هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
درود دوستان من به سختی یه دسته ps3 اصلی گیر آوردم و خریدم میخوام بدونم اگه با لب تاپ شارژش کنم کوچکترین مشکلی برای دسته بوجود نمیاد؟ یا حتما باید با خود کنسول شارژ بشه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
درود دوستان من به سختی یه دسته ps3 اصلی گیر آوردم و خریدم میخوام بدونم اگه با لب تاپ شارژش کنم کوچکترین مشکلی برای دسته بوجود نمیاد؟ یا حتما باید با خود کنسول شارژ بشه؟
داداش سوالای سخت میپرسی والا من نمیدونم فقط میدونم ولتاژ اکثر یو اس بی ها حالا چه برای لپ تاپ و چه برای کنسول 5 ولت و 1 امپر هست اگر میزان خروجی یو اس بی لپتاپت 5 ولت و 1 امپر باشه حداقل روی کاغذ نباید اتفاقی براش بی افته خرابم بشه نهایت باتریش خراب میشه که میری یکی دیگه میخری بهترین راه ازمایش کردنش توسط خودته راستی خب چرا با خوده کنسول شارژش نمیکنی؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دسته اصلی فقط با خود کنسول شارژ میشه ولی دسته های های کپی تو بازار که ۵ ولتی هم هستن با هر شارژر و یو اس بی شارژ میشن مشکلی نداره
والا من تو سایتای خارجی سرچ کردم و خیلیا گفتن با یو اس بی لپتاپ هم میشه شارژ کرد دیگه نمیدونم دسته هاشون فیک بوده یا اصل البته بعضیا هم میگفتن نمیتونن شارژ کنن با لپتاپ دسته رو ولی فک کنم بشه اگر لپتاپ یو اس بیش بشناسه دسته رو شارژ میشه خوده من یه دسته ps3 که مطمینم اصلی هست داشتم با یو اس بی کامپیوتر شارژش میکردم تا باهاش رو pc دارک سولز بازی کنم البته شارژش هی قطع و وصل میشد و مثل ps3 خوب شارژ نمیکرد که اونم فک کنم بخاطر خرابیه پورت یو اس بیه pc ام بود بهترین راه امتحان کردنه

• Like
Reactions: Adidas95

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
253
تنها راه شناختن دسته اصل برد توشیبا داخلش هست که دسته رو باید باز کنی ببینی من دسته های اورجینال خودم فقط با پی اس تری شارژ میشن ولی های کپی دارم که با کامپیوتر هم شارژ میشه

• Like
Reactions: silent ops

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود دوستان این قطعه دسته من خراب شده حسابی پوست پوست شده این جنسش از چیه چی باید جاش بزارم؟سپاس

View attachment 272493

درود
یجور فوم چسبیه
تا حالا جایی ندیدم
میتونی از یکتکه تویوب یا چیزهایی شبیه اون استفاده کنی

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
درود دوستان فلش ۶۴ گیگ گرفتم برای انتقال بازی به ps3 ...فلشو که وصل میکنم به ps3انگار نه انگار اصلا نمیشناسه فلشو...فرمت فلشو با لبتاپ با نرم افزار تبدیل کردم به فت۳۲ بازم ps3 نمیشناسه!! ممنون میشم راهنمایی کنید
پ ن:داخل ما کامپیوتر از طریق راست کلیک فرمت گزینه fat32 نبود برای همین از نرم افزار استفاده کردم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود دوستان فلش ۶۴ گیگ گرفتم برای انتقال بازی به ps3 ...فلشو که وصل میکنم به ps3انگار نه انگار اصلا نمیشناسه فلشو...فرمت فلشو با لبتاپ با نرم افزار تبدیل کردم به فت۳۲ بازم ps3 نمیشناسه!! ممنون میشم راهنمایی کنید
پ ن:داخل ما کامپیوتر از طریق راست کلیک فرمت گزینه fat32 نبود برای همین از نرم افزار استفاده کردم
سلام. اگر مودم دارید چرا از FTP و کابل LAN برای انتقال بازی استفاده نمیکنید؟

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون این روش آموزشش در سایت هست؟

فقط دقت کنید هم کامپیوتر و هم PS3 با کابل LAN به مودم وصل باشند. اتصال اینترنت رو که برقرار کردید بعدش لازم نیست تست کانکشن بزنید مستقیم برید IP رو یادداشت کنید، توی System Information هم IP هست.

اگر وب من دارید دیگه لازم نیست برید توی تنظیمات مولتی من، برید سراع کامپیوتر و کارهای اونجا رو انجام بدید

• Like

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش

فقط دقت کنید هم کامپیوتر و هم PS3 با کابل LAN به مودم وصل باشند. اتصال اینترنت رو که برقرار کردید بعدش لازم نیست تست کانکشن بزنید مستقیم برید IP رو یادداشت کنید، توی System Information هم IP هست.

اگر وب من دارید دیگه لازم نیست برید توی تنظیمات مولتی من، برید سراع کامپیوتر و کارهای اونجا رو انجام بدید
بسیار عالی سپاس فراوان👏👏👏

• Like
Reactions: Democracy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر