هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان راهی وجود داره بشه ریجن ps3 تغییر داد ولی خیلیم برام محم نیست فقط جای دگمه ضبدر دایره تغییر بدم اخه دستگاه خودم j دگمه بازیها رو تغییر میده خیلی تو مخ
با مولتیمن فکر کنم بشه تغییر داد جایدکمه رو ولی رژیون خیر نمیشه

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلان دوستان
من یه ps3 fat دارم باهاش بیشتر بازی های میکرو و سگا و پلی استیشن 2 و ... این چیزارو بازی میکنم
دیروز توی بازی pes4 با شبیه ساز ps2 بعد 5 دقیقه بازی فن رفت رو دور اخر و دمای سی پی یو زد 88 و چراغ زرد چشمک زد ولی کنسول خاموش نشد
من بلافاصله شبیه سازو بستم و بازی فیفا 19 خود ps3 اجرا کردم بعد یه دست بازی دمای cpu اومد رو 74 rsx هم اومد روی 59
بعد نیم ساعتی نید فور اسپید باهاش بازی کردم دما روی همون 74 و 59 ثابت موند

حالا چرا با شبیه ساز دما اونجوری میره بالا؟
بعد دمای 73 74 و rsx 58 59 طبیعیه واسه فت؟یا این پیر مرد دوست داشتنیو دیگه بازنشستش کنم و دیگه روشنش نکنم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان راهی وجود داره بشه ریجن ps3 تغییر داد ولی خیلیم برام محم نیست فقط جای دگمه ضبدر دایره تغییر بدم اخه دستگاه خودم j دگمه بازیها رو تغییر میده خیلی تو مخ
قربان یه سرچ مختصر کردم تو نت تغییر ریجن بعیده بشه انجام داد ولی دکمه ها رو میشه کارکردشون رو تغییر داد تو cfw از طریق rebug tool box و تو hen از طریق webman mood tool box متاسفانه سایت psx place فعلا سروراش داون شده نتوستم دقیق بخونم ببینم چطوریاست اگر بازم میخواستی این کار رو انجام بدی چند روز دیگه بگو تا برم ببینم تو این سایتا چی نوشته در ضمن کنسولت باید برای این کار هک شده باشه هک شدست کنسولت؟؟؟ چه هکیه؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلان دوستان
من یه ps3 fat دارم باهاش بیشتر بازی های میکرو و سگا و پلی استیشن 2 و ... این چیزارو بازی میکنم
دیروز توی بازی pes4 با شبیه ساز ps2 بعد 5 دقیقه بازی فن رفت رو دور اخر و دمای سی پی یو زد 88 و چراغ زرد چشمک زد ولی کنسول خاموش نشد
من بلافاصله شبیه سازو بستم و بازی فیفا 19 خود ps3 اجرا کردم بعد یه دست بازی دمای cpu اومد رو 74 rsx هم اومد روی 59

بعد دمای 73 74 و rsx 58 59 طبیعیه واسه فت؟یا این پیر مرد دوست داشتنیو دیگه بازنشستش کنم و دیگه روشنش نکنم
قربان دمای 88 درجه مطمینا دمای بالایی بوده و خطرناک دماهای دیگه پایین نبودن ولی قابل قبول بودن کلا به نظر من شبیه ساز ps2 رو ول کن کلا اجرای بازیای ps2 روی ps3 خیلی فشار میاره به کنسول حتی روی کنسولای slim هم فشار زیادی میاره دیگه کنسول شما هم که فت هست و به شدت مستعد داغ شدن و خراب شدن اگر بازم دیدی دماش میره بالا یا دور فن میزنه باید ببریش پیش تعمیر کار خمیر عوض کنه براش و رفع اشکال کنه ازش

• Like
Reactions: crashh and mqg1387

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
قربان یه دسته رو از نزدیک هم ببینی هر چقدرم وارد باشی تا بازش نکنی و برد داخلش رو نبینی 100 درصد نمیتونی بگی اصل هستن اینا که فقط یه عکس دارن اصلا معلوم نیست ماله خوده دسته ای که میخری باشن یا نباشن در کل ریسکشون بالاست و توصیه نمیکنم خرید دسته از این جور سایتارو قبلا هم به شما گفتم شما اگر دسته اصل خوب میخوای باید دست دوم بگیری حالا یا از دیوار یا از ایسام که البته تو این دو سایت هم فیک پره ولی حداقل دو تا عکس ازشون میتونی ببینی تا بتونی تشخیص بدی به احتمال زیاد فیکن یا اصل اگرم خودت نمیتونی تشخیص بدی برای من تو PV بفرست ادرس اگهی یا عکساشون رو تا بهت بگم نظرمو دربارشون میتونی هم بری پشت شهرداری یه پاساژی هست برای تعمیر کنسولاست الان اسمش یادم نیست طبقه زیر همکفش دو سه تا مغازست که پر از دسته PS3 اصل دسته دوم و اصل هستن و نسبتا تمیزن ولی قیمتاشون کمی بالاست از اونا هم میتونی بخری اگر میخوای دستت تمیز و اصل باشه و حضوری بخری ولی میگم قیمتش بیشتر برات میافته

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
قربان دمای 88 درجه مطمینا دمای بالایی بوده و خطرناک دماهای دیگه پایین نبودن ولی قابل قبول بودن کلا به نظر من شبیه ساز ps2 رو ول کن کلا اجرای بازیای ps2 روی ps3 خیلی فشار میاره به کنسول حتی روی کنسولای slim هم فشار زیادی میاره دیگه کنسول شما هم که فت هست و به شدت مستعد داغ شدن و خراب شدن اگر بازم دیدی دماش میره بالا یا دور فن میزنه باید ببریش پیش تعمیر کار خمیر عوض کنه براش و رفع اشکال کنه ازش
جایی میشناسین قابل اطمینان باشه ؟

• Like
Reactions: mqg1387

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
قربان یه سرچ مختصر کردم تو نت تغییر ریجن بعیده بشه انجام داد ولی دکمه ها رو میشه کارکردشون رو تغییر داد تو cfw از طریق rebug tool box و تو hen از طریق webman mood tool box متاسفانه سایت psx place فعلا سروراش داون شده نتوستم دقیق بخونم ببینم چطوریاست اگر بازم میخواستی این کار رو انجام بدی چند روز دیگه بگو تا برم ببینم تو این سایتا چی نوشته در ضمن کنسولت باید برای این کار هک شده باشه هک شدست کنسولت؟؟؟ چه هکیه؟
تشکر امتحان میکن هک مولتی من کاستوم فریمور

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
درود دوستان انالوگ دسته پلی استیشن ۳ میخوام مدل چهار پینشو میخوام سایتی صفحه اینستاگرامی جایی میشناسید ... پبشاپیش ممنون

آنالوگ-4-پین-دسته-بازی-ps3.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
درود دوستان انالوگ دسته پلی استیشن ۳ میخوام مدل چهار پینشو میخوام سایتی صفحه اینستاگرامی جایی میشناسید ... پبشاپیش ممنون

View attachment 267462

این سایت قبلا همه لوازم ps3 موجود داشت الانم شاید داشته باشه
قطعات یدکی و تخصصی Ps3 - فروشگاه صوتی و تصویری ایرج شاپ - خرید آنلاین

• Like
Reactions: Adidas95

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
من جفت کنسولا که داشتم ریجن سه بود و با ریباگ تولباکس عوضشون میکردم. تو نت بزنی هست
این دوتا راه هست زمان ما اولی بود
There is 2 simple ways to switch this.

1. In REBUG Toolbox if you go to the last column "Utlities" then scroll down to "Button assignment".

2. In the DEBUG Settings Menu, the top option is "O Button behaviour" and set it to "Back".
سلان دوستان

دما سی پی یوت یکم بالاست . یادمه تو فتی که داشتم و تازه 65 نانومترم بود یه بار عجیب به مشکل دمایی خوردم اخر سر یه دوستی راهنمایی کرد که اینا بخاطر طراحی بد گاهی هیت سینک خوب نمیشینه رو چیپ و با یه تیکه مقاو گذاشتن پشت چیپ کاملا حل شد مشکل.

من با این کارا همون فته رو تا سه سال پیش داشتمش بعد فروختم همکارم هنوزم کار میکرد که فروختش یه پلی4 خرید.
1. سرویس کامل و تعویض خمیر سیلیکون با یه جنس خوب
2. افزایش سرعت فن با وبمن تا حدود 35 الی 40 درصد.
3. بهبود هوای رفت برگشتی به کنسول با ایجاد حفره زیر دستگاه. (اینو کسی اصولا انجام نمیده بخاطر اینکه ظاهر کنسولش بهم نخوره) هر چند این کار در حد 3-4 درجه تفاوت ایجاد کرد

همیشه تو هر بازیی هم بالای 60 نمیرفت دستگاه دمای جفت چیپاش دیگه تابستون بود گرم میشد نهایت 62 رو دیدم.
متاسفانه مدل چهار پینشو موجود نداشت!
سایت انبار بازی و دایهاردم یه سر بزن.
حضوری هم میتونی بری یه سر هم به فروشگاه تین و پایتخت بزن شاید داشته باشن. یه بار دسته ام خراب شده بود لیاتش گیر نمیومد هیچ جا اونجا پیدا کردم

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر