هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ممنون ولی به چه صورتی تنظیمات رو اتوماتیک کنم؟؟؟
شما 10 ثانیه که نگه داری دستت رو روی دکمه ی خاموش روشنی که روی دستگاه هست، ( البته Power اشتباهه، چون پاور اون پشتیست ) همه چی به defult بر میگرده و درست میشه.

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
سلام دوستان.
یه سوال فنی داشتم.
کسی می دونه که میشه اکانت های اینترنت ماهواره ای رو رو PS3 Share کرد.
اصلا میشه یا نه.
اگه میشه بگین چه جوری.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
البته Power اشتباهه، چون پاور اون پشتیست
علیرضا باز از اون حرفا زدیا :biggrin1: برو صفحه 4 دفترچه ps3 تو بخون :biggrin1: نوشته power button :biggrin1:

آهان، آخه من فکر کردم میگی Power ـه دستگاه رو خاموش کنید که اون پشت دستگاه هست، یعنی پاور پشت دستگاه هست که یک دکمه هم داره.
:biggrin1::biggrin1:

نوشتی کلید ! خب اون کلید نیست دیگه ! :biggrin1:
پس اسمش چیه :biggrin1: مثلا اون کلید پشتی رو 10 ثانیه نیگه داریم که چی بشه :biggrin1:

یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه من با اینترنت ماهواره ای کار نکردم و هیچ اطلاعی ازش ندارم ولی اگه داخل XP براش connection درست میکنی و user و pass وارد میکنی ، میتونی اون کانکشن رو share کنی تا ps3 هم به نت وصل شه .

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
علیرضا باز از اون حرفا زدیا :biggrin1: برو صفحه 4 دفترچه ps3 تو بخون :biggrin1: نوشته power button :biggrin1:
آهان، آخه من فکر کردم میگی Power ـه دستگاه رو خاموش کنید که اون پشت دستگاه هست، یعنی پاور پشت دستگاه هست که یک دکمه هم داره.

کلید power

نوشتی کلید ! خب اون کلید نیست دیگه ! :D

:|

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
چه جوری پلی استیشن رو hd تنظیم کنم؟:((

داخل XMB این مسیر رو دنبال کن :

برو منوی settings بعدش display settings بعدش video output settings رو میزنی ، یه صفحه میاد میگه select the type of connector on your TV ، اونجا HDMI رو انتخاب میکنی ، بعدش یه صفحه دیگه میاد میگه select a setting method ، گزینه Automatic رو انتخاب میکنی . در صفحه بعدیش نسبت به حد اکثر رزولوشن TV ، خودش تنظیمات رو روی حد اکثر قرار میده و یه تایمر نشون میده میکه اگه این تنظیمات رو میخوای yes رو بزن ، بعد از yes زدن یه صفحه دیگه باز میشه نوشته press the O or X button to save settings (دایره برای ریجن J و ضربدر برای ریجن pal و uc میاد ) خلاصه اونجا اگه دایره بود دایره میزنی و اگه ضربدر بود ، ضربدر میزنی تا تنظیمات save بشه .
توی صفجه بعدیش مینویسه save completed ولی باید تنظیمات صدا رو هم روی HDMI بزاری گزینه set Audio Output Settings رو انتخاب میکنی ، بعدش HDMI ، بعدش Automatic ، بعدش enter رو میزنی تا تنظیمات صدا هم save بشه . تموم شد ....

امیرخان ...

ps3_storm

کاربر سایت
Oct 30, 2007
105
نام
بهزاد
با عرض پوزش
اونجایی که من HDMI رو انتخاب میکنم دیگه ازم رزولوشن و اتوماتیک بودن رو نمبپرسه و مستقیم میره به اون صفحه که میگه 30 ثانیه وقت هست و....
لطفا راهنمایی کنید

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
ونجایی که من HDMI رو انتخاب میکنم دیگه ازم رزولوشن و اتوماتیک بودن رو نمبپرسه و مستقیم میره به اون صفحه که میگه 30 ثانیه وقت هست و....
لطفا راهنمایی کنید

جدی :thinking: . HDTV داری یا مانیتور LCD ? مارکش چیه ؟ HD ready اه یا full HD ? حد اکثر رزولوشن اش چیه ؟
ورژن firmware دستگاهت چنده ؟ اینو می تونی از system settings بعدش system information بفهمی ؟
یه عکس از اون صفحه ای که تایمر 30 ثانیه داره میزاری . بعدش که yes میزنی چی میشه ؟

ps3_storm

کاربر سایت
Oct 30, 2007
105
نام
بهزاد
جدی :thinking: . HDTV داری یا مانیتور LCD ? مارکش چیه ؟ HD ready اه یا full HD ? حد اکثر رزولوشن اش چیه ؟
ورژن firmware دستگاهت چنده ؟ اینو می تونی از system settings بعدش system information بفهمی ؟
یه عکس از اون صفحه ای که تایمر 30 ثانیه داره میزاری . بعدش که yes میزنی چی میشه ؟
تلوزیون JVC و HD Ready .
فریمورم هم 2.17
اینم عکس
[url=http://www.upload2world.com] [/URL]

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
BD=Blu-ray Disc
همان دیسک بلوری
--
دوستان من با کابل HDMI TO Dvi دستگاه رو به مانیتور وصل کردم .
میخواستم بدونم PS3 هم مثل 360 قسمتی برای تنظیمات Resolation مانیتور داره یا فقط 480p , 72p , 1080i , 1080p داره و اگه میشه Resـی هم تنظیمش کرد بگین چطوری میشه این کارو کرد؟?

--
تا حالا شده موقع دیدن فیلم BD روی دستگاه رنگ فیلمتون بنفش بشه؟
من با مانیتورم این مشکل رو دارم و مطمئنم از جنس و کیفیت کابل!؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
ps3_storm جان عکستو دیدم . عکست سمت راستش کامل نیست ولی اونجا change رو بزن ببین بعدش چی میشه اگه تصویر سیاه شد دوباره بعد از 30 ثانیه بر میگرده حالت اول .

بعد از اینکه change رو زدی ، چی میشه ؟ اونم عکسشو بذار

میخواستم بدونم PS3 هم مثل 360 قسمتی برای تنظیمات Resolation مانیتور داره یا فقط 480p , 72p , 1080i , 1080p داره و اگه میشه Resـی هم تنظیمش کرد بگین چطوری میشه این کارو کرد؟?

تنظیماتی برای مانیتور به صورت اختصاصی نداره ولی صفحه قبل یه توضیحی راجع به تنظیم کردن تصویر دادم ، تنها همون روش برای تنظیم تصویر هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر