همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

والا چه عرض کنم؟ یعنی نوع تبلیغات اینقدر مهمه؟!
به هرحال من ایرادی تو تبلیغ کردن نمیبینم.....

تبلیغ زوری ایراد داره
حالا ایندفعه که تمام شد ولی مدیری دفعه بعد بخواد کاراشو برای تصویر خانگی بده اصلآ حمایت نمیشه
شک نکنید

تبلیغ زورکی..! مثل این سایتهای خوشحال هست که میگه تا روی این لینک تبلیغ کلیک نکنی نمیشه بری تو سایت..!

وقتی دانلود میکنی یک دردسر داری وقتی اورجینال میخری هزارتا..:d

• Like
Reactions: ccie
تبلیغ زوری ایراد داره
حالا ایندفعه که تمام شد ولی مدیری دفعه بعد بخواد کاراشو برای تصویر خانگی بده اصلآ حمایت نمیشه
شک نکنید
برو بابا تو خودت اولین نفری هستی که میای اینجا سرش دعوا میکنی براش :دی!

• Like
Reactions: Niko Bellic
تو خارج هم که شما برای دیدن تلویزیون پول می دید,باز هم تبلیغات وسط فیلم انجام می شه.

به خدا چیزی که اونجا نشون میده با این چرت و پرت های tv خودمن خیلی فرق داره که وسطش تبلیغ هم میکنن.این سریال خارجی ها هم نبود معلوم نبود باید چی میدیدیم.

تو خارج هم که شما برای دیدن تلویزیون پول می دید,باز هم تبلیغات وسط فیلم انجام می شه.

تو خارج واسه DVD یه فیلم 15$ پول میدن، نه 2500 تومن!
اونجا هم مصداق همین قضیه ی داخل ایرانه، شما واسه تلویزیون پول کمتری میدید، و مجبور میشین تبلیغات رو ببینین، ولی واسه دیدن یه بلوری یا دی وی دی همچین اجباری نیست!
شما اگه می خواین حرفتونو ثابت کنین، یه دی وی دی فیلم تو کل دنیا واسه من بیارین که همچین کاری که قهوه تلخ کرده توش اعمال شده باشه

اونجا هم مصداق همین قضیه ی داخل ایرانه، شما واسه تلویزیون پول کمتری میدید، و مجبور میشین تبلیغات رو ببینین، ولی واسه دیدن یه بلوری یا دی وی دی همچین اجباری نیست!
شما اگه می خواین حرفتونو ثابت کنین، یه دی وی دی فیلم تو کل دنیا واسه من بیارین که همچین کاری که قهوه تلخ کرده توش اعمال شده باشه
عذر میخوام که کف حقوق تو خارج 3000 تا 4000$ه اما تو ایران سقف حقوق 2 3میلیونه :))!
یه کارگری که ماهی 300در میاره باید دیسک اورجینال کالای داخلیش 1 2تومن باشه! اگه 15تومن باشه کی میخره؟

من دی وی دی را نگفتم که!دارم می گم تلویزیون هاشون(درواقع شبکه های یکپار چه ی تلویزیون-اینترنت-تلفن)هم که ح اشتراک می گیرن,وسطش تبلیغ پخش می کنند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or