همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amirmonti

کاربر سایت
Jun 1, 2011
6
سلام من تاره وان گرفتم ميخواستم از اساتيد گرامي بپرسم تو وان هم مثل ps4 بايد ريجن ديسك بازي با ريجن اكانتي كه بعدا براي اون بازي dlc ميخري يكي باشه مثلا من تو فور كشتي كج ١٦ ريجن دو ديسك گرفتم بعد با اكانت خودم كه مال امريكان براش سيزن پس گرفتم كه كار نكرد جسارتاً تو وان هم اينجوريه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام من تاره وان گرفتم ميخواستم از اساتيد گرامي بپرسم تو وان هم مثل ps4 بايد ريجن ديسك بازي با ريجن اكانتي كه بعدا براي اون بازي dlc ميخري يكي باشه مثلا من تو فور كشتي كج ١٦ ريجن دو ديسك گرفتم بعد با اكانت خودم كه مال امريكان براش سيزن پس گرفتم كه كار نكرد جسارتاً تو وان هم اينجوريه
تو وان ریجن نداریم هر دیسکی بگیری هم dlc بگیری به هم میخورن

Sent from my Gooshi using Tapatalk

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نرم افزار Xbox One External USB Storage Device Converter رو نصب کردم بعد اومد pc mode یزنم کامپیوتر رفت تو حالت صفحه آبی و الان هر وقت هارد رو نصب میکنم صفحه آبی میاد
ولی هارد رو رو pc دیگه میزنم اوکی هست و فرمت ntfs زدم ولی همچنان رو pc خودم به مهز اتصال میره صفحه آبی
سیستمت usb3 جواب میده؟این صفحه آبی معمولا رو سیستمایی میده که ثاپورتشون usb2 هست معمولا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
کاری نمیشه کرد مشکل سیستمتونه درواقه مشکلی نیست مشکل ساپورت نکردن سیستمتونه!باید مادر بوردتون ارتقا بدین که usb3ساپورت کنه
قبلا هارد کار میکرد از وقتی که با این برنامه از xbox mode گذاشتم رو حالت pc mode اینجوری شد

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
اکانت های هکی هم چند جا جدیدا تو ایران اومده . خودم زیاد موافق نیستم ولی اگه کسی خواست میتونم آدرس کانالایی رو که دارن بدم

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
دوستان من یه مشکل بزرگ دارم. قبلا با این آدرس هایی که تو فروم بود بدون مالیات، دیجیتالی خرید می کردم ولی از ژانویه به اینور (بعد اومدن این ترامپ) با هر آدرسی که میدم ازم مالیات میگیره. دوستان کسی این مشکل رو داشته و راه حلی براش دارین؟ ممنون

• Like
Reactions: reza_e13

Mr.nikar

کاربر سایت
Feb 16, 2017
11
سلام دوستان.
من میخوام نسخه free trial یه بازیو دانلود کنم و اگه خوشم اومد بخرمش.آیا وقتی خریدم میتونم با همین دیتا تریال بازی را ادامه بدم یا باید بازیو از اول نسخه اصلیو دانلود کنم؟(راستی حجم بازی تریال و اصلی یکی هست)

omidsilver

کاربر سایت
Feb 24, 2017
8
دوستان من چه هاردی واسه ایکس باکسم بگیرم مشکلی پیش نیاد شنیدم باید usb 3 باشه
و این که میشه ازش همزمان برای نگه داشتن فایلهای کامپیوتر استفاده کرد ؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان.
من میخوام نسخه free trial یه بازیو دانلود کنم و اگه خوشم اومد بخرمش.آیا وقتی خریدم میتونم با همین دیتا تریال بازی را ادامه بدم یا باید بازیو از اول نسخه اصلیو دانلود کنم؟(راستی حجم بازی تریال و اصلی یکی هست)
بله ميشه ديتا هر دو يكي هستش

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان من چه هاردی واسه ایکس باکسم بگیرم مشکلی پیش نیاد شنیدم باید usb 3 باشه
و این که میشه ازش همزمان برای نگه داشتن فایلهای کامپیوتر استفاده کرد ؟
بايد usb 3 باشه و حجمش هم بيشتر از 256 گيگ باشه
خير نميشه همزمان استفاده كرد خود xbox فرمتش ميكنه اول كار

hsh988

کاربر سایت
Feb 4, 2008
105
دوستان کسی در مورد کپی بازی روی هارد چیزی شنیده حدود 300 میگیرن 1 ترا پر میکنن به انتخاب خودت فقط نمیشه انلاین بازی کرد
میشه کمکم کنین؟؟؟

Mr.nikar

کاربر سایت
Feb 16, 2017
11
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین.
آیا بازیهای تریال نسخه کامل بازی هستند و فقط مدت محدود میشه استفاده کرد؟ و اگر اینطور هستش چه مدت میشه از بازی استفاده کرد؟
سوال بعدیم اینه که آیا برای دانلود بازی های رایگان گلد 360 روی وان برای هر بازی باید 1 دلار هزینه کنیم یا کلا 1 دلار میدیمو همیشه دیگه میشه بازیارو دانلود کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر