هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
سلام
مبارک تون باشه
احتمالا این از سری اولی هاست که بدون شوک بودند منم ازش دارم ولی خراب شده
این فیلم هم خودم ابلود کردم توی اپارت میتوانی ببینی نحوه تشخیص دسته اصلی با دسته قلابی
نحوه تخشیص دسته اروجنیال با فیک پلی3

بسیار ممنون از توجه و پاسختون، راستش خودم هم همین فکر رو میکردم
حالا به نظرتون دسته رو عودت کنم به مغازه دار و خواهان دسته دیگه ای بشم؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بسیار ممنون از توجه و پاسختون، راستش خودم هم همین فکر رو میکردم
حالا به نظرتون دسته رو عودت کنم به مغازه دار و خواهان دسته دیگه ای بشم؟
این دسته رو عزیز مفت از شمل بر می دارن به خاطر نداشتن شوک نگهداری بهتره

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
این دسته رو عزیز مفت از شمل بر می دارن به خاطر نداشتن شوک نگهداری بهتره
ممنون از توجهت
راستش دستگاه رو از خود مغازه دار خریدم و میخوام پس بدم و بگم دسته شوک دار بهم بده
نظرت چی داداش؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ممنون از توجهت
راستش دستگاه رو از خود مغازه دار خریدم و میخوام پس بدم و بگم دسته شوک دار بهم بده
نظرت چی داداش؟

نکن برادر من این دستها حالا حالاها خراب نمیشه
دسته شوک دار اولین چیزی که توش خراب میشه گیج میزنه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ممنون از توجهت
نظرت چی داداش؟
ها اگه از خودش گرفتی حتما این کارو بکن یه شوک دار بگیر بقیشم در حد10تا15تومن سر بدی خوبه

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
سلام
دوستان دستگاه من اسلیم کپی خور مولتی من و ورژن فریمور و خود مولتی من 4.81 هست. میخوام دستگاه رو هاردش رو فرمت بزنم و همچنین ریستور کنم تنظیمات و فایل های سیستمی دستگاه رو.
میخواستم ببینم مشکلی واسه کپی خور دستگاه پیش نمیاد؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
دوستان دستگاه من اسلیم کپی خور مولتی من و ورژن فریمور و خود مولتی من 4.81 هست. میخوام دستگاه رو هاردش رو فرمت بزنم و همچنین ریستور کنم تنظیمات و فایل های سیستمی دستگاه رو.
میخواستم ببینم مشکلی واسه کپی خور دستگاه پیش نمیاد؟
نه
فقط مولتی من و بازیهایی که رو دستگاه داری به همراه پچ و ...
پاک میشن

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
1143_img_20171112_031808_288.jpg

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام. من وقتی بازی های PS3 رو اجرا می کنم صدای شخصیت های بازی خیلی ضعیفه. توی همه بازی ها اینطوره! (توی یکی این مشکل شدیده توی یکی دیگه خفیف) بعضی وقتا انقد ضعیفه که خیلی به سختی صدای اون کاراکتر رو می فهمم! توی تنظیمات بازی هم همه صداها روی بالاترین حد هستن.
کسی از دوستان می دونه چطوری می تونم اینو درستش کنم؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام دوستان
یکی از آشناهای ما بهم گفته واسه پسرش ps4 بگیرم ولی خب گتم ک بازی هاش گرونه خلاصه گفتیم ps3 بخریم ک بازی هاش رایگان باشه
سوالم اینه ک الان ps3 نو هم توی بازار پیدا میشه؟
چه مدلی بگیرم؟ بهترین مدل از نظر کیفیت کدومه

یه توضیح کلی میدید ؟

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
سلام دوستان
یکی از آشناهای ما بهم گفته واسه پسرش ps4 بگیرم ولی خب گتم ک بازی هاش گرونه خلاصه گفتیم ps3 بخریم ک بازی هاش رایگان باشه
سوالم اینه ک الان ps3 نو هم توی بازار پیدا میشه؟
چه مدلی بگیرم؟ بهترین مدل از نظر کیفیت کدومه

یه توضیح کلی میدید ؟
س کار خوبی کردی والا نو هستش ولی کپی خور نمیشه دیگه اورجینال باید بزنی که دردسرش زیاد. البته کیت کبرا فک کنم کپی خور میشن ولی دستگاه رو باز میکنن و هر بازی هم اجرا نمیشه. کپی خور دسته دوم بخرین اسلیم باشه من خودم همین کارو کردم دسته دوم خریدم فروختمش خیالتون راحت مدل اسلیم ب این راحتیا خراب نمیشه از دیوار چیزی گیر بیارین خوبه قیمتش هم بصرفه تر از بازار بخری

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
س کار خوبی کردی والا نو هستش ولی کپی خور نمیشه دیگه اورجینال باید بزنی که دردسرش زیاد. البته کیت کبرا فک کنم کپی خور میشن ولی دستگاه رو باز میکنن و هر بازی هم اجرا نمیشه. کپی خور دسته دوم بخرین اسلیم باشه من خودم همین کارو کردم دسته دوم خریدم فروختمش خیالتون راحت مدل اسلیم ب این راحتیا خراب نمیشه از دیوار چیزی گیر بیارین خوبه قیمتش هم بصرفه تر از بازار بخری
پس از اون نظر نو نگیریم خیلی ممنون
بعد این دست دوم ها میشه فهمید عمرشون چقدره؟ چون زیاد سردرنمیارم یهو میخریم میبینم ظاهر خوب و باطن داغونه؟
بعد اسلیم بهترین مدلشه؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
پس از اون نظر نو نگیریم خیلی ممنون
بعد این دست دوم ها میشه فهمید عمرشون چقدره؟ چون زیاد سردرنمیارم یهو میخریم میبینم ظاهر خوب و باطن داغونه؟
بعد اسلیم بهترین مدلشه؟
دقیق نمیشه نظر داد ولی اگه دستگاه رو گرفتی میتونی بری تو قسمت تروفی ها و ببینی چند تا بازی رو دستگاه بازی شده.هر چند صد در صد نشون نمیده دستگاه چقدر کار کرده.اگه از نظر سالم بودن میخواین مطمئن بشین میتونین محلط تست بگیرین بازی های سنگین مثل uncharted و The Last of us روش بازی کنین ببینین میکشه یا نه.میتونین برنامه ی webman رو هم روش نصب کنین تا دمای دستگاه رو بهتون نشون بده و ببینید معمولی هست یا بالاعه.
100 % اسلیم بهتره.

Morii GH

کاربر سایت
Jul 2, 2017
6
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم و انجمن بازی سنتر
من ی مشکلی واسم پیش اومده ک از دیشب تا الان پا کنسول نشستم هر کاری میکنم درست نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید خیلی کارم گیره
من دیشب در مولتی من در قسمت multiman نمیدونم چی شد رفتم رو گزینه themes زدم روش بعد ی صفحه مربع کوچیک اومد ک گف ضربدر بزن ک apply شه ما هم زدیمو صدا مولتی من کلا قطع شد حتی بازیا هم دیگه صدا ندارن نه مولتی من صدا داره نه بازیا حتی تو قسمت تنظیمات دستگا قسمت تنظیم کردن صدا رو hdmi تنظیم کردم حتی دستگا هم ی بار restore کردم ولی صداش نیومد ک نیومد دیگه هیچ فکری ب ذهنم نمیرسه حتی خوده مولتی من هم پاک کردم از دوباره نصبش کردم مولتی من رو ریستارت کردم بازم جواب نگرفتم خواهش میکنم کمکم کنین بخدا دعاتون میکنم خیلی ریختم بهم
ممنون از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر