هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دنبال خرید ps3 super slim هستم
که هارد داخلیش ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ باشه

با چه قیمتی ارزش خرید داره این مدل ps3 ؟
از کجا میشه گیر آورد؟

این مدل هک میشه؟ هکش راحته یا دردسر داره؟
همه بازیا اجرا میکنه؟
میشه از فلش اینا هم برا اجرا بازی استفاده کرد ؟

از کجا میشه پیدا کردو دقیق نمیدونم ولی بگردی پیدا میشه :D
هارد رو خودت میتونی عوض کنی و هر ظرفیتی دوست داشتی روش بندازی.
راحت هک میشه و هیچ دردسری نداره. از فلش هم میشه بازی اجرا کرد.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان واقعا من موندم ps3 بخرم یانه راهی نیست که بشه فهمید صاحب قبلیش چقدر یا چند ساعت باهاش کار کرده یا اینکه خمیرش عوض شده یا نه ؟
دو راه فقط به ذهنم میرسه برای خمیر که خب برگه پلمپ دستگاه رو ببین خواستی بگو برات ازش عکس بزارم اگه سرجاش باشه یعنی باز نشده اگه سرجاش نباشه یا خیلی کج و کوله باشه یعنی باز شده یا احتمالا باز شده برای کار کرد دستگاه هم یکی خود دستگاه رو ببین و هم دستش رو ببین تمیزه یا نه خط و خش زیاد داره یا نه و اینکه برو بخش تروفی بازی ها ببین چند تا بازی اونجا هست و تا چند درصد کامل شدن اگه تعداد بازی ها بالا بود و درصد تروفی ها هم همین طور یعنی زیاد باهاش بازی شده البته هیچ کدوم از این راه ها 100 درصدی نیستن ولی راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه بهت بگم

• Like
Reactions: se.phi.roth

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
معلومه نه
بزار پاییز بیاد ارزون میشه بخر
الان قیمت ها فوق توهمیه

خودم دنبال کنسولم
ولی با این قیمتا باد هوایی نمیخرم
به نظرم بخر 3 اول که اومد 400 بود همه گفتن 4 بیاد میره پایین ولی الان خود شاهدی 4 اومده pro اش هم آمده ولی هنوز قیمتی پایین نرفته هیچ کنسولی اینجوری نمیشه چون اینجا ایرانه

الان ps3 super slim با حافظه ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ تمیز چند گیر میاد؟

هکش به چه صورتی هست؟ نرم افزاری یا سخت افزاری؟
و سخته هکش یا نه؟
خطر نداره؟

این مدل super slim مثل مدلا قبلیش نیست ؟ از نظر اینکه دیدم تو همین تاپیک نوشتن باید کنسول باز کنی خمیر عوض کنی و ....

بازیازشو از کجا میشه پیدا کرد که روی هاردش ریخت؟

آیا غیر از دسته خودش پلی ۳ . دسته ps2 هم بهش میخوره ؟ یا دسته usb ؟ با تبدیل

هنوز برای ps3 بازی میاد؟
دسته usb راحت بهش وصل میشه که میتونی دسته pc یا دسته ps2 و ps1 با تبدیل یا دسته سیمدار 360 رو بهش وصل کنی

• Like

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
سلام دوستان سوالی داشتم دمای cpu و rsx کنسول من بعد از نیم ساعت بازی کردن به ترتیب به ۷۳ و ۷۹ میرسه اما هیچ وقت به هشتاد نرسیده خواستم بپرسم این طبیعیه یا مشکل داره هوای اتاق هم گرم نیست با این که کولر هم میزنم همش رو این دماست

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان سوالی داشتم دمای cpu و rsx کنسول من بعد از نیم ساعت بازی کردن به ترتیب به ۷۳ و ۷۹ میرسه اما هیچ وقت به هشتاد نرسیده خواستم بپرسم این طبیعیه یا مشکل داره هوای اتاق هم گرم نیست با این که کولر هم میزنم همش رو این دماست

درود

مدل دستگاه

• Like

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
دورفنت رو چند میره؟
راستش من نمیدونم چون فقط مولتی من رو دارم وب من رو ندارم که دور فن رو بفهمم ولی خب اولش که روشن میکنم سرمو میذارم رو کنسول صدای فنو میشنوم بعد نیم ساعت از فاصله دو متری هم صداشو میشنوم رو بازی killzone 3

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر