هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام دوستان من تا کمتر از یک ماه دیگه میخوام ps3 بگیرم. ولی چون تلوزیون مرغوبی که بشه ps3 رو بهش وصل کرد نداریم، میخوام وصلش کنم به مانیتورم. مدل مانیتورم هم LED ASUS MS228H
ولی یه موضوعی ذهنم رو مشغول کرده اینه که درسته مانیتورم ورودی hdmi میخوره و تصویر رو دارم ولی واسه صدا باید چیکار کنم؟؟؟ اصلا ps3 خروجی صدا داره؟؟؟ یعنی میتونم وصلش کنم به اسپیکر کامپیوتر؟؟؟
اینم لینک مشخصات مانیتور
میهن مارکت - جدول مشخصات مانیتور Monitor LED / LCD - اسوس Asus "21.5 MS228H - LED

دوستان عزیز لطفا راهنماییم کنید چون این موضوع خیلی بهم استرس وارد کرده!!!

خیلی راحت میتونی تو تنظیمات کنسول خروجی صدا رو سوئیچ کنی رو آنالوگ/دو فیش کنسول و با یه تبدیل ساده {اگه مستقیم به اسپیکرت نخوره}به اسپیکر وصلش کنی.از این بابت ناراحت نباش :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام حدود یه هفته هست وقتی ps3 رو روشن میکنم چراغش هی سبز و زرد میشه فنش هم خیلی صدا میده خواستم ببینم مشکلی داره؟ممنون
دستگاه شما داره کم کم خراب میشه و چراغ زرد یعنی سکته ناقص کلا بهش میگن
بهتر تا خراب تر نشده ببریش برات تعمییرش کنن و اصلا دیگه روشنش نکن

سلام دوستان من ps3م بعضی واقتا وسط بازی یهو میوایسه وگیر میکنه منم مجبور میشم خاموشش کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

شما دستگاهتون رو یکبار رویکاوری کنید بعد بیایید بگید ببینم خوب شده یا نه
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دستگاه شما داره کم کم خراب میشه و چراغ زرد یعنی سکته ناقص کلا بهش میگن
بهتر تا خراب تر نشده ببریش برات تعمییرش کنن و اصلا دیگه روشنش نکن

چطوری حسین؟:d
مشکلم حل شد،یه نرم افزار روش نصب کرده بودم به داشت اذیت میکرد!

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
چطوری حسین؟:d
مشکلم حل شد،یه نرم افزار روش نصب کرده بودم به داشت اذیت میکرد!
عزیز نرم افزار ایریس منیجر بود ؟ اگه ایریس بود بگو تا یه سری تنظیمات هست بهت بگم که باید انجام بدی توی برنامه اگه هم یه چیز دیگه بود پاکش کن دستگاهت رو به فاک میده

Jack10wilshere

کاربر سایت
Aug 30, 2013
71
نام
Roohollah
شما دستگاهتون رو یکبار رویکاوری کنید بعد بیایید بگید ببینم خوب شده یا نه
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش
یه چیزی که هست اینه که هی وقتی روشن میکنم دستگاه رو پیغام ریستور میده...ریستور کنم؟؟؟
ریستور چیزی پاک میکنه؟؟؟ یا خیر؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه چیزی که هست اینه که هی وقتی روشن میکنم دستگاه رو پیغام ریستور میده...ریستور کنم؟؟؟
ریستور چیزی پاک میکنه؟؟؟ یا خیر؟

نه چیزی پاک نمیشه فقط چون دستگاه بد خاموش شده یه بار چک میکنه که ببینه اگه عیبی چیزی داره برطرف کنه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
عزیز نرم افزار ایریس منیجر بود ؟ اگه ایریس بود بگو تا یه سری تنظیمات هست بهت بگم که باید انجام بدی توی برنامه اگه هم یه چیز دیگه بود پاکش کن دستگاهت رو به فاک میده

اره همین بود! یه بار پاکش کردم دوباره نصب کردم بعد که رفتم توش سیستمم نزدیک بود سکته کنه:dچراغش همه رنگی میشد!قرمز سبز زرد فنشم خیلی تند کار میکرد دیگه سریع اومدم بیرون و پاکش کردم!
با مولتی من مشکل داشتم که حل شد خدارو شکر:d
حالا شما تنظیمات رو بگو شاید بعدا لازم شد مرسی:x

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خواهشا یکی جواب منو بده دیونه شدم ازبس دنبال تفاوت دسته اصلی و تقلبی گشتم یکی بگه فرقشون چیه ؟

سلام. یه سری تفاوت ها داره که اگر یه سرچ توی فروم و سایت ها دیگر و گوگل بزنید پیدا میکنید

دسته های فیک درجه 1 و 2 و 3 دارن

مثلا درجه 3 روی فریمور 4.55 کار نمیده. نرمی کلید ها و آنالوگ ها دسته اصلی با فیک ها فرق داره. روی باکس فیک ها معمولا کد رنگ دسته نوشته نشده. برچسب پشت فیک ها معمولا منظم نیست. آرم FCC یا CE ندارن. دسته های CECHZC2H فیک های درجه 1 هستند که هنگ کنگی بوده و خیلی هم خوب کار میدن ولی خب فیک هستن. LED ها توی فیک نسبت به دسته اصلی نامنظم تر بوده و نور تند تری دارن و ...

sina4444

کاربر سایت
Jun 2, 2014
7
سلام دوست عزیز خیلی بهم لطف کردی واقعا ممنون
دوست من اگه من عکس پشت دسته رو بزارم شما میتونی بهم بگی اصلیه یا نه؟
سلام. یه سری تفاوت ها داره که اگر یه سرچ توی فروم و سایت ها دیگر و گوگل بزنید پیدا میکنید

دسته های فیک درجه 1 و 2 و 3 دارن

مثلا درجه 3 روی فریمور 4.55 کار نمیده. نرمی کلید ها و آنالوگ ها دسته اصلی با فیک ها فرق داره. روی باکس فیک ها معمولا کد رنگ دسته نوشته نشده. برچسب پشت فیک ها معمولا منظم نیست. آرم FCC یا CE ندارن. دسته های CECHZC2H فیک های درجه 1 هستند که هنگ کنگی بوده و خیلی هم خوب کار میدن ولی خب فیک هستن. LED ها توی فیک نسبت به دسته اصلی نامنظم تر بوده و نور تند تری دارن و ...

chitoz

کاربر سایت
Sep 18, 2011
23
نام
amir reza
همگی خسته نباشید
دوستم فردا می خواد بره توپ خونه ps3 بخره منم باهاش میرم از اونجایی که توپ خانه واقعا می ندازن به آدم و هر کاری میکنن که سرت رو کلاه بزارن و من اندازه ... هم درباره ps3 نمی دونم لطفا راهنمایی کنید باید چی بگیم باید به چی دقت کنم(مثلا ایکس باکس اگه جیتگ باشه دیر میاد بالا-نمیشه لایو بازی کردو...)اگه از این مسائل هست تو ps3 لطفا بگید
2- چه مدلی بگیرم ایا غیر از مدل های زیر چیز دیگری هست
ps3
ps3
jailbreak چی هست -دانگرید و فریمور... وای چه قدر چیزی داره واقعا قاطی کردم :-o
اصلا برای اینکه بشه آنلاین بازی کرد و راحت بازی اجرا بشه و خدایی نکرده به مشکلی بر نخوره باید چی بگیم (واسه ایکس باکس مثلا باید LT3 باشه بازی ها برنر مکس)
امیدوارم بتونم منظورم خوب رسونده باشم که چی میخوام
میدونم پاسختون طولانی شاید بشه و وظیفتون هم نیست که جواب بدین ولی دمتون گرم اگه راهنماییم کنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوست عزیز خیلی بهم لطف کردی واقعا ممنون
دوست من اگه من عکس پشت دسته رو بزارم شما میتونی بهم بگی اصلیه یا نه؟

خواهش میکنم. تا حدودی میشه مشخص بشه ولی خب بهتره که دسته تست بشه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
همگی خسته نباشید
دوستم فردا می خواد بره توپ خونه ps3 بخره منم باهاش میرم از اونجایی که توپ خانه واقعا می ندازن به آدم و هر کاری میکنن که سرت رو کلاه بزارن و من اندازه ... هم درباره ps3 نمی دونم لطفا راهنمایی کنید باید چی بگیم باید به چی دقت کنم(مثلا ایکس باکس اگه جیتگ باشه دیر میاد بالا-نمیشه لایو بازی کردو...)اگه از این مسائل هست تو ps3 لطفا بگید
2- چه مدلی بگیرم ایا غیر از مدل های زیر چیز دیگری هست
ps3
ps3
jailbreak چی هست -دانگرید و فریمور... وای چه قدر چیزی داره واقعا قاطی کردم :-o
اصلا برای اینکه بشه آنلاین بازی کرد و راحت بازی اجرا بشه و خدایی نکرده به مشکلی بر نخوره باید چی بگیم (واسه ایکس باکس مثلا باید LT3 باشه بازی ها برنر مکس)
امیدوارم بتونم منظورم خوب رسونده باشم که چی میخوام
میدونم پاسختون طولانی شاید بشه و وظیفتون هم نیست که جواب بدین ولی دمتون گرم اگه راهنماییم کنید

فرستاده شد

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سوال

سلامیه ps3 دارم که یه هارد ویروسی رو بهش وصل کردم فکر کنم دستگاه هم ویروسی شده چون یه فلش سالم رو که بهش وصل کردم پس از امتحان روی کامپیوتر ویروسی شده بود حالا راهی هست واسه پاک کردن این ویروسها؟مانیتوری که پورت rgb داره میشه ps3 رو با تبدیل بهش وصل کرد؟ کسی امتحان کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر