هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
ما
سلام
دستگاهت چه مدلی هستش
اگر خمیرشو عوض کنی بهتره من ماله خودمو نزدیک 9 سال بعد بازش کردم و عوضش کردم البته من خیلی نگه داری میکنم برای همین تا حالا براش مشکلی پیش نیامده بود ولی برای احتیاط عوضش کردم که دیگه خیالم راحت باشه مدل من اسیلم 360 گیگه باندل هستش
[/QUOT
سلام
دستگاهت چه مدلی هستش
اگر خمیرشو عوض کنی بهتره من ماله خودمو نزدیک 9 سال بعد بازش کردم و عوضش کردم البته من خیلی نگه داری میکنم برای همین تا حالا براش مشکلی پیش نیامده بود ولی برای احتیاط عوضش کردم که دیگه خیالم راحت باشه مدل من اسیلم 360 گیگه باندل هستش
کنسوله من اسلیم 120 گیگ هستش.یعنی دوباره نیازه خمیرشا عوض کنم

خیلی درده سره باز کردن کنسول و خمیر عوض کردنش این فنش جدیدان صدا عجیبی میده نگرانه فنم

البته erore over hit damage داد که من مجبور شدم خمیرشا عوض کنم الان 2 سالی هس که بازی میکنم و دیگه اون ارورا نداده ولی جدیدان فنش صدا میده.

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ما

کنسوله من اسلیم 120 گیگ هستش.یعنی دوباره نیازه خمیرشا عوض کنم
خیلی درده سره باز کردن کنسول و خمیر عوض کردنش این فنش جدیدان صدا عجیبی میده نگرانه فنم
البته erore over hit damage داد که من مجبور شدم خمیرشا عوض کنم الان 2 سالی هس که بازی میکنم و دیگه اون ارورا نداده ولی جدیدان فنش صدا میده.
اگر تا حالا باز نشده و تعویض نشده چرا نیازه که حتما تعویض بشه تا خیالت راحتر بشه
اگر نگرانه فنش هستی یه فیلمی بگیر و ابلود کن توی اپارت و لینکشو بذار اینجا تا من ببینم و بشنوم ببینم چه قدره صداش شاید واقعا نیاز نباشه عوض کنی و فن اصلی دیگه توی بازار ایران گیر نمیاد مگر اینکه ماله یه کنسول خراب شده رو باز کنن و از روی اون بذارن برای مال تو

• Like
Reactions: BehzaDG and deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اگر تا حالا باز نشده و تعویض نشده چرا نیازه که حتما تعویض بشه تا خیالت راحتر بشه
اگر نگرانه فنش هستی یه فیلمی بگیر و ابلود کن توی اپارت و لینکشو بذار اینجا تا من ببینم و بشنوم ببینم چه قدره صداش شاید واقعا نیاز نباشه عوض کنی و فن اصلی دیگه توی بازار ایران گیر نمیاد مگر اینکه ماله یه کنسول خراب شده رو باز کنن و از روی اون بذارن برای مال تو
دقیقا درست گفتی

• Like

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
عزیز من که تو پستم گفتم یه بار عوض کردم خمیرشا دو سال پیش خوب شد دیگه ارور گرما نداد فقط فنش جدیدان صدا عجیبی میده

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیز من که تو پستم گفتم یه بار عوض کردم خمیرشا دو سال پیش خوب شد دیگه ارور گرما نداد فقط فنش جدیدان صدا عجیبی میده
باشه مشکلی نیست منم بهت گفتم که یه فیلمی بگیر ابلود کن با صدای خوب تا منم بشنوم ببینم صداش تا چه قدره
حدس من اینه که موقعی که داشته یا داشتی خمیر رو عوض میکردی فنشو خوب سوار نکردیه مگرنه فن به این اسونی ها خراب نمیشه
حتما فیلم بگیر تا بهتر بتوانم نظر بدم چون این طوری توی نوشتات نمیتوانم نظری بدم
:-?

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
باشه مشکلی نیست منم بهت گفتم که یه فیلمی بگیر ابلود کن با صدای خوب تا منم بشنوم ببینم صداش تا چه قدره
حدس من اینه که موقعی که داشته یا داشتی خمیر رو عوض میکردی فنشو خوب سوار نکردیه مگرنه فن به این اسونی ها خراب نمیشه
حتما فیلم بگیر تا بهتر بتوانم نظر بدم چون این طوری توی نوشتات نمیتوانم نظری بدم
:-?
کاملا درست گفتید یه فیلم بفرسته منم احتمال می دم فن خوب سوار نشده من از خودم همین جور ذ بود البته از من فت بود

• Like

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
ممن
کاملا درست گفتید یه فیلم بفرسته منم احتمال می دم فن خوب سوار نشده من از خودم همین جور ذ بود البته از من فت بود
ممنون ازکمکت من فیلما که گفتی میگیرم ولی یه چیزی در حین بازی وقتی گزینه دما را میزنم cpu را 74 میزنه rsx 69 میزنه فنا میزنه 50 درصد.این نرماله

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ممن

ممنون ازکمکت من فیلما که گفتی میگیرم ولی یه چیزی در حین بازی وقتی گزینه دما را میزنم cpu را 74 میزنه rsx 69 میزنه فنا میزنه 50 درصد.این نرماله
والا دوست عزیز من من این نرن افزار دما رو روش ندارم ولی اگه خمیر سلیکونو خیلی وقته خیلی وقته که عوض کردی به شما توصیه میکنم که حالا دستگاه رو اگه باز می کنی و پای درد فنگش تحمل می کنی خمیر سلیکون عوض کن توصیه میکنم جنس درجه یک خوب بگیر ب زن و سی پی یو ببین چقدر دماش میاد پایین دور فنش میادپایین از من که هر یک سال عوضش می کنم احتمال زیاد خوب سوار نشده فنش از منم همینطور بود

• Like

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
والا دوست عزیز من من این نرن افزار دما رو روش ندارم ولی اگه خمیر سلیکونو خیلی وقته خیلی وقته که عوض کردی به شما توصیه میکنم که حالا دستگاه رو اگه باز می کنی و پای درد فنگش تحمل می کنی خمیر سلیکون عوض کن توصیه میکنم جنس درجه یک خوب بگیر ب زن و سی پی یو ببین چقدر دماش میاد پایین دور فنش میادپایین از من که هر یک سال عوضش می کنم احتمال زیاد خوب سوار نشده فنش از منم همینطور بود
ممنون از راهنمایت دوست عزیز خمیر خوب باید چه جنسی بگیرم که خوب باشه.انواع مختلف داره به فروشنده بگم چه نوعی بده

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
کار منم با ps3 تموم شد و امشب زدم ریست فکتوری شه که ردش کنم بره.
عجیب کار اینه زده 21 ساعت تا اتمام!!!!!!!!!!
هارد 320 و این همه زمان واسه ریست فکتوری!
داداش نفروشش حیفه پشیمون می شی بعدش سال های سال

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
داداش نفروشش حیفه پشیمون می شی بعدش سال های سال
منم داشتم 250 گیگ اسلیم لامصب اخ نمیگفت عجب بازیای داشتps3 ولی دیگه وقت رفتنش بود (هرچند سخت بود :-s) دیگه دنیا قانونش همینه یه روز مییای یه روز میری
(هرچند بعضیا کارشون ارشیوه که بحثش جداس )

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
منم داشتم 250 گیگ اسلیم لامصب اخ نمیگفت عجب بازیای داشتps3 ولی دیگه وقت رفتنش بود (هرچند سخت بود :-s) دیگه دنیا قانونش همینه یه روز مییای یه روز میری
(هرچند بعضیا کارشون ارشیوه که بحثش جداس )
چه قدر حرفت سنگین بود واقعا درسته یه روز میاییم، میاد=می ریم، می روند. چه قانون تلخی

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
سلام به همگی
دوستان توی مدل های فت ایا یه سری موجود هست که مثل مدل اسلیم مشکل چراغ زرد کامل رفع شده باشه؟مثلا توی ایکس باکس های ارکید اون سری ایکس باکس های ارکیدی که برد جاسپر دارن مشکل چراغ قرمز توشون رفع شده

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام به همگی
دوستان توی مدل های فت ایا یه سری موجود هست که مثل مدل اسلیم مشکل چراغ زرد کامل رفع شده باشه؟مثلا توی ایکس باکس های ارکید اون سری ایکس باکس های ارکیدی که برد جاسپر دارن مشکل چراغ قرمز توشون رفع شده
نه دوست عزیز این مشکل کم و بیش تو همه ی مدل های ps3 هست به خاطر پردازنده وحشتناک قدرتمندش و سیستم خنک کنندگی افتضاح سونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر