هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
آقا می بخشی هر جا رفتم هیشکی اطلاع نداره ببینم برو بچس اینجا چی کاره ان

کسی اینجا هست برنامه ای رو معرفی کنه که فایا ADX که فایل صوتیه رو یا بخونه یا تبدیل کنه
مرسی
راستی پلی 3 رو از دبی بخریم فرقی داره یا نه
20 ~ 30 تومن فرق داره....
پ.ن. من اینکاره نیستم!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اقایون سلام
ببخشید شاید سوالم خیلی ابتدایی باشه
psp فقط با اینترنت میشه به ps3 در ارتباط کرد به صورت ریموت کنترل
چطوری باpsp میشه ps3رو روشن کرد

نه با wifi میشه ارتباط برقرار کرد که باید psp .ps3 رو بشناسه بعدش توی option remote play ps3 میتونی یه گزینه هست فعالش کنی تا همیشه wifi روشن بمونه و تو psp هروقت بخوای وصل شی خود به خود ps3 رو روشن کنه

P@YM@N

کاربر سایت
Jul 13, 2008
18
اتصال پلي 3 به اينترنت!

سلام دوستان
من ميخواستم كه پلي 3 رو به مودم ADSL وصل كنم. ولي وقتي از من PPPo user و PPPO pass ميخواد ، من هرچي ميزنم ميگه اشتباهه.
بايد چي وارد كنم؟
اصلا از اون اول بايد من چيكار كنم؟
ممنون

ps3_storm

کاربر سایت
Oct 30, 2007
105
نام
بهزاد
بستگی به سینمای خانگی شما داره
اگر ورودیه optical داشته باشه شما میتونی با یه کابل optical
از صدای دالبی به صورت واقعی لذت ببری اگر هم نداشته باشه
مجبوری به همون راهی که دوستمون گفته با صدای استریو
وصلش کنی که دالبی مجازی میشه;)
ممنون دوست عزیز ولی اگه میشه بیشتر توضیح بدید و عکس هم بذارید:smile:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ممنون دوست عزیز ولی اگه میشه بیشتر توضیح بدید و عکس هم بذارید:smile:

خواهش میکنم دوست من
نمیدونم منظورت از توضیح بیشتر چیه؟
باید تو دفترچه راهنما یا ورودیهایه home teather رو نگاه کنی ببینی ورودیه optical
داره یا نه
الان ADSL ام قطعه نمیتونم عکس بزارم
شما مدل شینما خانگیت رو بگو من میگردم ببینم داره یا نه(مارک و مدل);)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام

دوستان میخواستم بدونم میشه پچها یا اپدیتهای بازیها رو با pc داونلود کرد بعد ریخت تو ps3 ؟
با proxy ببین اگر موقع دانلود بهت لینک میده پس میتونی اما اگر دیدی لینک دانلود نمیده پس نمیشه !!
مثل بازی motorstorm لینک نمیده داخل proxy !!

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان آیا بازیهای PS3 رو می شه روی هارد PS3 کپی کرد و بعد اون رو به کامپیوتر وصل کرد و بازیها رو روی هارد کامپیوتر ریخت ؟
اگه میشه این کار رو کرد ، اگه حالا ما این بازیها رو روی DVD رایت کنیم و بعد دی وی دی رو روی Ps3 گذاشته و بازیها رو روی هارد اون بریزیم ، آیا می شه بازیها رو اجرا کرد ؟
آیا این کار امکان پذیره یا حتما باید بازیها رو خرید و بعدش تعویض کرد ؟

Old Behrad

کاربر سایت
Aug 16, 2008
2
ببخشید دوستان من ps3 رو تو خونه وصل میکردم به HD ولی امروز اوردم خونه دوستم که تلویزیونشون SD سامسونگه ولی کابل رو که وصل میکنم صفحه به صورت آبی میمونه و انگار هیچ چی بهش وصل نکردیم حالا باید چیکار کنم:((

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ببخشید دوستان من ps3 رو تو خونه وصل میکردم به HD ولی امروز اوردم خونه دوستم که تلویزیونشون SD سامسونگه ولی کابل رو که وصل میکنم صفحه به صورت آبی میمونه و انگار هیچ چی بهش وصل نکردیم حالا باید چیکار کنم:((

الان دستگاه شما رو حالت HD تنظیم هست و احتمالا یا با HDMI یا با کامپوننت وصل کرده بودی
حالا میخوای با کامپوزیت وصل کنی به مشکل خوردی
راه حل اینه که 10 تا 15 ثانیه انگشتت رو رویه دکمه پاور نگه داری تا دستگاه رست بشه
بعد میتونی دوباره هر طور خواستی تنظیمش کنی
توجه داشته باش دستگاه که خاموشه دکمه پاور رو نگه دار تا 15 پانیه هم بر ندار

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
اگه منظورت بازیای بلو-ری هست... کلا نمیشه روی هارد ریخت......

ممنون دوست من
ببین من اطلاعاتی در مورد PS3 ندارم . می خوام بدونم مگه بازیهای PS3 بر روی بلو ری هستش یا روی دی وی دی های معمولی هم هست ؟
حالا اگه DVD معمولی هم هست ، اونا چطور ؟ آیا میشه روی هارد ریخت بعدش از کامپوتر رایتش کرد ؟
می دونی چیه ، من موندم که PS3 بگیرم یا Xbox 360 که این سوالا رو می پرسم . خودم دوست دارم که PS3 بگیرم اما چون حک نشده و بازیهاش گرونن موندم چه کار کنم.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ممنون دوست من
ببین من اطلاعاتی در مورد PS3 ندارم . می خوام بدونم مگه بازیهای PS3 بر روی بلو ری هستش یا روی دی وی دی های معمولی هم هست ؟
حالا اگه DVD معمولی هم هست ، اونا چطور ؟ آیا میشه روی هارد ریخت بعدش از کامپوتر رایتش کرد ؟
می دونی چیه ، من موندم که PS3 بگیرم یا Xbox 360 که این سوالا رو می پرسم . خودم دوست دارم که PS3 بگیرم اما چون حک نشده و بازیهاش گرونن موندم چه کار کنم.
تمام دیسک های بازی ps3 روی Bluray هست و اصلا قابلیت این و نداره که بتونی بلوری کپی کنی !!
اگر وضع مالیت خوب هست بدون شک ps3 بگیر اما اگر نه خوب 360 بد نیست ! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر