همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
S4E19
باو من که خودم اول از همه گفتم مستقیم نگفتن الیو مُرده:D خواستم جو بدم:D
ولی منم با آریا موافقم. به نظر من جونز میخواست از این اتفاقا جلوگیری کنه و یه جورایی هدفش هدف خوبی بود، ولی وسیلش نه. ولی هنوز سواله ویلیام بل چجوری زنده شد؟ البته من یادم نمیاد ویلیام بل اون ور هم مُرده بود یا نه.:-/ شاید اون بوده:-/
S4E19
ویلیام اونوری جوون بوده تو تصادف مرده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
S04E19
کلآ منتظر ویلیام بل توی گذشته نباشین ! :D بازیگرش Leonard Nimoy مدت ها پیش گفته که دیگه توی هیچ فیلم و سریالی بازی نمیکنه (صداگذاری فقط میکنه :D) توی همین اپیزود هم کامپیوتری طراحی شده بود ! :D دلیل اینکه یکی از اپیزودها کارتونی بود هم همین موضوع بود !!
نمیدونم جدآ هدفشون از آوردن ویلیام بل وسط این بحث چی بود !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا داشتم فکر میکردم چند تا سوال ذهنمو مشغول کرده.

S04E19
1- اگه یادتون باشه قبلا با استفاده از تیکه های مغز والتر ازش حرف کشیدن و میگفتن که تیکه های مغز فقط برای یک بار قابل استفاده است و فاسد میشه پس چجوری اینا نگهش داشته بودن؟
2- اگر دقت کنید اونجایی که والتر در مورد دستگاه میخواد بگه که میتونه بسازه یا نه، جریانی از تماشاگر ها میگه. میگه که اونا اومدن و زمین ما رو ازمون گرفتن!!! این یعنی چی؟ یعنی اینا کلا زمینی نیستن؟ یا اینکه بحث بشر قبل از پیدایش ماها بوده که وقتی زمین رو ترکوندن رفتن یه جای دیگه و دوباره برگشتن یا تکنولوژی ای برای سیر در زمان بدست آوردن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
S4E19
کسی دقت کرده که اگر دختر اولیویا و پیتر 2015 4 سالش بوده الان باید به دنیا اومده باشه؟
S04E19
این رو دقت نکردم ! :D کلآ زمان معمولی توی Fringe چه سالی هست ؟! :D یعنی زمانی که حوادث اپیزودهای معمولی اتفاق می افته ؟

آقا داشتم فکر میکردم چند تا سوال ذهنمو مشغول کرده.

S04E19
1- اگه یادتون باشه قبلا با استفاده از تیکه های مغز والتر ازش حرف کشیدن و میگفتن که تیکه های مغز فقط برای یک بار قابل استفاده است و فاسد میشه پس چجوری اینا نگهش داشته بودن؟
2- اگر دقت کنید اونجایی که والتر در مورد دستگاه میخواد بگه که میتونه بسازه یا نه، جریانی از تماشاگر ها میگه. میگه که اونا اومدن و زمین ما رو ازمون گرفتن!!! این یعنی چی؟ یعنی اینا کلا زمینی نیستن؟ یا اینکه بحث بشر قبل از پیدایش ماها بوده که وقتی زمین رو ترکوندن رفتن یه جای دیگه و دوباره برگشتن یا تکنولوژی ای برای سیر در زمان بدست آوردن.
S04E19
1. اگه درست یادم باشه میگه که اون تیکه های مغز جوری هستن که نمیشه راحت جابجاشون کرد و خیلی سریع گندیده میشن ! :D برای همین والتر رو با خودشون میبرن که سریع بتونن بهش تزریق کنن و نیاز نباشه که حملش کنن.
2. اونجا میگه که توی سال 2600 و نمیدونم چند ، بشر به جایی رسیده که همه چی آلوده شده و دیگه نمیشه راحت زندگی کرد (احتمالآ کچل بودن اینا هم به خاطر سمی بودن زمین هست) و بعد اینا در زمان به عقب برمیگردن تا زمین رو بگیرن.
حالا یا این کچل ها نماینده بشر در سال 2600 و خورده ای هستن ، یا کلآ همه انسان های اون سال این شکلی هستن !
این تیکه ـش نظر خودم هست ! :D احتمالآ هدفشون اینه که با یه حکومت دیکتاتوری خیلی سخت یه کاری کنن که بشر دوباره به اونجا نرسه و جلوی تخریب زمین رو بگیرن. یعنی شاید کلآ هدف اصلیشون چیز بدی نباشه و نجات کره زمین و جلوگیری از ایجاد اون شرایط باشه ، ولی در راه رسیدن به این هدف ملت رو بدبخت میکنن ! :D شاید دلیل اینکه توی بازه های زمانی مختلف هم حضور داشتن و توی یکی از اپیزودها در موردش بحث شد ، این بوده که میخواستن زمان دقیقی که باید برگردن و شروع به جلوگیری بشر از تخریب زمین بکنن رو پیدا کنن !

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
یادتونه یه جا یه بچه کچله بود که تو فاضلاب زندگی میکرد ؟؟؟؟
اخرش که داشت میرفت طوری تصویرو نشون دادن که وقتی بزرگ میشه تبدیل به این تماشاگرها میشه
چجوری اینا که از اینده اومدن بچشون قراره تو زمان حال بزرگ بشه و یه تماشاگر بشه

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
این رو دقت نکردم !
biggrin1.gif
کلآ زمان معمولی توی Fringe چه سالی هست ؟!
biggrin1.gif
یعنی زمانی که حوادث اپیزودهای معمولی اتفاق می افته ؟
زمان حال.:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
S04E19
S04E19
1. اگه درست یادم باشه میگه که اون تیکه های مغز جوری هستن که نمیشه راحت جابجاشون کرد و خیلی سریع گندیده میشن ! :D برای همین والتر رو با خودشون میبرن که سریع بتونن بهش تزریق کنن و نیاز نباشه که حملش کنن.
S04E19
آریا دقت نکردی دیگه. من الان رو نمیگم که. قبلنا. تو فصل نمیدونم چند بود. از آدمای این جونز بودن که اومدن والتر رو دزدین. بعد برق ها رو وصل کردن بهش و حرف کشیدن. بعد تیکه های مغز همونجوری موند. یعنی باید گندیده میشدن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
S04E19
آریا دقت نکردی دیگه. من الان رو نمیگم که. قبلنا. تو فصل نمیدونم چند بود. از آدمای این جونز بودن که اومدن والتر رو دزدین. بعد برق ها رو وصل کردن بهش و حرف کشیدن. بعد تیکه های مغز همونجوری موند. یعنی باید گندیده میشدن.
S4E19
باو تایم لاین عوض شد دیگه:D حتما تو تایم لاین جدید این کار رو نکردن:D
اونم نیوتن بود که اون کارا رو کرد:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آقا تبریک !!!
رسمآ اعلام شده که سیزن آخر هست و 13 اپیزود داره. خوبه که دیگه مشخص شد سیزن آخر هست و آدم هی نگرانی نداره که نیمه کاره تموم بشه. امیدوارم خوب جمعش کنن ! :D

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
S04E19
این قسمت فوق العاده بود، شهر رو خیلی خوب به تصویر کشیده بودند یه حالت تاریکی داشت. امیدوارم این روند تا فصل دیگه ادامه پیدا کنه.

راستی خبری از ella نیست ؟ :d

50foa0h8dz4jhrqxkh6r.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر