همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
این همه ساپورت کردم سریال رو اونوقت امروز تازه رسیدم قسمت اول رو ببینم :|
همه چی هیجانی بود و خوب ، ولی نمیدونم خاص قسمته اوله و فقط منم یا همه این حس رو دارن که سریال "فرینج" نیست؟ یعنی اون حس فرینجی رو ابدا بهم نداد یجورا بیگانه بود جوش برام!

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
این آریا رو بن کنین،پی ام ش رو بسته،دیگه قاطی کردم :d
من فصلای قبل فرینج رو خوب یادم نیست،پستای بچه هارو هم نخوندم،یکی بگه جریان چیه چیجوری به اینجا کشیده شده بود؟!
من اصلا یادم نمیاد اینا آخر فصل قبل رفته باشن به سال 2036؟! اصلا چیجوری شد این همه آبزرور ریختن شهر رو غارت کردن؟! یا چطوری همه سر از کهربا در آوردن؟!
جیــــزز،آقا آخر فصل 3 همینجا نگفتم این سریال تکلیف خودشم نمی تونه مشخص کنه؟! بیاین این شرلوک رو بسازین دیگه،اه...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
دوستان من هنوز وقت نشده سیزهن 5 سریال رو ببینم ولی در اپیزود اول که داشت قسمت های سیزن قبلی رو نشون میداد، صحنهایی بود که من در سیزن 4 ندیده بودم، نمونش رفتن به اینده و اینا کسی میدونه چرا اینجوری هست؟ سیزن 4 من 22 قسمتی بود و در imdb هم همین تعداد هست گیج شدم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان من هنوز وقت نشده سیزهن 5 سریال رو ببینم ولی در اپیزود اول که داشت قسمت های سیزن قبلی رو نشون میداد، صحنهایی بود که من در سیزن 4 ندیده بودم، نمونش رفتن به اینده و اینا کسی میدونه چرا اینجوری هست؟ سیزن 4 من 22 قسمتی بود و در imdb هم همین تعداد هست گیج شدم.
فرهاد چک کن ببین اپیزود 19ـت چیه. اون قسمتی که میگی ندیدم، اپیزود 19 فصل 4 بوده.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
S05E04
خب هنریتا هم ترکید به سلامتی !!!! فقط یک چیزی تو ذوق میزد ( بجز داستان خیلی خطی سریال و اونم : بخاطر عشق :-& بهتر بود اونجا تماشاگره میگفت بخاطر خانواده !!! اونجا که گفت عشق واستم همون لحظه خاموش کنم برم سرکار :D

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
امروز داشتم این قسمت و میدیدم اخرش کسی که زیر نویس کرده نوشته بود
رمز تصویری این قسمت : کهربا
میخواستم بدونم منظورش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر