هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
سلام فقط در مورد اون حرف اخرت ...
اخه اون عقب کنسول منبع تغذیه دستگاه هست که در هر صورت داغ میشه الان من یه اورجینال خورد 320 دارم که نو شش ماه پیش خریدم ..همینجوریه ..
البته مگه میشه رو حرف کسی حساب کرد که میگی کم بازی کزذم وومن که باور نمیکنم
طرف میخره که بشینه بازی کنه ...
کسی که اهل گیم است میره دستگاشو کپی خور میکنه و یک هارد اکسترنال میگیره و میشینه بازی میکنه دستگاهی که اورجینال خوره باید همش دنبال سی دی باشی برای دستگاه که اونم صرف نداره

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
کسی که اهل گیم است میره دستگاشو کپی خور میکنه و یک هارد اکسترنال میگیره و میشینه بازی میکنه دستگاهی که اورجینال خوره باید همش دنبال سی دی باشی برای دستگاه که اونم صرف نداره

یعنی الان تو حرفای من متوجه شدی که گفتم اورجینال بگیر؟؟؟؟!!!الان تو تعجبم..
گفتم خودم یکی دارم همینجوری داغ میشه پشتش..دلدشم گفتم..البته منم اهل گیم هستم اورجینال خریدم خیلی راحت بازی میکنم ...
ایشالله خوبشو بخری خوب بازی کنی
موفق باشی

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام خدمت دوستان دوعدد کنسول ps3 موجوده برای خرید که یکی فته سری اخر 160 گیگ 65 نانو که با دو تا دسته اصلی طرف میده 470 البته کپی خور نیست که باید دانگرید بشه که کلا با دانگرید میشه 520 تومان

کنسول دوم اسلیم 120 گیگ 45 نانو است که دانگرید شده با یک دسته طرف میده 700 تومان به نظر شما کدوم کنسول ارزش خرید بیشتری نسبت به پول پرداختی داره

نظر خودم روی کنسول فت است که طرف میگه کنسولم خیلی کم کارکرد است دیگه حوصله بازی ندارم چون دنبال کپی خوردن کنسول هم نرفتم

البته اسلیمو خودم شخصا چک کردم تست 10 دقیقه ای ازش گرفتم که تو باری god of war دستمو گذاشتم پشت کنسول خیلی داغ بود و باد واقعا گرمی از پشتش بیرون میومد و دلمو زد نظر شما دوستان چیه کدوم رو بخرم

سلام

برادر نگاه کن کلا مدل فت نگیری خیلی بهتره چون ذاتن اونها مشکل داغ کردن دارن بهتره که سراغشون نری الیبته اگر میخوای فقط بازی های انحاصاری بازی کنی و بری برای 4 مشکلی نداره اما بازم تاکید میکنم این مدل ها بدرد نمیخورن ....
اما اون مدل اسلیم هم میگی که 120 هستش اونم مدل استوکه ... یعنی این مدل دیگه ازشون زده نمیشه و درست شده ی کارخونه هستش و برگشت اون به بازار .....

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
سلام

برادر نگاه کن کلا مدل فت نگیری خیلی بهتره چون ذاتن اونها مشکل داغ کردن دارن بهتره که سراغشون نری الیبته اگر میخوای فقط بازی های انحاصاری بازی کنی و بری برای 4 مشکلی نداره اما بازم تاکید میکنم این مدل ها بدرد نمیخورن ....
اما اون مدل اسلیم هم میگی که 120 هستش اونم مدل استوکه ... یعنی این مدل دیگه ازشون زده نمیشه و درست شده ی کارخونه هستش و برگشت اون به بازار .....
اونی که شما میگی ریفر است که وقتی دستگاه میره کارخونه و برمیگرده کلا دستگاه با جعبش همخونی نداره مثلا سریال دستگاه 2006 است که باید دستگاه 120 گیگ باشه ولی دستگاه میشه 160 گیگ تازه جعبشم 160 گیگ است ولی اینی که من گفتم سریالش با جعبش همخونی داره در مورد فت هم چون کلا فت ها از سال 2006 اومدن بازار زودتر از اسلیم ها خراب شدن به خاطر همین همه میترسن فت بگیرن در صورتی که کلی اسلیم خراب دیدم مهم کارکرد دستگاه است و اینکه به موقع خمیر سیلیکون عوض کنی توی دستگاه رو گرد گیری کنی الان کلا سری 120 گیگ اکثرا ریفر هستن خودم به چشم دیدم اینم از اسلیم که میگن خراب نمیشه الان میخوام فت رو بگیرم ولی دو دلم که کم کارکرد است یا خیر

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
سلام دوستان یک سوال دارم

من جدیدا هر روز8 ساعت (بین هر 4 ساعت 2 یا 3 ساعت استراحت) با دستگام(اسلیم هستش) بازی می کنم آیا براش مشکلی پیش میاد(:-o )یا مشکلی نداره(o:-))؟

اگه کسی کاملا در این باره چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان یک سوال دارم

من جدیدا هر روز8 ساعت (بین هر 4 ساعت 2 یا 3 ساعت استراحت) با دستگام(اسلیم هستش) بازی می کنم آیا براش مشکلی پیش میاد(:-o )یا مشکلی نداره(o:-))؟

اگه کسی کاملا در این باره چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه

خسته نباشی واقعا......
والا منم اینجوی بازی کردم سال های قبل پدر چشم در میاره ..من که رفتم عمل کردم از شر عینک خلاص شده...
فدای سرت خرابم شد دستگاه یکی میخری ..ولی فکر نکنم چیزی بشه

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
خسته نباشی واقعا......
والا منم اینجوی بازی کردم سال های قبل پدر چشم در میاره ..من که رفتم عمل کردم از شر عینک خلاص شده...
فدای سرت خرابم شد دستگاه یکی میخری ..ولی فکر نکنم چیزی بشه

نه رفیق چند سال گیمرم اینطوری نیستم
اما یه دو هفته بیکارم واسه همین اینقدر بازی می کنم
اما یه دفعه نگران دستگاهم شدم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
نه رفیق چند سال گیمرم اینطوری نیستم
اما یه دو هفته بیکارم واسه همین اینقدر بازی می کنم
اما یه دفعه نگران دستگاهم شدم

ما با فت روزی 12 ساعت بازی می‌کنیم فقط یه فن که از 2 سال پیش هم روشن میشد روشن میشه! :D

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
داشتم cod: aw بازی میکردم یهو بازی گیر کرد دیگه مجبور شدم کلا کنسول رو خاموش کنم بعد تا یه هفته خاموش بود حالا که روشنش میکنم یه پیغامی میده که میگه بار اخری که استفاده کردید دستگاه درست خاموش نشده بعد که x میزنم صفحه سیاه مییشه بعد از چند ثانیه دوباره همون پیغام میاد قبلا وقتی که x میزدم یه لودینگ میومد که مینوشت در حال برگردوندن فایل های خراب.
100% که میشد درست میشد ولی حالا o که میزنم اون لودینگ میاد ولی بازم 100% که میشه درست نمیشه و همون پیغام اولی میاد باید چیکار کنم؟؟
ممنونمیشم راهنماییم کنید

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
داشتم cod: aw بازی میکردم یهو بازی گیر کرد دیگه مجبور شدم کلا کنسول رو خاموش کنم بعد تا یه هفته خاموش بود حالا که روشنش میکنم یه پیغامی میده که میگه بار اخری که استفاده کردید دستگاه درست خاموش نشده بعد که x میزنم صفحه سیاه مییشه بعد از چند ثانیه دوباره همون پیغام میاد قبلا وقتی که x میزدم یه لودینگ میومد که مینوشت در حال برگردوندن فایل های خراب.
100% که میشد درست میشد ولی حالا o که میزنم اون لودینگ میاد ولی بازم 100% که میشه درست نمیشه و همون پیغام اولی میاد باید چیکار کنم؟؟
ممنونمیشم راهنماییم کنید

بازم هر وقت این اتفاق میوفته yes رو بزن و بزار فایلارو برگردونه
اما چک کن که سیو بازیت کار میکنه؟
بازی کار می کنه؟
همه چی سر جاشه؟
من یکبار no زدم و سیو بازیم دیگه کار نکرد
بازم اگر دوستان بیشتر میدونن راهنماییتون کنند

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
بازم هر وقت این اتفاق میوفته yes رو بزن و بزار فایلارو برگردونه
اما چک کن که سیو بازیت کار میکنه؟
بازی کار می کنه؟
همه چی سر جاشه؟
من یکبار no زدم و سیو بازیم دیگه کار نکرد
بازم اگر دوستان بیشتر میدونن راهنماییتون کنند
داداش اصلا منوی دستگاه نمیاد!
یعنی تا دستگاه روشن میشه این پیغام میاد

محمد گیمر

کاربر سایت
Jan 23, 2014
23
نام
محمد
سلام به بچه های بازی سنتر

اقا من چند وقته ps3 رو کپی خورش کردم الان یه اپدیت از سایت رسمی سونی دانلود کردم

به نظرتون اپدیتش کنم کپی خور نمیپره؟؟:-/

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اونی که شما میگی ریفر است که وقتی دستگاه میره کارخونه و برمیگرده کلا دستگاه با جعبش همخونی نداره مثلا سریال دستگاه 2006 است که باید دستگاه 120 گیگ باشه ولی دستگاه میشه 160 گیگ تازه جعبشم 160 گیگ است ولی اینی که من گفتم سریالش با جعبش همخونی داره در مورد فت هم چون کلا فت ها از سال 2006 اومدن بازار زودتر از اسلیم ها خراب شدن به خاطر همین همه میترسن فت بگیرن در صورتی که کلی اسلیم خراب دیدم مهم کارکرد دستگاه است و اینکه به موقع خمیر سیلیکون عوض کنی توی دستگاه رو گرد گیری کنی الان کلا سری 120 گیگ اکثرا ریفر هستن خودم به چشم دیدم اینم از اسلیم که میگن خراب نمیشه الان میخوام فت رو بگیرم ولی دو دلم که کم کارکرد است یا خیر

سلام
برادر اولا در مورد این 120 گیگ من اشتباه نکردم شما داری میگی اسلیم و منم میگم اسلیم 120 نخر حالا خودت دوست داری بخری این بحثش جداست ....
بله فت هم خوب کار میده نه به خاطر اینکه زیاد کار کرده شما میتونی همین تایپ رو بر گردی به صفحه های اول و ببین چقدر هم خرابی هم داشته این موضوع ......
بله کی گفته اسلیم خراب نمیشه ... اسلیم هم خراب میشه اگر رعایت کنی نه به اندازه ی فت ....
اگر شما به عنوان برادر کوچیکتون نظر خواستید منم میگم نه ... اسلیم مدل 160 به بالا بخر .... 120 هم خوبه اما تضمینی روش نمیدم ....

کسی راهنمایی نمیکنه؟؟:-/

سلام بر شما
شما اول ببین دستگاه به حالت ریکاوری میره یا نه ...
اگر رفت یه ریبولد دیتا بیس بزن ببین درست میشه یا نه ....

سلام به بچه های بازی سنتر

اقا من چند وقته ps3 رو کپی خورش کردم الان یه اپدیت از سایت رسمی سونی دانلود کردم

به نظرتون اپدیتش کنم کپی خور نمیپره؟؟:-/

سلام
چطور کپی خور نمیپره عزیزم ....!!!
اینجا تایپک اورجینال هستش ....
دستگاه شما کپی خور و فرمور اورجینال بزارید میپرونیدش ..... شما باید کاستوم فرمور نصب کنید ....

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
چقدر کنسول ریفر زیاد شده چند تا دستگاه فت دیدم و چند تا اسلیم همشون ریفر بودن دستگاه سریالش cechg است با هارد 160 گیگ و کارتن 160 البته سریال کارتون با دستگاه همخونی نداره اسلیمم دیدم با سریال 2005 160 گیگ و کارتن 160 گیگ در صورتی که سریال 2005 مربوط به کنسول اهی 120 یا 250 گیگ است دیگه خسته شدم دنبال گشت برای خریدن ps3 چون زیادیشون ریفرهستن که ممکنه خوب کارکنه و یا ممکنه خراب بشه فکر کنم کم کم باید بی خیال خریدن دستگاه ps3 بشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر