هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ببخشيد يك سوال داشتم.جايي هستش كه ديسك هاي ps3 رو تعويض كنه اخه قيمتش واقعا سرسام اوره من هم زياد بازي ميگيرم دارم بدبخت ميشم ميره.
جاهایی که بازی میفروشن تعویض هم میکنن مثل توپخونه. با بچه های اینجا هم میتونی تعویض کنی...

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اینطور که بچه ها اینجا میگن، فکر نکنم بتونی پیدا کنی، اگرم پیدا کنی احتمالاً قیمتش باید چیزی حدود 700$ باشه !
تقریبا میشه گفت نه !!

اگر هم باشه خیلی خیلی کمیابه ...
خوب برای چی اینجوری هست !! اصلا پیدا نمیشه دلیلش چی هست !!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما

بخاطر اینکه ریجن ( Region ) دبی PAL هست ، و 80 گیگ برای PAL اصلا عرضه نشده ( شما که خودت این موارد رو توضیح دادی توی تاپیکت )

اگر هم باشه تک و توک از امریکا یا شرق آسیا آوردند که من کلا تا حالا توی دبی شاید فقط 2 تا دیدم !!!

ضمن اینکه کلا تولید 80 GB خیلی کم بوده و در جاهای دیگه هم ظاهرا کمیاب شده ...

waterstyler

کاربر سایت
Apr 29, 2008
24
بخاطر اینکه تولیدش خیلی کم شده و تو این مناطق نمییاد.البته تو این فرومام خوندم که ps3 سازندگانش فکر نمیکردن که اینقدر تقاضا براش باشه.کلا نوع 40 gig رو میشه کنسول رسمی سونی نامید

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
دوستان یکی از فامیلام یه ps3 40 ntsc گرفته از توپخونه 470 بعد دقیقاً دیشب به باد رفت!
میگفت که کنسول رو روشن کرده بود بعد زده بود av 1 دیده بود فیلم داره بعد نشسته بود اونو ببینه که بعد نیم ساعت زده بود av2 بازی کنه دیده بود کنسول کنسوت شده!
میگه دیگه روشن نمیشه! چراغ پاور هم روشن نمیشه!
من گفتم بهش احتمالاً پاورش سوخته کسی میتونه راهنمایی کنه؟ حتی کابل ها هم گفت که چک کرده!:(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
جدیدا یک دفعه فن پشت با چنان صدائی شروع میکنه به کارکردن که بیا و ببین. هوا رو مثل سشوار میده بیرون. موردش چیه؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
بخاطر اینکه ریجن ( Region ) دبی PAL هست ، و 80 گیگ برای PAL اصلا عرضه نشده ( شما که خودت این موارد رو توضیح دادی توی تاپیکت )

اگر هم باشه تک و توک از امریکا یا شرق آسیا آوردند که من کلا تا حالا توی دبی شاید فقط 2 تا دیدم !!!

ضمن اینکه کلا تولید 80 GB خیلی کم بوده و در جاهای دیگه هم ظاهرا کمیاب شده ...
حرف شما درست هست و من هم توضیح دادم اما یک سری وسیله قبل از عید از اونجا اومد برام همینجور که 80 گیگ میخاستم خیلی راحت طرف حسابم داشت و برام فرستاد و 40 گیگ هم که همراهش بود کلا ntsj بود !

درود
جدیدا یک دفعه فن پشت با چنان صدائی شروع میکنه به کارکردن که بیا و ببین. هوا رو مثل سشوار میده بیرون. موردش چیه؟
خوب کنسول داغ میکنه که به هوای بیرون هم خیلی ربط داره خودم وقتی دارم بازی میکنم داخل اتاق 2دقیقه از بازی بگذره کنسول به طور خیلی خفنی صداش میره بالا اما وقتی داخل حال بازی میکنم و باد کولر مستقیم روی کنسول هست 2 3 ساعت هم بازی میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد !!
این مشکل دوستان هم که کنسول صدا میده الان دقیقا نزدیک 1ماه هست شروع شده که اگر دقت کنید از وقتی هوا گرم شده این مشکل برای همه شروع شده !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر