هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام
تو تاپیک بغل راجب خاموشی دستگاه و از بین رفتن سیو بازی گفتم . شما گفتی از این طریق هک رو اجرا کنم
حالا من چند تا سئوال دارم چون مبتدی هستم و تا به حال اینکار رو نکردم
دستگاه رو من دادم مغازه کپی خور کرده از طریق مرورگر اجرا میکنم
حالا اگر بخوام این روش گوشی رو انجام بدم آیا هک قبلی سرجاش هست ؟ یعنی نباید پاک بشه ؟
----------------
ویرایش :
الان هات اسپات گوشی رو کنسول وصل کردم کارها رو انجام دادم ولی به قسمت Users Guide که رفتم اتفاقی نیوفتاد و اون عکسی که شما گذاشتی برام نیومد
یه جای کارتون ایراد داره،پوشه بندی،وارد کردن آی پی ها
آموزش کاملا دقیق هست،دوباره مطالعه کنید

سلام
تو تاپیک بغل راجب خاموشی دستگاه و از بین رفتن سیو بازی گفتم . شما گفتی از این طریق هک رو اجرا کنم
حالا من چند تا سئوال دارم چون مبتدی هستم و تا به حال اینکار رو نکردم
دستگاه رو من دادم مغازه کپی خور کرده از طریق مرورگر اجرا میکنم
حالا اگر بخوام این روش گوشی رو انجام بدم آیا هک قبلی سرجاش هست ؟ یعنی نباید پاک بشه ؟
----------------
ویرایش :
الان هات اسپات گوشی رو کنسول وصل کردم کارها رو انجام دادم ولی به قسمت Users Guide که رفتم اتفاقی نیوفتاد و اون عکسی که شما گذاشتی برام نیومد
یه جای کارتون ایراد داره،پوشه بندی،وارد کردن آی پی ها
آموزش کاملا دقیق هست،دوباره مطالعه کنید

سلام داداش خوبی
اقا اگه زحمتی نیست هین این هکو اپدیت میکنی به اخرین ورژن من تو دوتا دستگاه تو بازی مورتال کمبت ایکس ال فیتالیتی که میزنی هم تو نسخه 1.7 هم تو نسخه 1.8 بازی کند میشه ممنون میشم اخرین نسخه هینو تو این قرار بدی داداش گلم
ایراد جای دیگه س،ورژن 2 تغییر خاصی نکرده،ولی چشم،در چند روز اینده اضافه میکنم

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
ایراد جای دیگه س،ورژن 2 تغییر خاصی نکرده،ولی چشم،در چند روز اینده اضافه میکنم
سلام داداش خوبی
اقا هین جدیده رو اضافه کردی عزیز ؟؟؟؟

سلام داداش خوبی
اقا جدیدا با این برنامه به کنسول کانکت نمیشه با چند مدل ویندوز و چندتا کامپیوتر تست کردم ویندوز دیفندر و فایروال ویندوز هم غیرفعال هست و انتی ویروس هم نصب نیست میشه داداش یه چکش کنی ببینی مشکل از کجا هست ؟؟؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام داداش خوبی
اقا جدیدا با این برنامه به کنسول کانکت نمیشه با چند مدل ویندوز و چندتا کامپیوتر تست کردم ویندوز دیفندر و فایروال ویندوز هم غیرفعال هست و انتی ویروس هم نصب نیست میشه داداش یه چکش کنی ببینی مشکل از کجا هست ؟؟؟
سلام و وقت به خیر
چی به چی وصل نمیشه
میخاید دوباره نصب ش کنید؟منظورتون نرم افزار هایی هست که این اکسپلویت رو بارگزاری میکنه؟

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
سلام و وقت به خیر
چی به چی وصل نمیشه
میخاید دوباره نصب ش کنید؟منظورتون نرم افزار هایی هست که این اکسپلویت رو بارگزاری میکنه؟
اره نرمافزار کانکت نمیشه دوتا تیک سبز میاد ولی کنسلو به اینترنت اخر کار کانکت نمیشه تو تست بعد تو یوزر گاید هیچی نیست و یه ارور هست اونجا نمیدونم اینسری چرا اینجوری میکنه

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
اره نرمافزار کانکت نمیشه دوتا تیک سبز میاد ولی کنسلو به اینترنت اخر کار کانکت نمیشه تو تست بعد تو یوزر گاید هیچی نیست و یه ارور هست اونجا نمیدونم اینسری چرا اینجوری میکنه
شما یه جای کار رو اشتباه میرید،مراحل رو از ابتدا انجام بدین
دقت کنید که به هیچ عنوان نیاز به مرحله تست اینترنت نداره و اگر شما تنظیمات رو کاستوم کنید،بدون تست اتصال به lan انجام میشه

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
شما یه جای کار رو اشتباه میرید،مراحل رو از ابتدا انجام بدین
دقت کنید که به هیچ عنوان نیاز به مرحله تست اینترنت نداره و اگر شما تنظیمات رو کاستوم کنید،بدون تست اتصال به lan انجام میشه
سلام داداش خوبی دستت درد نکنه اوکی شد یه جای کارم اشتباه بود حق با تو بود .
داداش یه زحمت بکش هین 2.1 رو هم به این هک اضافه کن دستت درد نکنه

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام داداش خوبی دستت درد نکنه اوکی شد یه جای کارم اشتباه بود حق با تو بود .
داداش یه زحمت بکش هین 2.1 رو هم به این هک اضافه کن دستت درد نکنه
شدیدا دوست دارم که تاپیک رو آپدیت کنم،اما متاسفانه مشغله ی کاری شدیدا روم فشار میاره
سعی میکنم تو این چند روزه
حتما

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
شدیدا دوست دارم که تاپیک رو آپدیت کنم،اما متاسفانه مشغله ی کاری شدیدا روم فشار میاره
حتما
خیلی ممنون چون قبلا هم گفته بودی اپدیت میکنم تو این چندروز گفتم

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
خواهش میکنم.سعی کردم آموزش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تکمیل باشه تا دوستان استفاده کنند

هر ابزاری میخاید رو بپرسید.چون کاربردهاش متفاوته و توضیح دادن تک تک ش کمی سخت و از فرصت زمانی من خارجه

در مورد سیوها
تا جایی ک اطلاع دارم تا این لحظه
فقط میتونید با این روش ،سیو هایی که از بازی های هکی،با همین روش بک اپ گرفتید برگردونید
در مورد تبدیل سیو اورجینال به هکی کمی‌ پیچیده س و نیاز به دیسک اورجینال اون بازی داره....

اون گزینه برای شما کاربردی نداره
استفاده ش نکردم
اما تا جایی ک اطلاع دارم
نیاز به اپدیت داره
سلام
من بازی توم ریدر دارم و قبلا روی اکانت قانونی بازی کردم و تا انتها رفتم. الان دستگاه هک کردم. دیسک بازی هم دارم. حالا چطور میتونم سیو اون بازیو به دستگاه هکی اضافه کنم ؟

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
حتما
سلام داداش خوبی اقا یه کمکی به ما بکن
من روی دستگاه پسر عموم بازی god of war 4 رو 80 درصد تقربا رفتم و الان میخوام سیو بازی رو انتقال بدم به دستگاه خودم تو گزینه ها انتقال دادم به فلش ولی وقتی تو دستگاه خودم میزنم بازیابی سیو کارش که انجام میشه دستگاه ریبوت میشه و وقتی میزنم داخل یوزرم بشه صفحه بازیابی میاد و درصد پر میکنه وقتی درصد تموم شد هیچ بازی روی صفحه نیست ولی دیتا بازی داخل هارد هست میشه کمک کنید من سیو بازی رو انتقال بدم خیلی برام زروری هست توروقران جواب این سوال رو بده خیلی واجبه ؟؟؟
دوتا دستگاه از هکی که شما برنامه ریزی کردین استفاده میکنن

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام داداش خوبی اقا یه کمکی به ما بکن
من روی دستگاه پسر عموم بازی god of war 4 رو 80 درصد تقربا رفتم و الان میخوام سیو بازی رو انتقال بدم به دستگاه خودم تو گزینه ها انتقال دادم به فلش ولی وقتی تو دستگاه خودم میزنم بازیابی سیو کارش که انجام میشه دستگاه ریبوت میشه و وقتی میزنم داخل یوزرم بشه صفحه بازیابی میاد و درصد پر میکنه وقتی درصد تموم شد هیچ بازی روی صفحه نیست ولی دیتا بازی داخل هارد هست میشه کمک کنید من سیو بازی رو انتقال بدم خیلی برام زروری هست توروقران جواب این سوال رو بده خیلی واجبه ؟؟؟
دوتا دستگاه از هکی که شما برنامه ریزی کردین استفاده میکنن
سلام و وقت به خیر
بازیابی سیو ها برای یک دستگاه هست،یعنی از این روش برای انتفال بین دو دستگاه تست نکردم اصلا
فکر نمیکنم امکانش باشه،فکر میکنم دو دستگاه ریجن یا مدل مختلفی هم دارند درسته ؟
برای اونجور انتقال باید روش دیگه ای رو پیدا کنید

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
سلام و وقت به خیر
بازیابی سیو ها برای یک دستگاه هست،یعنی از این روش برای انتفال بین دو دستگاه تست نکردم اصلا
فکر نمیکنم امکانش باشه،فکر میکنم دو دستگاه ریجن یا مدل مختلفی هم دارند درسته ؟
برای اونجور انتقال باید روش دیگه ای رو پیدا کنید
اره دستگاه خودم پرو ریجن دو 7116 هست دستگاه پسر عموم fat 2016 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر