هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

sobhan.83

کاربر سایت
Jul 18, 2019
14
دروغه عزیز، کلا دیگه نیاز به پلاس داری برای آنلاین اون اوایل نیاز نبود، یه توصیه دوستانه، برای آنلاين نخر ps3, اولاً که باید دستگاهت رو از کپیخور در بیاری وگرنه احتمالاً بن میشی، دوما‌ََ بازی اورجینال گیر نمیاد به راحتی، سوما‌ََ اگرم گیرت بیاد ،سرورهای بازی یا تعطیلن یا خلوتن و کسی رو پیدا نمی‌کنی. اگه برای انحصاری‌های ps3 می‌خوای بگیری آفلاین بازی کنی، بگیر حالشو ببر، ولی برای آنلاين، به دردسرش نمی‌ارزه رفیق. موفق باشید

146233

اینجا نوشته ps3 برای انلاین پلاس نمیخواد نمیدونم واقعا

• Like
Reactions: se.phi.roth

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
کسی به سوال بالا جواب میده
دوست عزیز مطمین باشید که رایگان بودن یا نبودن انلاین بازی کردن ربطی به مدل ps3 نداره برای همه مدلای ps3 یکی هست دور فت هم خط قرمز بکشید که هم خیلی قدیمی شدن هم خیلی میسوزن نمیدونم انلاین بازی کردن روی ps3 مجانیه یا پولی ولی هر چی باشه برای همه مدلاست الانم بعید میدونم بازی انلاینی بشه روی ps3 بازی کرد اکثرا سروراشون شات دون شدن اگرم تعداد قلیلی هنوز کار کنن به شدت خلوتن باید تنهایی بری توشون مپ بازی رو متر کنی اگر خیلی انلاین دوست داری پیشنهادم به شما xbox one s یا x هست ماهی 15 دلار بده gamepass بگیر یه عالمه بازی رو میتونی باهاش دانلود کنی و انلاین و افلاین بازی کنی سرورای اکثرشون هم پره موفق باشید

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
نو که فکر نمیکنم باشه کنسول های نسل هفتمی با وجود نسل نهم الان وضعیتشون مثل ps2 هستش و فقط دست دومشون هست برای قیمت و خرید هم میتونی بری تو نرم افزار دیوار
سلام من الان یدونه ps3 slim پیدا کردم پشتش باز شده ولی برد کبرا روش نیست نمیدونم چرا باز شده به نظرت بگیرم؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام من الان یدونه ps3 slim پیدا کردم پشتش باز شده ولی برد کبرا روش نیست نمیدونم چرا باز شده به نظرت بگیرم؟
چون دیگه نیازی به برد کبرا نیست و به صورت نرم افزاری کپیخور میشه. اگه سالم باشه و فقط برای برد باز شده باشه اره بگیر

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
الان ps3 super slim با حافظه ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ تمیز چند گیر میاد؟

هکش به چه صورتی هست؟ نرم افزاری یا سخت افزاری؟
و سخته هکش یا نه؟
خطر نداره؟

این مدل super slim مثل مدلا قبلیش نیست ؟ از نظر اینکه دیدم تو همین تاپیک نوشتن باید کنسول باز کنی خمیر عوض کنی و ....

بازیازشو از کجا میشه پیدا کرد که روی هاردش ریخت؟

آیا غیر از دسته خودش پلی ۳ . دسته ps2 هم بهش میخوره ؟ یا دسته usb ؟ با تبدیل

هنوز برای ps3 بازی میاد؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا

و سخته هکش یا نه؟
خطر نداره؟

این مدل super slim مثل مدلا قبلیش نیست ؟ از نظر اینکه دیدم تو همین تاپیک نوشتن باید کنسول باز کنی خمیر عوض کنی و ....

هنوز برای ps3 بازی میاد؟
سلام دوست عزیز، همه‌ی مدل‌های PS3 الآن به صورت نرم‌افزاری کپیخور می‌شن ترجیحاً همون‌جا که می‌خری بگو کپی‌خورش کنند...
بازی دیگه نمیاد براش آخرین بازی‌ها fifa 19 و pes 18 هستن براش ولی بالای 4000تا بازی براش موجوده که می‌تونی به راحتی دانلود کنی هم سایت‌های خارجی و هم داخلی...
مشکل گرمايشی معروف PS3 fat که موجب چراغ زرد شدن می‌شد تا حدودی برطرف شده در مدل‌های اسلیم و سوپراسلیم ولی کماکان گزارش شده که به ندرت اتفاق افتاده...
فقط دسته خودش رو می‌خوره و PS4... البته یه سری هم دیدم که مونتاژ شده هستند دسته‌ها و ادعا می‌کنند که پشتیبانی می‌کنند از PS3 ولی توصیه نمی‌شه....
موفق باشید.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

و سخته هکش یا نه؟
خطر نداره؟

هنوز برای ps3 بازی میاد؟

سلام اقا احسان

دسته ی usb راحت بهش می خوره خودم چند تا دسته تست کردم . حتی دسته ی ps2 با تبدیل usb پس خیالت راحت.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
دنبال خرید ps3 super slim هستم
که هارد داخلیش ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ باشه

با چه قیمتی ارزش خرید داره این مدل ps3 ؟
از کجا میشه گیر آورد؟

این مدل هک میشه؟ هکش راحته یا دردسر داره؟
همه بازیا اجرا میکنه؟
میشه از فلش اینا هم برا اجرا بازی استفاده کرد ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر