همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب متاسفانه دوباره موقع دانلود بازی یا آپدیت مدام installation stop میده
خیلی وقت بود این ارور را نیمداد معلوم نیست دوباره چیو دستکاری کردن

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان ارزون ترین راه به جز آفلاین ریختن بازی ها راهی هست که بازی هایه به روز بازی کرد

Sent from my LND-L29 using Tapatalk

میتونید از افرادی که ارائه میدن به صورت ظرفیت اجاره ای (یک،دو،سه ... ماهه) نیز تهیه و بازی کنید.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای بازی کردن انلاین خریدشون از خود استوره .من دیروز دیسک بتل فرانت دو را از بازار خریدم ۴۳ گیگ بود .بعد برای انلاین مجبور شدم ۲۴ گیگ اپدیت کنم در نتیجه من برای بیست گیگ دیسک را به ان قیمت خریده بوده که از قیمت خریدش از استور برام بیشتر تموم شد
برای همین میخام بتلفیلد پنج را به قیمت سی دلار از استور بخرم. فقط نمیدونم اگر ۳۰ دلار اکانتمو شارژ کنم ایا اجازه خرید میده یانه .چون بار اول که میخاستم بازی ریمن را بقیمت ۶ دلار بخرم ارور میداد و دست بدامان اپراتور مایکروسافت شدم تا اون برام خرید کرد. لطفا راهنمایی کنید

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
من به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای بازی کردن انلاین خریدشون از خود استوره .من دیروز دیسک بتل فرانت دو را از بازار خریدم ۴۳ گیگ بود .بعد برای انلاین مجبور شدم ۲۴ گیگ اپدیت کنم در نتیجه من برای بیست گیگ دیسک را به ان قیمت خریده بوده که از قیمت خریدش از استور برام بیشتر تموم شد
برای همین میخام بتلفیلد پنج را به قیمت سی دلار از استور بخرم. فقط نمیدونم اگر ۳۰ دلار اکانتمو شارژ کنم ایا اجازه خرید میده یانه .چون بار اول که میخاستم بازی ریمن را بقیمت ۶ دلار بخرم ارور میداد و دست بدامان اپراتور مایکروسافت شدم تا اون برام خرید کرد. لطفا راهنمایی کنید
دقیقا بهتون هشدار دادم که اول اخرش شما باید اپدیت رو دانلود کنید ..

به هر حال شما اکانت شارژ کنید و با فیلترشکن امریکا وارد سایت xbox.com بشید و با اکانتتون اقدام به خرید بازی کنید اینکار ۵۰ ۵۰ هست گاهی اوقات بدون مشکل خرید انجام میشه گاهی اوقات هم نمیشه و باید از ساپورت کمک بگیرید ولی به هر حال کمک گرفتن از ساپورت هم کار سختی نیست

• Like
Reactions: D.D.S

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
دقیقا بهتون هشدار دادم که اول اخرش شما باید اپدیت رو دانلود کنید ..

به هر حال شما اکانت شارژ کنید و با فیلترشکن امریکا وارد سایت xbox.com بشید و با اکانتتون اقدام به خرید بازی کنید اینکار ۵۰ ۵۰ هست گاهی اوقات بدون مشکل خرید انجام میشه گاهی اوقات هم نمیشه و باید از ساپورت کمک بگیرید ولی به هر حال کمک گرفتن از ساپورت هم کار سختی نیست
منظورتون اینکه با خود کنسول خرید نکنم .از طریق سایت هم مگر میشه خرید کرد؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
بله دقیقا

چرا نشه ؟همون استور که تو کنسول هست تو سایت هم میتونید ببینید فرقی ندارن وقتی اونجا بخرید میتونید تو کنسول دانلودش کنید

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

بله من دیروز Call of Duty: Black Ops IIII را خریدم 40 دلار گیفت کارت خریدم (از بچه های همین سایت ک واقعا کارش 20 هست) بعد از طریق فیلتر شکن رفتم داخل سایت اکانتم را شارژ کردم و بازی را تهیه کردم قیمت بازی شد 38دلار (فقط از شانس بدم مالیات بم خورد) و گذاشتم دانلود بشه.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
بله من دیروز Call of Duty: Black Ops IIII را خریدم 40 دلار گیفت کارت خریدم (از بچه های همین سایت ک واقعا کارش 20 هست) بعد از طریق فیلتر شکن رفتم داخل سایت اکانتم را شارژ کردم و بازی را تهیه کردم قیمت بازی شد 38دلار (فقط از شانس بدم مالیات بم خورد) و گذاشتم دانلود بشه.
آدرسی که تو پروفایت هست رو به یک ادرس تو لوس انجلس کالیفرنیا تغییر بده تا رفع مالیات بشی دفعه های دیگه

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
سلام و‌عرض ادب،میخواستم بدونم آیا میشه دو‌ تا کنترلر xbox one s رو همزمان از طریق بلوتوث به pc متصل کرد؟ یعنی هردو‌دسته با بلوتوث متصل بشن،جواب میده؟
دوستان میشه خواهش کنم این‌سوال بنده رو‌پاسخ بدید☝️

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان میشه خواهش کنم این‌سوال بنده رو‌پاسخ بدید☝️
من ps4 رو با برنامه input matter وصل کردم. دسته xbox رو هم با سیم وصل میکنم بدون برنامه کار میکنه اما یه دسته. به احتمال زیاد امکان پذیر باشه. یه سرچ بزن تو گوگل. فکر نکنم حتی برای اتصال بلوتوثی به برنامه خاصی هم نیاز باشه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
من میخوام ایکس باکس وان بخرم
درمورد بازیاش (بازیهایی که 500 گیگ یا یه ترا میریزن به صورت اکانتی) میگن بعضی از بازیا خصوصا بازیای قدیمی گیر نمیاد
مغازه ای نیست آرشیو کامل داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر