هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mohammad_XOXO

کاربر سایت
Jun 23, 2012
9
نام
محمد
سلام دوستان . من تازه PS3 خریدم . کپی خور شدس
الان مشکلم اینه چطوری بازی هارو از تو مولتی من اجرا کنم . الان دو تا بازیتو هارد اینترنال (GOD OF WAR 3 و TEKKEN 6) توشه ولی من هرکاری میکنم اجرا نمیشه . لطفا کمک کنید فوری هم هست . اگه دستگاه مشکل داره اعلام کنید برم پس بدم

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
الان مشکلم اینه چطوری بازی هارو از تو مولتی من اجرا کنم . الان دو تا بازیتو هارد اینترنال (GOD OF WAR 3 و TEKKEN 6) توشه ولی من هرکاری میکنم اجرا نمیشه . لطفا کمک کنید فوری هم هست . اگه دستگاه مشکل داره اعلام کنید برم پس بدم
آقا این مشکل منم هست... یکی جواب بده خیلی ضروریه :((

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد

آقا این مشکل منم هست... یکی جواب بده خیلی ضروریه :((

داداشای عزیز اینجا تاپیک اورجینال برین این تاپیک زودتر جواب می گیرین. http://forum.bazicenter.com/thread33248/page1270/

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان من پی اس3 اورجینال خریدم که نمیتونم براش بازی اصل فیفا پیدا کنم کنم میخوام نسخه دیجیتالیشو با کنسول دانلود کنم لطفا کمک کنید چ چیزهایی لازمه چطور دانلود میشه قابلیت ایست دانلود هست یا نه یکم درمورد خرید نسخه دیجیتالی بازی ها توضیح بدید

Love the game. Live the
game

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داداشای عزیز اینجا تاپیک اورجینال برین این تاپیک زودتر جواب می گیرین. http://forum.bazicenter.com/thread33248/page1270/

وقتی وارد مولتیمن شدی .... دکمه ی مربع رو بزن و وارد قسمت تنظیم بازی شو .... و تیک BID MORROR و اینترنال یا اکسترنال بستگی به اینکه بازی رو داری از هارد داخلی استفاده میکنی یا خارجی ..... بزن .... و حتما بازی رو باید از دیسک استفاده کنی برای گاد آف وار ...

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
وقتی وارد مولتیمن شدی .... دکمه ی مربع رو بزن و وارد قسمت تنظیم بازی شو .... و تیک BID MORROR و اینترنال یا اکسترنال بستگی به اینکه بازی رو داری از هارد داخلی استفاده میکنی یا خارجی ..... بزن .... و حتما بازی رو باید از دیسک استفاده کنی برای گاد آف وار ...

سلام عزیز...منم همین مشکل ایشون رو دارم...وقتی بازی رو می خوام از مولتی من شروع کنم error میده و میگه نمیتونه start کنه...علت چیست؟

در ضمن در بازی driver 3 هم صفحه مشکی میشه و هیچ اتفاقی نمی افته..علتش چیه؟

یک سوال دیگه هم دارم...معمولا x دکمه تایید و confirm بود و دکمه دایره و یا مثلث برای cancel و back کردن...اما الان مال من عوض شده...با x میره عقب و دایره شده تایید...منم عادت ندارم...چطوری میشه درستش کرد؟

ممنون

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان من پی اس3 اورجینال خریدم که نمیتونم براش بازی اصل فیفا پیدا کنم کنم میخوام نسخه دیجیتالیشو با کنسول دانلود کنم لطفا کمک کنید چ چیزهایی لازمه چطور دانلود میشه قابلیت ایست دانلود هست یا نه یکم درمورد خرید نسخه دیجیتالی بازی ها توضیح بدید

Love the game. Live the
game

داداش عزیز تو همین بازارسنتر بگردی فیفا 14 و 13 پره میتونی آگهی بزنی بخری.نسخه دیجیتالی هم کارت PSN میخری به اندازه قیمت فیفا که داخل Store‌هست برای دانلود هم بله قابلیت pause کردن و Resum رو داره.

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام بکس
بازیای خوبه انحصاری رو میخواستم معرفی کنین به غیر از اینا:
unchartedبازی کردم لذت بدم عالی بود
gow خوشم نیومد
heavy rain بازی معمولی بود
killzone جذبم نکرد نتونستم بازی کنم!
بازیایی که برا نسل بعد هم هست رو نگین
ممنون

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
درود
دوستان من به اجبار این سوالم رو اینجا می پرسم چون تایپیک مشخصی براش پیدا نکردم. می خواستم PS3 رو بفروشم ولی نمی دونم قیمت مناسب چقدر باید روش بذارم. کنسول فت 80 گیگ هست که کپی خور نشده است و فریمور 4.5 هست. از نظر ظاهری مشکلی نداره به جز یکم خش بالای بدنه . دسته اش هم به جز آنالوگ سمت چپ که یک ذره شل هست مشکلی نداره. جعبه و ملحقات هم کامل هست. به هر حال از زمان خرید کنسول 4 سال می گذره. به نظر شما چه قیمتی روش بذارم؟

آخرین ویرایش:

1414

کاربر سایت
Aug 14, 2014
81
سلام بکس
بازیای خوبه انحصاری رو میخواستم معرفی کنین به غیر از اینا:
unchartedبازی کردم لذت بدم عالی بود
gow خوشم نیومد
heavy rain بازی معمولی بود
killzone جذبم نکرد نتونستم بازی کنم!
بازیایی که برا نسل بعد هم هست رو نگین
ممنون

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

سلام...
MGS:4:x
فقط.

- - -ویرایش - - -

درود
دوستان من به اجبار این سوالم رو اینجا می پرسم چون تایپیک مشخصی براش پیدا نکردم. می خواستم PS3 رو بفروشم ولی نمی دونم قیمت مناسب چقدر باید روش بذارم. کنسول فت 80 گیگ هست که کپی خور نشده است و فریمور 4.5 هست. از نظر ظاهری مشکلی نداره به جز یکم خش بالای بدنه . دسته اش هم به جز آنالوگ سمت چپ که یک ذره شل هست مشکلی نداره. چعبه و ملحقات هم کامل هست. به هر حال از زمان خرید کنسول 4 سال می گذره. به نظر شما چه قیمتی روش بذارم؟

سلام...:-*
به نظره من این عتیقه هست نگهش دار { به نوعی خاطره هست } >:)
با فروشش مثلا می خوای چیکار کنی جسارت نباشه متوجه کلام که شدید...:bighug:
550 می ارزه اگه همون چیزی که گفتی باشه مثلا فن نداره خارج از شوخی نگهش دار فدا.:x

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
سلام...:-*
به نظره من این عتیقه هست نگهش دار { به نوعی خاطره هست } >:)
با فروشش مثلا می خوای چیکار کنی جسارت نباشه متوجه کلام که شدید...:bighug:
550 می ارزه اگه همون چیزی که گفتی باشه مثلا فن نداره خارج از شوخی نگهش دار فدا.:x
برای چی نگهش دارم وقتی فقط 400 تومان کم دارم برای خرید PS4. یک چندتا بازی مونده رو دستم می خوام اونها رو هم بفروشم.
واقعا 550 میارزه؟ چون کپی خور هم نیست.

1414

کاربر سایت
Aug 14, 2014
81
برای چی نگهش دارم وقتی فقط 400 تومان کم دارم برای خرید PS4. یک چندتا بازی مونده رو دستم می خوام اونها رو هم بفروشم.
واقعا 550 میارزه؟ چون کپی خور هم نیست.
شاید برای منو شما ارزش نداشته باشه 550 تومان ولی برای کسانی که خریداری میکنن
و تو {پ} میندازن ارزش داره .. میفروشن به کسانی که حتی دست چپ و راستشون هم نمیشناسن .. متوجه شدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر