هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام.
من از کجا می تونم بفهمم که ورژن دستگاهم چند است؟ ورژن 3 رو که مطمئنم ولی اعشار و خرده اش را نمی دانم.

در ضمن باید چند باشه تا بتونم بازی های جدیدی چون assassin black flag و یا god of war 4 رو بازی کنم؟

ممنون

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
سلام.
من از کجا می تونم بفهمم که ورژن دستگاهم چند است؟ ورژن 3 رو که مطمئنم ولی اعشار و خرده اش را نمی دانم.

در ضمن باید چند باشه تا بتونم بازی های جدیدی چون assassin black flag و یا god of war 4 رو بازی کنم؟

ممنون

برو تو تنضیمات قسمت سیستم ستینگ سیستم انفورمیشن
Setting+System Setting+ System information
در ضمن گاد او وار 4 هنوژ معرفی هم نشده که میخوی بازی کنی

Love the game. Live the
game

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
برو تو تنضیمات قسمت سیستم ستینگ سیستم انفورمیشن
Setting+System Setting+ System information
در ضمن گاد او وار 4 هنوژ معرفی هم نشده که میخوی بازی کنی

Love the game. Live the
game

ممنون از شما...

آیا این بازی هنوز نیامده است؟

God of War: Ascension

ورژن چند باید باشم که بتونم اینو و assassin 3 و black flag را بازی کنم؟

ممنون

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
چرا GOW: Acention اومده ولی شماره 4رش نیست سوال دوم من نمیدونم flack flag فک کنم از4باید بیشتر باشه ولی میتونی بازیهارو فیکس کنید که من اطلاعات زیادی ندارن درموردش

- - -ویرایش - - -

ممنون از شما...

آیا این بازی هنوز نیامده است؟

God of War: Ascension

ورژن چند باید باشم که بتونم اینو و assassin 3 و black flag را بازی کنم؟

ممنون

چرا GOW: Acention اومده ولی شماره 4رش نیست سوال دوم من نمیدونم flack flag فک کنم از4باید بیشتر باشه ولی میتونی بازیهارو فیکس کنید که من اطلاعات زیادی ندارن درموردش​

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اوریجنال پس این هارد واسه چیه

Love the game. Live the
game

این هارد برای دیتا بازی ها هست که از 100 مگ شروع میشه تا 10 گیگ کپی میکنه داخله هارد خودش این عمل هم برای بهتر اجرا شدنه بازی هست و کمتر بازی گیر بکنه
و البته بازی هایی که توی psn دانلود میکنی هم بتوانی از طریق هارد اجرا کنی
همین

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
چرا GOW: Acention اومده ولی شماره 4رش نیست سوال دوم من نمیدونم flack flag فک کنم از4باید بیشتر باشه ولی میتونی بازیهارو فیکس کنید که من اطلاعات زیادی ندارن درموردش

- - -ویرایش - - -

چرا GOW: Acention اومده ولی شماره 4رش نیست سوال دوم من نمیدونم flack flag فک کنم از4باید بیشتر باشه ولی میتونی بازیهارو فیکس کنید که من اطلاعات زیادی ندارن درموردش​

ممنون عزیز...

من رفتم اونجا دیدم ورژنش 3.55 بود...جالا باید به چی آپگرید بشه و کجا؟

ممنون

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
سلام دوستان
میخواستم ببینم فرق ریجن های مختلف عملا تو چیه؟
مثلا ریجن 2 نسبت به ریجن 3 برتری خاصی داره و قیمتش کمی بالاتره یا اینکه نه هیچ فرقی چه از نظر قیمت و چه کارکرد ندارن؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
آقا من میخوام یه ps3 دست دوم بخرم هیچ اطلاعاتی هم ندارم میخوام بدونم این هارد داخلی دقیقا کارش چیه؟

برای دیتا و سیو بازی ها وبعضی بازی ها که نیاز به نصب دارن مث GTA V و GT و ... یا بازی هایی که دیجیتالی می خری روی هارد داخلی نصب میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر