هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
این دستگاهت احتملا heat گرفته یا اصطلاحا بر اثر گرما اینطوری شده و باید حتما دور فنش رو بیارن پایین تا قبل از اینکه چراغ زرد بشه ...... هزینه اش هم 70 تا 80 تومن است
دستگاه اسلیمه دوست عزیز
اسلیم هم مگه چراغ زرد میشه؟

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان میخواستم ببینم میشه ps3 رو با کابل hdmi به لپتاب وصل کرد یعنی از لپتاب به عنوان نمایشگر استفاده کرد؟؟؟

نه نمیشه چون اون پرت تو لب تاب خروجی هست میتونی از لب تاب خروجی بگیری هیچی نمیتونی بهش وصل کنی

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
دوستان يه مشكلي دارم خواهش ميكنم كمكم كنين
من وقتي ميخوام آنلاين بزنم موقعي كه تو بازي درخواست آپديت ميده ميزنم تا دانلود بشه ولي وقتي ميخواد وارد بازي بشه ارور 80010038 ميده ولي نه توقفي تو دانلود بوده نه چيزي،حتي با نرم افزار ps3 update finder هم كه ريختم رو دستگاه بازم همين ارور ميده،بازي هاي fifa14 و gta v هر دوتاشون همينجورين

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من ی سوالی پریدم از دوستان اما جواب درستی نگرفتم
رفتم تو ی سایت که ps3 باز کرده بود جواب سوالمو گرفتم ..
روی دستگاه نوشته برق 120 ولت وصل کنید اما روی برد تغذیه دستگاه نوشته 100 تا 240 ولت که بهترین برق براش 120 هست
دوست من شما یه تبدیل برق 220 به 100 وات بخر و وصل کن به سه شاخ یا دو شاخ ش
بعد دیگه راحت بازی کن
دیگه این سوال کردن نداره دوست من

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام میشه چند تا بازی خوب برای کودک هم معرفی کنید . ارکید باشه بهتره ؟؟ ممنون مال psn هم باشه خوبه کنسولم کپی خور نرم افزاری هست

AnimGamer

کاربر سایت
Jul 9, 2014
9
نام
رضا
آقا از کجا بفهمم ریجن PS3 من چنده؟؟
پشت دستگاه زده Made in Japan SKZ
و این که اگه ریجن بازی با ریجن دستگاه متفاوت باشه چی میشه؟؟

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
دوستان من حدود یکسال و نیم پیش یه PS3 FAT ریفر خریدم. میدونستم ریفرها معمولا صدای فن زیادی دارن. صدای کنسول من هم بشدت بالاست! بعد از حدود 5 دقیقه صداش خیلی بالا میره. حتی داخل مولتی من!! باد پشتش گرمه، اما نه خیلی...
تا حالا خیلی روی این موضوع حساس نبودم تا اینکه به تازگی کنسول فت دوستم به مشکل خورد و دیگه هیچ جوره درست نشد! :-s
به همین خاطر خیلی نگران شدم که مشکلی برای کنسولم پیش نیاد. روزی 2، 3 ساعت بازی میکنم. و چون چندماهه دیگه میخوام PS4 تهیه کنم نمیتونم برای تعمیر Ps3 هزینه کنم!
حالا میخوام نظر شما دوستان رو بدونم. آیا احتمال داره در این مدت برای کنسولم مشکلی پیش بیاد؟؟
ممنون...

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من حدود یکسال و نیم پیش یه PS3 FAT ریفر خریدم. میدونستم ریفرها معمولا صدای فن زیادی دارن. صدای کنسول من هم بشدت بالاست! بعد از حدود 5 دقیقه صداش خیلی بالا میره. حتی داخل مولتی من!! باد پشتش گرمه، اما نه خیلی...
تا حالا خیلی روی این موضوع حساس نبودم تا اینکه به تازگی کنسول فت دوستم به مشکل خورد و دیگه هیچ جوره درست نشد! :-s
به همین خاطر خیلی نگران شدم که مشکلی برای کنسولم پیش نیاد. روزی 2، 3 ساعت بازی میکنم. و چون چندماهه دیگه میخوام PS4 تهیه کنم نمیتونم برای تعمیر Ps3 هزینه کنم!
حالا میخوام نظر شما دوستان رو بدونم. آیا احتمال داره در این مدت برای کنسولم مشکلی پیش بیاد؟؟
ممنون...

نه مشکلی پیش نمیاد فت کلا اینطورین اما مواظب باش چون داغ میکنن واین خطر هست ...... سعی کن بعد از دو یا 3 ساعت یه استراحت 1 یا 2 ساعته رو بهش بده تا خنک بشه ....
اما بازم میگم مواضب باش ... اما ترس به خودت راه نداره و از بازی کردن لذت ببر:d

tidus-yuna

کاربر سایت
Jul 20, 2013
22
نام
vahid
دوستان الان حدود یک هفته ای هست من نمیتونم به psn وصل بشم .وقتی میخوام وصل بشم پیام اپدیت میده .وقتی وارد اپدیت میشم میگه اخرین ورژن نصب هست .کسی میدونه مشکل از کجاست .ممنون میشم جوابم رو بدین

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان الان حدود یک هفته ای هست من نمیتونم به psn وصل بشم .وقتی میخوام وصل بشم پیام اپدیت میده .وقتی وارد اپدیت میشم میگه اخرین ورژن نصب هست .کسی میدونه مشکل از کجاست .ممنون میشم جوابم رو بدین
مشکل از طرف شما و اینترنتتون نیست خیلی ها این مشکل رو دارن بهتره صبر کنید تا ببینیم سونی چیکار میکنه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر