همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظر من سريال هاي مهران مديري درسته كه جذاب هست ولي جاي انتقاد زيادي داره!
به نظر من همين ساختمان پزشكان و البته سريال مسافران كه پارسال پخش ميشد از اين قابل تحمل تر بودن!
حاجی دیگه مسافران رو کوتا بیا :D! درسته که قهوه تلخ یه لول از باقی کارهای مدیری پایین تره و با وجود اینکه بیشترین انتقاد و تیکه و... اینارو داره سریال چیپی هست به نظرم. اما نه دیگه بگیم مسافران بهتره :D! اون فقط محض خنده و سره شام خوب بود :D!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
حاجی دیگه مسافران رو کوتا بیا :D! درسته که قهوه تلخ یه لول از باقی کارهای مدیری پایین تره و با وجود اینکه بیشترین انتقاد و تیکه و... اینارو داره سریال چیپی هست به نظرم. اما نه دیگه بگیم مسافران بهتره :D! اون فقط محض خنده و سره شام خوب بود :D!
شهاب اینو نگووووووووووو.مسافران عالی بود.نه تنها از جنبه خندوندن مخاطب،بلکه انتقادها و تیکه های خیلی تندی رو با زیرکی تمام نثار یه عده میکرد و ظاهرا هم جلوش رو گرفتن،چون سریال یه دفعه تموم شد و قرار بود 90 قسمتی باشه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همونطور که نگفتم اکثر قسمت های سریال کاملا بی معنی و بعضا نکات جالبی توش داره. اصولا به این سریال سریال قوی نمی گن.
پس شما کلا درک درستی از سریال ندارین!
همین قسمت امشبش 2 تا داستان رو تو یه قسمت بدون هیچ نقصی روایت کرد و هیچ لودگی و دیشدیری دیدی که بازیگران قهوه تلخ در میارن و طنز رو به گند کشیدن نداشت و با این حال همه از طنز ساختمان پزشکان لذت بردن.
مشکل شماها اینه از بس سریال طنز خوب ندیدید وقتی میبینید هم باز باور نمیکنید
مشکل اصلیتون هم اینه که فکر کردین به هرچی بخندین طنزه!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا
ساختمان پزشکان طنز اجتماعی ـه و قهوه تلخ طنز سیاسی غیر مستقیم ـه که خندیدن بهش سخته.
کارای قبل مدیری اکثرا طنز اجتماعی بودن که به نظرتون قهوه تلخ بی مزه میاد.

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
خب !
21 تیر ماه
که میشه سه شنبه هفته بعد تاریخ انتشار سری جدید هست تغییر روندداستان و نحوه توزیع دلیل تاخیر اعلام شده ! این پایینی رو هم اگر میخواید اسپویل نشه داستان نخونید ولی بدونید که یه تغییر خیلی بزرگ داستانی تو راهه که احتمالا بیشتر گند میزنه به داستان !!
داستان سریال از انتهای این مجموعه به زمان حال برگشته و تعدادی از شخصیتهای داستان به همراه نیما و بلوتوس با خوردن قهوه در متروی تهران ظاهر می‌شوند . تضاد این شخصیتها با زمان حال ، داستانهای کمدی ، مهیج و جذابی را رقم می‌زند
منبع هم سایت قهوه تلخ

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
ساختمان پزشکان مزخرفه :)) نخندونید مارو جون هر کی دوست دارید .

با این که داره از تلویزیون ملی پخش میشه ولی خیلی تیکه ها رو داره میندازه .
من خیلی مدیری رو دوست دارم ولی باید بگم ساختمان پزشکان یه سر و گردن از قهوه تلخ بالاتره .
من نمیدونم اونایی که میگن ساختمان پزشکان مزخرفه از چه چیزی این فیلم خوششون نیومده .
شما باحال ، متفاوت ، تا کی میخواید اینجا تیریپ بردارید که آره ما متفاوتیم و چیز میفهمیم . :|

البته در این شکی نیست که قهوه تلخ بی مزه شده ولی این که ساختمان پزشکان قشنگه حرف مزخرف، چرند و مهملیه.
تو راست میگی .

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
شما بر چه اساسی حکم می کنید؟
من هر شب این سریالو می بینم. ولی از سر بی کاری چون شبا جدا بی کار می شم:|
و همونطور که نگفتم اکثر قسمت های سریال کاملا بی معنی و بعضا نکات جالبی توش داره. اصولا به این سریال سریال قوی نمی گن.

خوب شما یه بار به صورت جدی بشین ببین و بهش دقت کن ببین چی هست ! شما اگه یه خورده تو کار سینما باشی باید بدونی که پیمان قاسم خانی تا امروز تو کاری نبوده که ضعیف باشه ، مثلا فیلم نامه های مارمولک ، نان عشق موتور هزار ، ورود آقایان ممنوع ، سنپیطرزبورگ ، ... رو نوشته که اکثرا بهترین کمدی سال شدن و یا سرپرست نویسندگان شبهای برره بود ! در کل همیشه کارش حرف نداره و همیشه هم همه کاره هست!
سروش صحت کشکه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ساختمان پزشکان به نظر من هم بعد از مدت ها یه سریال خوب تلویزیونی هست ! کلآ حال و هوای خوبی داره و حداقل با جنگولک بازی بیش از حد نمیخواد به زور آدم رو بخندونه. نه اینکه چیز خیلی عالی ای باشه ولی صد برابر بهتر از بقیه چیزایی هست که توی این مدت پخش شده.

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
ساختمان پزشکان به نظر من هم بعد از مدت ها یه سریال خوب تلویزیونی هست ! کلآ حال و هوای خوبی داره و حداقل با جنگولک بازی بیش از حد نمیخواد به زور آدم رو بخندونه. نه اینکه چیز خیلی عالی ای باشه ولی صد برابر بهتر از بقیه چیزایی هست که توی این مدت پخش شده.
اینو به دوستانی بگین که یه بند این سریال رو میکوبند ! دوستان خیلی سطحی سریال و نگاه میکنن یا به قول دوستمون از سر بیکاری یا به اصلا خاطر نبود چند تا ستاره(!) جلف مثل علی صادقی(نمیخوام توهین کنم اما به خاطر کارهای یکسانی که این آقا بازی میکنی واقعا دیگه جلف شده) فیلم اصلا نگاه نمیکنن و میان میگن که این سریال ضعیفه و از این حرفا!

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
قهــوه ی تلخ از 90 قسمت ، به 120 قسمت افزایش پیــدا کرد
http://caffecinema.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2780%3Al-r-120-&catid=35%3Amedia&Itemid=58

خیلی مزه کرده بهــشون مثل اینکه :))
مردم ایران هم که واسه اخراجی ها میمیرن انتظار بیشتری ازشون نمیره میرن همه این 120 قسمت اشغال رو میخرن.

از این به بعد این جا رو پاتوق بحث ساختمان پزشکان کنید:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
خوب شما یه بار به صورت جدی بشین ببین و بهش دقت کن ببین چی هست ! شما اگه یه خورده تو کار سینما باشی باید بدونی که پیمان قاسم خانی تا امروز تو کاری نبوده که ضعیف باشه ، مثلا فیلم نامه های مارمولک ، نان عشق موتور هزار ، ورود آقایان ممنوع ، سنپیطرزبورگ ، ... رو نوشته که اکثرا بهترین کمدی سال شدن و یا سرپرست نویسندگان شبهای برره بود ! در کل همیشه کارش حرف نداره و همیشه هم همه کاره هست!
خداییش درست میگه.
این بشر پیمان قاسم خانی مخش خوب کار میکنه . درباره ساختمن پزشکان منم از اون نفرایی بودم که اون اوایل تیزرش رو دیدم گفتم آشغاله ولی چند شب پیش دیدم واقعا خوب کار کردن و به قول دوستمون از این آشغال هایی که از tv مون پخش میشه خیلی خیلی بهتر هست .
صدای این دکتر نیما ته صداست ، نمیدونم چه قد برام اشناست...!
درباره قهوه تلخ هم برت به hell ...! مسخره اشو دراوردن . حالا اونایی که اون اوایل میگفتن ما پایرت خورش میکنیم خداییش حق دارن...! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر