فروشنده هک مد چیپ نینتندو سوییچ جدید SX CORE (تخفیف خورد)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
Rating - 0%
0   0   0
فروش کیت سخت افزاری SX CORE با قابلت هک کامل نینتندو های پچ شده یا حتی ماریکوی جدید که البته با نصب کمی سخت ترش اولد هم تونستن
دقت کنید این کیت اصلی برای team xecuter هست و با نمونه های متفرقه یا کلونش مقایسه نکنید نمونه اصلی که به دستگاهتون اسیب نمی زنه این مدله
کیت اکبند هست و به دست اوردنش بسیار سخت بود تمامی فریمورهای دیگه هم قابل اجرا هست روش حتی اتمسفر تمامی فایل ها با اموزش هاشم بعد از خرید لینکش براس خریدار ارسال می شه
این چیپ کامل سوییچ هک می کنه و حتی مشکلات و داستان های هک قدیمی رو هم نداره چون کامل ناند رو دور می زنه سختیش فقط نصب اولیه ش هست که همه کسایی که تعمیرت لپ تاپ یا کلا لحیم کاری ظریف بلدن به راحتی می تونن انجامش بدن کلیپ های اموزشی نصب با تمامی برنامه ها و فایل های مورد نیازشم بعدا برای خریدار توی نت اپلود می کنم
قیمت سوپر ویژه فقط 2.500 فروخته شد
20220110_162823.jpg

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
Rating - 0%
0   0   0
فروش کیت سخت افزاری SX CORE با قابلت هک کامل نینتندو های پچ شده یا حتی ماریکوی جدید
کیت اکبند هست و به دست اوردنش بسیار سخت بود تمامی فریمورهای دیگه هم قابل اجرا هست روش حتی اتمسفر تمامی فایل ها با اموزش هاشم بعد از خرید لینکش براس خریدار ارسال می شه
این چیپ کامل سوییچ هک می کنه و حتی مشکلات و داستان های هک قدیمی رو هم نداره چون کامل ناند رو دور می زنه سختیش فقط نصب اولیه ش هست که همه کسایی که تعمیرت لپ تاپ یا کلا لحیم کاری ظریف بلدن به راحتی می تونن انجامش بدن کلیپ های اموزشی نصب با تمامی برنامه ها و فایل های مورد نیازشم بعدا برای خریدار توی نت اپلود می کنم
قیمت 6.200 ملیون تومان
View attachment 239189
اینو از کجا آوردی؟ایران که من ندیدم جایی داشته باشن

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
Rating - 0%
0   0   0
اینو از کجا آوردی؟ایران که من ندیدم جایی داشته باشن
از چین خریداری شده عزیز با مستر کارت گرفته شده رفته یک قاره دیگه به تازگی رفتم دوبی از برادرم گرفتمش
مد چیپ رزرو یکی از دوستان هست قراره تا فردا مشخص بشه
ضمنا با این مد چیپ می شه نسخه اولد هم هک کرد و خیلی ها تونستن روش اتمسفر هم بوت کنن کلیپ هاش یوتیوب هست اما نصبش سخت تر می شه
این sx core اصلی هست و قبل از دستگیری دوستمون (xecuter team) خریداری شده که به دلیل کرونا تازه به دستم رسیده

• Like
Reactions: Rezaenslaved

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
Rating - 0%
0   0   0
از چین خریداری شده عزیز با مستر کارت گرفته شده رفته یک قاره دیگه به تازگی رفتم دوبی از برادرم گرفتمش
مد چیپ رزرو یکی از دوستان هست قراره تا فردا مشخص بشه
ضمنا با این مد چیپ می شه نسخه اولد هم هک کرد و خیلی ها تونستن روش اتمسفر هم بوت کنن کلیپ هاش یوتیوب هست اما نصبش سخت تر می شه
این sx core اصلی هست و قبل از دستگیری دوستمون (xecuter team) خریداری شده که به دلیل کرونا تازه به دستم رسیده
اوووف،دور دنیا رو خورده این چیپ!
فقط روی یک دستگاه قابل استفادس؟

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر