همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
منم دقیقا همین مشکل رو دارم
Change Payment Options

The item you are buying is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console that you download it with. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you will need to sign in to Xbox Live with your Xbox Live account on that console before accessing the item.

این ارور رو میده
اکه قرار باشه حتما از رو 360 اینا رو خریداری کنیم حتی بازی های گلد رایگان رو خب دیگه رو همون 360 بازیش می کردیم. منی که ایکس وان اولین کنسولمه یا مثلا اونایی که میخوان از ps3-ps4 بیان ایکس وان چی؟ یعنی که چی نوشته باید این آیدی شما تو 360 لاگین میشده؟ این که دیگه backward compatiblity نمیشه. اگه اینجوری باشه که فقط کسایی که قبلا 360 داشتن میتونن رو وان بازی های 360 بازی کنن افتضاحه افتضاحه. کسی اگر بلده بیاد لطفا توضیح بده. چجوری میگن پس ایکس وانی ها میتونن بازی های رایگان هر ماه رو 4 تا دان کنن؟ 2تا وان 2 تا 360. ما که نمیتونیم.کسی تونسته بیاد توضیح بده
کاش کسی پیدا میشد در این مورد راهنمایی کنه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من بازی کردم فال اوت رو با بکوارد
اولش که ران میشه بوت 360 میاد بالا بعدم ازت میخواد یه اکانت بزنی یا بسازی که باید دوباره ایمیل و پسوورد رو وارد کنید و دانلود بکنه از مایکرو بعدشم که میرید وارد بازی میشید !
به استور دسترسی نداریم فعلا که بشه بازی ها رو دانلود کرد ... فکر کنم تنها راهش همون از سایت با کریدت کارت باشه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من بازی کردم فال اوت رو با بکوارد
اولش که ران میشه بوت 360 میاد بالا بعدم ازت میخواد یه اکانت بزنی یا بسازی که باید دوباره ایمیل و پسوورد رو وارد کنید و دانلود بکنه از مایکرو بعدشم که میرید وارد بازی میشید !
به استور دسترسی نداریم فعلا که بشه بازی ها رو دانلود کرد ... فکر کنم تنها راهش همون از سایت با کریدت کارت باشه
شما مشکلی نداشتی با بک وار یعنی فالوت ر بازی کردی ؟
من نفهمیدم اگه شما بازی کردی مشکل دوستان چی هست ؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
شما مشکلی نداشتی با بک وار یعنی فالوت ر بازی کردی ؟
من نفهمیدم اگه شما بازی کردی مشکل دوستان چی هست ؟
دوستان دقت کنند فالوت 3 رو ایشون بخاطر پیش خرید فالوت 4 برای بصورت pre-order تو بخش ready to install آورده
منم الان بازی های Rare رو بصورت 360 تو ready to install دارم بحث ما چیزه دیگه ست. شما هروفت تونستی بازی Dirt 3 رو بخری، نصب و بازی کنی ما رو خوشحال کردی. یا اصلا بتونی AC2 رو بخری.یا هر بازی دیگه ای.

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
دوستان دقت کنند فالوت 3 رو ایشون بخاطر پیش خرید فالوت 4 برای بصورت pre-order تو بخش ready to install آورده
منم الان بازی های Rare رو بصورت 360 تو ready to install دارم بحث ما چیزه دیگه ست. شما هروفت تونستی بازی Dirt 3 رو بخری، نصب و بازی کنی ما رو خوشحال کردی. یا اصلا بتونی AC2 رو بخری.یا هر بازی دیگه ای.
این اپدیت جدید بنظرم مشکل داره. چون نسخه دیجیتالی بازی Rare Replay رو دو روز پیش خریداری کرده بودم که امروز دانلودش تموم شد. حالا که میخوام هر بازی xbox 360 این نسخه رو اجرا کنم ارور میده و میگه باید دیسک بازی رو وارد کنید. من الان موندم باید چکار کنم. هر راهی که بلد بودم انجام دادم اما باز اون ارور رو میده.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
این اپدیت جدید بنظرم مشکل داره. چون نسخه دیجیتالی بازی Rare Replay رو دو روز پیش خریداری کرده بودم که امروز دانلودش تموم شد. حالا که میخوام هر بازی xbox 360 این نسخه رو اجرا کنم ارور میده و میگه باید دیسک بازی رو وارد کنید. من الان موندم باید چکار کنم. هر راهی که بلد بودم انجام دادم اما باز اون ارور رو میده.
همه چیو با هم قاطی نکنین
اون بازی RARE مخصوص ایکس باکس وان هست باندلش و شما از استور ایکس باکس وان خرید کردید ولی محتوی ش بازی های 360 هست. یعنی باندل خرید این بازی روی استور ایکس باکس وان هست. ولی الان Mass effectT و DIRT 3 و Assassins 2 و همه بازی های Backward تو استور 360 هستن
من بحثم اینه چرا بازی های استور 360 رو حتی از طریق خود سایت هم اجازه خرید یا Purchase نمیده

یک نفر هم نیست کمکی کنه جواب بده

- - -ویرایش - - -

من الان رفتم سایت ایکس باکس DIRT 3 رو سرچ زدم. این بازی رو هم تو استور 360 دیدم هم تو ایکس باکس وان . خوشحال شدم وارد DIRT 3 توی استور XBOX one شدم . بازی تو استور هست ولی هنوز گزینه خرید رو نداره متاسفانه. :|||||||||||| 2 روز دیگه هم این باز یاز رایگان خارج میشه. مرسی ایکس باکس :|||||||||

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان نگران نباشید این مشکلات به نظرم خیلی عادی هست به زودی هم حل میشه قطعا
ولی باز جای اعتراض داره که این همه بتا و ... گذاشته بودن ولی هنوز مشکل داره

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
از نظر مولتی مدیا، پس از آپدیت اکثر فیلمهای x265 پخش میشه، همچین مرورگر اکثر مدیاهایی که قبلا درخواست فلش میکرد، پخش میکنه.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خب دوستانی که میخوان بازی های 360 رو روی وان بخرن(رایگان (گلد) یا حالا پولی)، من بعد از کلی گشت و گذار و پرسجو بازی DIRT3 رو تونستم روی وان بگیرم. قبلا هم نه 360 داشتم نه روی کنسول 360 این بازی رو گرفتم.
روشش هم به این صورت هست: از یک سایت معتبر یک ویزا کارت مجازی بخرین. مهم نیست چند دلاری من 1 دلاری گرفتم. هنگامی که با اون Error مواجه میشین Change Payment رو بزنین و اونجا این کارت رو اضافه کنین. به راحتی بازی Purchase میشه. قند شکن فراموش نشود. ;)
آدرس سایتی که برام10 دقیقه ای ویزا کارت رو فرستاد کسی اگه خواست از من بپرسه فقط به ایکس باکس مسیج بده. Live Id: m3rdak
یاعلی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من دیسک گرز 3 رو اورجینال داشتم گذاشتم داخل دستگاه و پیغام آپدیت اومد و الان راحت داره آپدیت میکنه تا تموم بشه ببینیم چی میشه

سلام
بهترین مدل ایکس باکس وان؟
چند مدت یکبار بازیها رایگان میشه؟
قیمت بازیها؟
با تشکر

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

بهترین و به صرفه ترینش تو ایران مدل ریجن دو بدون کینکت هست قیمتش 1.200 تا 1.300 هست با کینکتشم هست که زیاد کاربرد نداره
اگر شما اکانت گلد داشته باشین ماهی دو بازی مجانی میده و چند بازی هم تخفیف ولی بعضی هاش بازی های شاخی هستن و امکان داره بعضی بازیهای رایگانشزیاد جالب نباشن
بازی های روز اول قیمتی معادل 220 تومن دارن که ماه به ماه پایین تر میاد مثلا شما الان بتمن رو میتونید 120 تومن خریداری کنید یا فیفا 15 رو حدود 50 تومن

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
دوستان اگه گیم پد X1 رو هم رو PC و هم رو کنسول استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟چون زیاد رو PC روشن میمونه و روزی یبار سویچ میکنم:-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر