اعلام کرد که تحت تأثیر این نمایش قرار گرفته‌است و احساس می‌کند این بازی یکی از جدی‌ترین رقیب‌‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می‌باشد. سایت DualShockers صحبت‌های آقای کوجیما را ترجمه کرده‌است که بدین شرح است:
"من فکر می‌کردم که عنوان The Division یک بازی نسبتاً خوب است. اما پس از این که نمایش این بازی را در E3 توسط Ubisoft مشاهده کردم، بدین نتیجه رسیدم که می‌بایست نسبت به گذشته تلاش بیشتری کنم. ما در E3 در حال مبارزه هستیم. زمانی بود که ما به‌وسیله‌ی Metal Gear Solid 3 پیروز این نبرد شدیم و قصد داریم بار دیگر با Metal Gear Solid V: Phantom Pain این موفقیت را تکرار کنیم. زیرا V نماد پیروزی است.
آقای کوجیما هرگز علایق خود را پنهان نکرده است و آن چه را که یوبی‌سافت به صورت خاص انجام می‌دهد را درک می‌کند. بازیکنان می‌توانستند در Metal Gear Solid 4 لباس Assassin's Creed را به تن Snake کنند.

منبع

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ممنون بابت خبر.
به شخصه هیچوقت از بازی های MMO لذت نبردم و حتی یکبار هم آنلاین بازی نکردم، اما The division بسیار جذابه.هم اتمسفرش، هم گرافیک فوق العاده اش.فقط امیدوارم اینترنت این مملکت درست بشه که ما هم بتونیم از بازی کامل لذت ببریم

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
اما پس از این که نمایش این بازی را در E3 توسط Ubisoft مشاهده کردم، بدین نتیجه رسیدم که می‌بایست نسبت به گذشته تلاش بیشتری کنم.
استاد واقعی به این آقا میگن با این جمله:x تواضع از سر و کولش میباره؛ الحق که جزو 3 بازی ساز برتر ژاپنه شایدم 4 بازی ساز برتر:d
درباره این بازی هم که فکر نکنم حرفی واسه گفتن باشه فقط امیدوارم بلای اساسین و پرنس و دیگر IP های یوبی که به شیر دوشی کشیدن سر این یکی درنیاد:-s

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
امیدوارم بلای اساسین و پرنس و دیگر IP های یوبی که به شیر دوشی کشیدن سر این یکی درنیاد
به جز AC کدوم بازی یوبی دوشیده شده ؟ :-/ :|
sand of time , Warrior Within , the 2 thrones به ترتیب 2003 و 2004 و 2005 اومدن که هر کدومشون به اندازه کافی با نسخه قبلی شون فرق داشتن (اگه بازی نکردی واست تفاوتشون را بگم). نسخه بعدی که یه ریبوت بود که 2008 اومد و هیچ شباهتی با نسخه های قبلی نداشت. آخرین نسخه هم که 2010 اومد که با اینکه آش دهن سوزی نبود ولی به اندازه کافی با نسخه های قبلیش تفاوت داشت.
حالا من موندن Far Cry (به قول شما) دوشیده شده یا ghost recon , Rainbow Six , Splinter Cell , Rayman , Call of Juarez , Brother In Arms , Might & Magic این بازیها!:-/
هر چه قدر گشتیم یه آی پی که سالانه باشه از یوبی، به جز AC پیدا نکردیم:confused:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
بیخیال بابا استاد جدا این بازی قراره به METAL GEAR V برسه؟؟؟ هرگز

- - -ویرایش - - -

به جز AC کدوم بازی یوبی دوشیده شده ؟ :-/ :|
sand of time , Warrior Within , the 2 thrones به ترتیب 2003 و 2004 و 2005 اومدن که هر کدومشون به اندازه کافی با نسخه قبلی شون فرق داشتن (اگه بازی نکردی واست تفاوتشون را بگم). نسخه بعدی که یه ریبوت بود که 2008 اومد و هیچ شباهتی با نسخه های قبلی نداشت. آخرین نسخه هم که 2010 اومد که با اینکه آش دهن سوزی نبود ولی به اندازه کافی با نسخه های قبلیش تفاوت داشت.
حالا من موندن Far Cry (به قول شما) دوشیده شده یا ghost recon , Rainbow Six , Splinter Cell , Rayman , Call of Juarez , Brother In Arms , Might & Magic این بازیها!:-/
هر چه قدر گشتیم یه آی پی که سالانه باشه از یوبی، به جز AC پیدا نکردیم:confused:

مثل این که خبرا را نخوندی همین اتفاق قراره سر فار کرای هم بیاد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
مثل این که خبرا را نخوندی همین اتفاق قراره سر فار کرای هم بیاد
بزاریم اول این اتفاق بیافته، بعد بگیم دیگر IP های UBI !!. هنوز هیچی درباره Far Cry 4 نیومده. از الان بگیم این هم دوشیده شد رفت؟؟! :-/

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
هنوز نیمی از بازیکنای ایرانی نمیدونن که The Division نیاز به اتصال دائمی اینترنت داره و از چیزی به نام خط داستانی تک نفره محرومه:d.

این جمعیتی که عرض میکنم منهای افرادی هستن که حداقل روزی یک ساعت در سایت های خبری سپری میکنن.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
هنوز نیمی از بازیکنای ایرانی نمیدونن که The Division نیاز به اتصال دائمی اینترنت داره و از چیزی به نام خط داستانی تک نفره محرومه:d.

این جمعیتی که عرض میکنم منهای افرادی هستن که حداقل روزی یک ساعت در سایت های خبری سپری میکنن.
دوست عزيز شما ميتونيد به تنهايي به صورت Single player بازي كنيد فقط اتصال به اينترنت ضروريه.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوست عزيز شما ميتونيد به تنهايي به صورت Single player بازي كنيد فقط اتصال به اينترنت ضروريه.

همین داشتم استیج دموی بازی رو میدیدم.تنهایی میشه بازی کرد ولی خب ذات بازی Online و Co-Op هست.در ضمن تنهایی هم بازی کنی خط داستانی خاصی برای تموم کردن وجود نداره.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
همین داشتم استیج دموی بازی رو میدیدم.تنهایی میشه بازی کرد ولی خب ذات بازی Online و Co-Op هست.در ضمن تنهایی هم بازی کنی خط داستانی خاصی برای تموم کردن وجود نداره.
ميدونم:d كلا اين بازي رو بايد چند نفره بازي كرد مگرنه ارزش نداره، ولي بازم اونايي كه ميخوان سينگل برن ميتونن بازي كنن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر