همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
وضعیت سرورهای لایو در هر لحظه را می توانید با مشاهده ی لینک زیر بررسی کنید:

Xbox Live Service Status

توجه داشته باشید درصورتی که سرویس لایو با مشکل جدی رو به رو شود، امکان اجرای بازی های دیجیتالی را ندارید.

مثلاً الآن این مشکل رو داره:
Purchase and Content Usage

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان اینکه میگید اداپتور ریجن 2 همون مبدل 220 هست یا نه ؟
اگر میشه ادرسسی سایتی چیزی از اون فردی که خریدی کردید ازش رو برام پ.خ کنید ممنون میشم
یه سوال دیگه (فنی نیست)
اول ایکس وان رو بخرم یا پلی4؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اگر میشه ادرسسی سایتی چیزی از اون فردی که خریدی کردید ازش رو برام پ.خ کنید ممنون میشم
یه سوال دیگه (فنی نیست)
میدونم اینجا فن ایکس باکس و گفتنش شاید درست نباشه
ولی به عنوان یه بی طرف که هر دو کنسول رو دارم
پول داری جفتش
نداری ps4

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
یه سوال دیگه (فنی نیست)

در مورد سوال اول شما من دانش و تجربه ای ندارم.
در مور سوال دوم:
اگر برایتان کیفیت و رزولوشن بازی (به خصوص بازی های Multi Platform) مهم هست قطعاً بهترین انتخاب PS4 است. (که فکر میکنم شما بیشتر برای همین بازی های مولتی پلتفرم میخواهید کنسول بگیرید)
اگر،کیفیت ساخت و عمر دستگاه و دسته ی خوب مهم است، بدون شک XOne برای شما بهترین گزینه است.
در نظر داشته باشید تفاوت کیفیت رزلوشن در بعضی بازی ها بین دو کنسول تنها در تلویزیون های بزرگتر از ۴۲ اینچ محسوسه.
البته بازی های انحصاری رو هم که در آینده خواهد آمد با سلیقه خودتون مقایسه کنید.
درکل از نظر سخت افزاری PS4 کاملاً برتر است ولی از نظر کیفیت ساخت و دسته XOne.
همچنین آمار خرابی های PS4 به طرز چشمگیری بالاست و مشکلاتی مانند Auto Eject، خاموش شدن خودکار و داغ شدن دارد.
در ضمن باتری دسته XOne خیلی خیلی بیشتر از PS4 دوام دارد.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام دوستان.من وقتي ميخوام فيفا برم تو سيزن و منتظر رقيب هستم با اين پيام روبرو ميشم:

Open your NAT
بعد وقتي به خدمات اينترنت تماس گرفتم و گفتم nat مودممو باز كن گفت بازه.اگه باز نمود كه كلا نت نداشتي.چرا همچين مشكلي دارم؟

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
سلام دوستان.من وقتي ميخوام فيفا برم تو سيزن و منتظر رقيب هستم با اين پيام روبرو ميشم:

Open your NAT
بعد وقتي به خدمات اينترنت تماس گرفتم و گفتم nat مودممو باز كن گفت بازه.اگه باز نمود كه كلا نت نداشتي.چرا همچين مشكلي دارم؟
bro to settings bad network bbin kolan nat type chi zade?
up :((

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
میدونم اینجا فن ایکس باکس و گفتنش شاید درست نباشه
ولی به عنوان یه بی طرف که هر دو کنسول رو دارم
پول داری جفتش
نداری ps4

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...
در مورد سوال اول شما من دانش و تجربه ای ندارم.
در مور سوال دوم:
اگر برایتان کیفیت و رزولوشن بازی (به خصوص بازی های Multi Platform) مهم هست قطعاً بهترین انتخاب PS4 است. (که فکر میکنم شما بیشتر برای همین بازی های مولتی پلتفرم میخواهید کنسول بگیرید)
اگر،کیفیت ساخت و عمر دستگاه و دسته ی خوب مهم است، بدون شک XOne برای شما بهترین گزینه است.
در نظر داشته باشید تفاوت کیفیت رزلوشن در بعضی بازی ها بین دو کنسول تنها در تلویزیون های بزرگتر از ۴۲ اینچ محسوسه.
البته بازی های انحصاری رو هم که در آینده خواهد آمد با سلیقه خودتون مقایسه کنید.
درکل از نظر سخت افزاری PS4 کاملاً برتر است ولی از نظر کیفیت ساخت و دسته XOne.
همچنین آمار خرابی های PS4 به طرز چشمگیری بالاست و مشکلاتی مانند Auto Eject، خاموش شدن خودکار و داغ شدن دارد.
در ضمن باتری دسته XOne خیلی خیلی بیشتر از PS4 دوام دارد.
ممنون از دوستان
من قراره هر دو رو بخرم بااین تفاوت که یکی از کنسول ها رو این هفته میتونم و کنسول دیگه 2ماه دیگه :d. گفتم شاید تو این مدت زمان یه اتفاقی بیفته چیزی ...!
---------
در مورد این اداپتور کسی اطلاعی چیزی نداره؟
اینکه میگید اداپتور ریجن 2 همون مبدل 220 هست یا نه از داخل پک خود کنسول ریجن2 برداشته شده ؟
تا من دیگه ریجن2 نخرم و پول کمتر بدم

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,765
نام
مارشال
ممنون از دوستان
من قراره هر دو رو بخرم بااین تفاوت که یکی از کنسول ها رو این هفته میتونم و کنسول دیگه 2ماه دیگه :d. گفتم شاید تو این مدت زمان یه اتفاقی بیفته چیزی ...!
---------
در مورد این اداپتور کسی اطلاعی چیزی نداره؟
اینکه میگید اداپتور ریجن 2 همون مبدل 220 هست یا نه از داخل پک خود کنسول ریجن2 برداشته شده ؟
تا من دیگه ریجن2 نخرم و پول کمتر بدم
شرایطت واسه خرید کنسول دقیقا مثل منه (:d). من تصمیم گرفتم اول xbox one رو بگیرم چون تو این چند وقت چندتا انحصاری عالی واسش میومد و برام در اولویت بود. (مخصوصا Forza Horizon 2 و Halo:TMCC، عنوان Sunset Overdrive هم که عالی از آب دراومد و یه دلیل دیگه واسه خرید)
به نظرم بهترین وقت برای خرید ps4 نزدیک the order هست. (البته TLOU:R و InFamous هم اومده ولی عناوین X1 که بالا گفتم فعلا داغ تره. :d)
-----
در مورد اداپتور هم، خیر مبدل (یا همون ترانس برق) با اداپتور خود دستگاه فرق داره و یه چیزه اضافی هست، اداپتورهای ریجن 2 که تو بازار هست بعضی هاش از جعبه کنسول (معمولا کنسول های خراب) برداشته شده و بعضی هم اصل نیستن (ولی جنس خوب توش پیدا میشه)
خود کنسول ریجن 2 بخری مطمئن تره. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر