هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

محمد گیمر

کاربر سایت
Jan 23, 2014
23
نام
محمد
سلامیه ps3 دارم که یه هارد ویروسی رو بهش وصل کردم فکر کنم دستگاه هم ویروسی شده چون یه فلش سالم رو که بهش وصل کردم پس از امتحان روی کامپیوتر ویروسی شده بود حالا راهی هست واسه پاک کردن این ویروسها؟مانیتوری که پورت rgb داره میشه ps3 رو با تبدیل بهش وصل کرد؟ کسی امتحان کرده؟

دوست عزیز ps3 به هیچ وجه ویروسی نمیشه مطمن باش مشکل از فلشت بوده

amirhossein95

کاربر سایت
Sep 1, 2013
10
دوستان سلام
خواهشا کمک کنید
یکی میگه ps3 super slim که ریجن 1 و برق 120 هستو با ترانس بزن یکی میگه مولتی ولتاژه
خاهشا یکی بگه من چه کنم؟
خود سونی میگه با ترانس بزن بعد تو فروم های خود سونی میگن مستقیم بزن به 220
اینم منم از بس تو نت سرچ کردم:-b

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
دوستان سلام
خواهشا کمک کنید
یکی میگه ps3 super slim که ریجن 1 و برق 120 هستو با ترانس بزن یکی میگه مولتی ولتاژه
خاهشا یکی بگه من چه کنم؟
خود سونی میگه با ترانس بزن بعد تو فروم های خود سونی میگن مستقیم بزن به 220
اینم منم از بس تو نت سرچ کردم:-b

با هرچی میزنی محافظ حتما بزار برق های ایران برق نیست

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
سلام
دوستان میخوام ps3 رو بفروشم..
میخواستم بدونم این اکانت psn ام رو پاک کنم تمومه؟ یا باید از جایی از تو دستگاه برم غیر فعال کنم و ..... ؟!آخه یه account managment داره! گفتم شاید مربوط به اون باشه

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
http://www.uploadax.com/images/86391802303080702276.jpgسلام برادراي گل
من تازه ps3 گرفتم و ميخوام اون رو به مانيتورم كه يه مانيتور قديمي كه فقط يه كابل vga ازش خارج شده وصل كنم
به كمك راهنمايي كه تو همين تاپيك يكي از بزرگان كرده بودن ٢تا تبديل hdmi به dvi و dvi به rgb خريدم
ولي موقع اتصالشون با اين صحنه مواجه شدم و پوكر فيس بزرگي رو چهرم ظاهر شد

چه پيشنهادي ميدين؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
http://www.uploadax.com/images/86391802303080702276.jpgسلام برادراي گل
من تازه ps3 گرفتم و ميخوام اون رو به مانيتورم كه يه مانيتور قديمي كه فقط يه كابل vga ازش خارج شده وصل كنم
به كمك راهنمايي كه تو همين تاپيك يكي از بزرگان كرده بودن ٢تا تبديل hdmi به dvi و dvi به rgb خريدم
ولي موقع اتصالشون با اين صحنه مواجه شدم و پوكر فيس بزرگي رو چهرم ظاهر شد

چه پيشنهادي ميدين؟
باید کانورتر hdmi to vga بخری خیلی سخت گیر میاد خیلیم گرونه من یادمه 150 اینطورا خریدم.هیچ راه دیگه وجود نداره یا مانیتور عوض کن.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان عزیز

عزیزان یه پلی 3 فت هستش که بعد از گذشت ده ثانیه از روشن شدنش دور فن خیلی شدید میره بالا

باید فرستاده بشه به تعمیر ؟

مشکل داره یا نه ؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام میخواستم بدونم داخل کنسول رو بدون باز کردن کنسول میشه تمیز کرد یا حتما باید بازش کنیم تا خوب تمیز بشه ؟:d
یه روش هست فقط اینو اول بگم که میگن خطر داره ولی خودم ،هم کنسول خودمو هم چند تا از دوستامو با این روش میزنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده.حالا روشش:

کابل برق رو از پشت کنسول بکش، دکمه اجکت رو نگه دار، حالا کابل رو وصل کن ،کنسول که روشن شد و دور فن رفت بالا دستت رو بردار بعد حدود ۳۰ ثانیه خاموش میشه خودش و تمام گردو خاک داخل بیرون میاد.فقط یه جا کنسول رو بزار که دور وبرش خالی باشه تا راحت کارش انجام بگیره.تو اون لحظه دور فن خیلی میره بالا که جای نگرانی نیست و سعی کن تا نیم ساعتی به کنسول دست نزنی.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان عزیز

عزیزان یه پلی 3 فت هستش که بعد از گذشت ده ثانیه از روشن شدنش دور فن خیلی شدید میره بالا

باید فرستاده بشه به تعمیر ؟

مشکل داره یا نه ؟
اگه دمای محل کارش خنکه و اروری نمیده مشکلی نداره ولی اگه رسیدگی نشه مشکل دار میشه.بهتره یه سرویس بشه و خمیر سیلیکون کنسول عوض بشه .البته اگه خنک باشه اگه نه که تو گرما همه کنسولا دور فن میره بالا.در هر حال تو این وضع بازی نکنی بهتره

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
یه روش هست فقط اینو اول بگم که میگن خطر داره ولی خودم ،هم کنسول خودمو هم چند تا از دوستامو با این روش میزنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده.حالا روشش:

کابل برق رو از پشت کنسول بکش، دکمه اجکت رو نگه دار، حالا کابل رو وصل کن ،کنسول که روشن شد و دور فن رفت بالا دستت رو بردار بعد حدود ۳۰ ثانیه خاموش میشه خودش و تمام گردو خاک داخل بیرون میاد.فقط یه جا کنسول رو بزار که دور وبرش خالی باشه تا راحت کارش انجام بگیره.تو اون لحظه دور فن خیلی میره بالا که جای نگرانی نیست و سعی کن تا نیم ساعتی به کنسول دست نزنی.

این روش که شما میگی من شنیدم خیلی خطریه خمیر سیلیکون رو از بین میبره و ابش میکنه

mahdi271

کاربر سایت
Aug 15, 2010
3
نام
mahdi
تعداد صفحات تاپیک اینقدر زیاد بود که اصلا نمیشه خوند که ببینم کسی چنین مشکلی داشته یانه.

متاسفانه اشتباهی فرمت شده ps3 و کل اطلاعات که تو هارد بود(عکس فیلم بازی) پاک شده و کپی خور دستگاه خراب شده.

1- آیا راهی هست برگرده اطلاعات هارد(هر راهی هست دوستان ذکر کنند.اطلاعات خیلی مهم هست)؟
2- برای کپی خور کردن دوباره بازی لطفا لینک فایل و آموزش رو دوستان ارائه بدن؟
ممنون

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
تعداد صفحات تاپیک اینقدر زیاد بود که اصلا نمیشه خوند که ببینم کسی چنین مشکلی داشته یانه.

متاسفانه اشتباهی فرمت شده ps3 و کل اطلاعات که تو هارد بود(عکس فیلم بازی) پاک شده و کپی خور دستگاه خراب شده.

1- آیا راهی هست برگرده اطلاعات هارد(هر راهی هست دوستان ذکر کنند.اطلاعات خیلی مهم هست)؟
2- برای کپی خور کردن دوباره بازی لطفا لینک فایل و آموزش رو دوستان ارائه بدن؟
ممنون

اینجا تاپیک مشکلات کپی خور نبود .در هر حال:

1/برای اطلاعات پاک شده راهی نیست .
2/برای برگردوندن کپی خور {اگه فریمور ارجینال نصب نکردی}کافیه همون فریموری که روش بودی یا فریمور بالاتر معتبر{مثلا 4.55 v1.03 habib }رو از ریکاوری نصب کنی.

- - -ویرایش - - -

دوستان من مانیتور دارم و بهtv دسترسی ندارم چجوری صدای کنسولو فعال کنم؟کابل مخصوصی داره؟

کابل 3 فیشی که همراه کنسول هست رو وصل کن و تو تنظیمات صدا /صدا رو سوئیچ کن روی آنالوگ و فیشها رو هم به هر چی خواستی وصل کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر