هک نرم افزاری درایو Hitachi v79

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
به قول خود نویسنده : خبر های خوب!

قبل از هر چیز فایل روبرو رو دانلود کنید : 79Unlock

1. فایل رو از حالت فشرده خارج کنید.

2. بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، فایل image رو با استفاده از برنامه هایی Nero ، ImageBurn و ... برو روی یک CD رایت کنید.

3.درایو Hitachi 79ـتون رو با استفاده از Slax به Mode B ببرید.

4. دیسکی رو که در مرحله دوم رایت کردید ، در داخل درایو گذاشته و فایل WMA موجود در اون رو اجرا کنیدو تا پایان Track صبر کنید.

5. بعد از اتمام دوباره Track را اجرا کنید و سپس آن را Pause کنید. در این هنگام باید کمی Noise بشنوید.

6. با استفاده از دکمه eject خود کنسول ، دیسک را از درایو خارج کنید.

7. Command Prompt را اجرا کرده و بوسیله آن وارد پوشۀ حاصله از Extract کردن فایل بالا شویدو فرمان زیر را تایپ کنید :
79Unlock h

در اینجا h همان نام درایو ( Drive Letter ) در PC است که بنا به تعدد Partition ها و Drive های متصل به PC متفاوت است.

8. اگر پس از اجرای فرمان در تمام مراحل نتیجه 0x5BD گرفتید ، همه چیز مرتب است و درایو Unlock شده است.

9. اکنون می توانید درایو خود با استفاده از Toolbox های موجود Flash کنید.

این روش توسط فردی بنام podger که در انجمن های xbox-scene فعالیت داره کشف شده. جالب اینجاست که طبق گفته های دوستانش قبل از تست خودش کوچکترین امیدی به این روش نداشته و در نهایت تعجب جواب گرفته.

پ.ن: من خودم هنوز تست نکردم! ولی طی تحقیقی که داشتم تا حالا کسی به مشکلی بر نخورده و روش مطمئنی هست.

اینا فقط منتظر این بودن که 30 تومن بره تو پاچه بنده بعد کلک کار رو بکنن. :laughing:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اوه پسر عجب چیزی :eek:

هفته گذشته توی همین فروم X-S بودم داشتم میگشتم ببینم خبری از هک لایتون هست یا نه
ولی به نتجیه خوبی نرسیدم :cheesygri

ولی میتونم به جرات بگم که این خبر خیلی بیشتر از کرک این داریور لایتون من رو متعجب کرد :cool:

الان با خط زغالی ایرانسل وصل هستم، فردا رفتم مغازه حتما نگاه بیشتری میکنم.

بازم ممنون از خبر عجیبتون فرزاد جان

تا بعد حق نگهدار

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اوه پسر عجب چیزی :eek:

هفته گذشته توی همین فروم X-S بودم داشتم میگشتم ببینم خبری از هک لایتون هست یا نه
ولی به نتجیه خوبی نرسیدم :cheesygri

ولی میتونم به جرات بگم که این خبر خیلی بیشتر از کرک این داریور لایتون من رو متعجب کرد :cool:

الان با خط زغالی ایرانسل وصل هستم، فردا رفتم مغازه حتما نگاه بیشتری میکنم.

بازم ممنون از خبر عجیبتون فرزاد جان

تا بعد حق نگهدار
در هر صورت فکر هوشمندانه ای بوده!

به قولی : درایو رو چیز خورش کردن. :cheesygri

البته نه با چیپ و هویه و از این جور چیزا! با یک فایل WMA ساده ولی حاوی یک باگ.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فرزاد خبرت توپ بود.
اتفاقا به نظر من خوب شد.اینطوری هزینه کپی خورش میاد پایین و خیلی ها هم میرن کنسول های با این درایو میخرن.
کپی خورش رو خودشونم می تونن انجام بدن.خیلی هم راحت هست هک کردنش مثل این که...

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
بدبختی ما درایو لاتون است البته FRIMWARE TOOLBOX 4.8 هم اومده فقط تونستن KEY رو خارج بکنند و یک درایو دیگه جاش بزارن

Danialldxbt

عضو جدید
Sep 23, 2021
1
به قول خود نویسنده : خبر های خوب!

قبل از هر چیز فایل روبرو رو دانلود کنید : 79Unlock

1. فایل رو از حالت فشرده خارج کنید.

2. بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، فایل image رو با استفاده از برنامه هایی Nero ، ImageBurn و ... برو روی یک CD رایت کنید.

3.درایو Hitachi 79ـتون رو با استفاده از Slax به Mode B ببرید.

4. دیسکی رو که در مرحله دوم رایت کردید ، در داخل درایو گذاشته و فایل WMA موجود در اون رو اجرا کنیدو تا پایان Track صبر کنید.

5. بعد از اتمام دوباره Track را اجرا کنید و سپس آن را Pause کنید. در این هنگام باید کمی Noise بشنوید.

6. با استفاده از دکمه eject خود کنسول ، دیسک را از درایو خارج کنید.

7. Command Prompt را اجرا کرده و بوسیله آن وارد پوشۀ حاصله از Extract کردن فایل بالا شویدو فرمان زیر را تایپ کنید :
79Unlock h

در اینجا h همان نام درایو ( Drive Letter ) در PC است که بنا به تعدد Partition ها و Drive های متصل به PC متفاوت است.

8. اگر پس از اجرای فرمان در تمام مراحل نتیجه 0x5BD گرفتید ، همه چیز مرتب است و درایو Unlock شده است.

9. اکنون می توانید درایو خود با استفاده از Toolbox های موجود Flash کنید.

این روش توسط فردی بنام podger که در انجمن های xbox-scene فعالیت داره کشف شده. جالب اینجاست که طبق گفته های دوستانش قبل از تست خودش کوچکترین امیدی به این روش نداشته و در نهایت تعجب جواب گرفته.

پ.ن: من خودم هنوز تست نکردم! ولی طی تحقیقی که داشتم تا حالا کسی به مشکلی بر نخورده و روش مطمئنی هست.

اینا فقط منتظر این بودن که 30 تومن بره تو پاچه بنده بعد کلک کار رو بکنن. :laughing:
لینک slax میدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر