هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
سلام من رمز دستگامو فراموش کردم حالا تو بروزر اینترنت و اینا که میخوام برم بسورد میخواد،یکی راهنمایی کنه که باید چیکار کنم

mahdi.01

کاربر سایت
Jul 17, 2011
19
من تو درایو دستگاهم دیسک گیر کرده و ایجکت نمیکنه به نظرتون راهی هست بدون باز کردنش این مشکلو بتونم حل کنم؟

اگه دسگاتون فت هست و در حالت عمودي ديسك رو اجكت نميكنه چند دفه دكگمه اجكت رو پشت سر هم بزنين اگه نشد عموديش كنين و چند دفه اجكت رو پشت سر هم بزنين !!
واسه باز كردنه دستگاه هم چون بايد خود درايو بلوري هم باز شه سعي كن بدي يه تعمير كار قابله اعتماد چون درايو بلوري مخصوصا اون چشمش خيلي حساسه !!

Jack10wilshere

کاربر سایت
Aug 30, 2013
71
نام
Roohollah
سلام
یه چند وقتی هست که دسته هام مشکل پیدا کردن،هر دو تا دسته.
الکی خودشون یه کاری انجام میدن مثلا داخل منو اصلی PS3 هی جا به جا میشه خودش پدرم در میاد تا یه بازی انتخاب کنم.
یا مثلا داخل بازی هم پدرم در میاد مثلا داخل فوتبال بعضی وقتا اصن بازیکن عوض نمیکنه ...
قبلا این اتفاق افتاده بود بعد یکیو اوردم نمیدونم چیکار کرد دیگه درست عمل میکردن برا یه مدت .ولی الآن دیگه دارم کلافه میشم لطفا راهنمایی کنین...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
یه چند وقتی هست که دسته هام مشکل پیدا کردن،هر دو تا دسته.
الکی خودشون یه کاری انجام میدن مثلا داخل منو اصلی PS3 هی جا به جا میشه خودش پدرم در میاد تا یه بازی انتخاب کنم.
یا مثلا داخل بازی هم پدرم در میاد مثلا داخل فوتبال بعضی وقتا اصن بازیکن عوض نمیکنه ...
قبلا این اتفاق افتاده بود بعد یکیو اوردم نمیدونم چیکار کرد دیگه درست عمل میکردن برا یه مدت .ولی الآن دیگه دارم کلافه میشم لطفا راهنمایی کنین...
ماله منم مثل شما شده بود ببرش تعمییرکار دسته تا برات ردیفش کنه
کار خودت نیست

راهی نیستش تصاویر متحرک با فرمت gif قابل نمایش باشه، البته به همون صورت ؟ (متحرک)

نه فعلا سونی برنامه ی نداده برای جیف ها
من خودم دو تا برنامه عکس دانلود کردم ولی جیف ها رو حرکت نمیکنن

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
سلام
نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه ولی منن میپرسم..
:-/
مدل دستگام فت 80 گیگ 65 نانمتری هستش چند وقتی بود دستگام ری به ری هنگ میکرد تو بازی (قفل میکرد رو تصویر و با دسته عمل نمیکرد باید از خود دستگاه خاموشش میکردم که 3 تا بوق میزد بعد خامو ش میشد)
دماسنج رو تو مولتی من on کردم که دیدم ارور گرم کردن میده دما رو 83 cpu و 80 rsx بود بعد من از اون روشی که اجکت رو میگیرن فن میره 10 ثانیه رو دور نتد استفاده کردم کلی خاک زد بیرون!
الان دیگه گیر نمیکنه و دما به مراتب اومده پایین تر ولی دستگاه رو که روشنن میکنم 3 /4 بار چراغ زرد میزنه تند تند بعد عادی میشه فریمورم habib 4.53 ورژن 1.02 هست
الان دقیقا" چه بلایی سر دستگاه اومده؟؟ تو رو خدا کمک کنید
ریست فکتوری کنم درست نمیشه؟؟ با احتمال داره مشکل از فریمور باشه؟؟
ببخشین زیاد شد

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
سلام
مدل دستگام فت 80 گیگ 65 نانمتری هستش چند وقتی بود دستگام ری به ری هنگ میکرد تو بازی (قفل میکرد رو تصویر و با دسته عمل نمیکرد باید از خود دستگاه خاموشش میکردم که 3 تا بوق میزد بعد خامو ش میشد)
دماسنج رو تو مولتی من on کردم که دیدم ارور گرم کردن میده دما رو 83 cpu و 80 rsx بود بعد من از اون روشی که اجکت رو میگیرن فن میره 10 ثانیه رو دور نتد استفاده کردم کلی خاک زد بیرون!
الان دیگه گیر نمیکنه و دما به مراتب اومده پایین تر ولی دستگاه رو که روشنن میکنم 3 /4 بار چراغ زرد میزنه تند تند بعد عادی میشه فریمورم habib 4.53 ورژن 1.02 هست
ببخشین زیاد شد

سلام داداش
بهتون توصیه می کنم کنسولو حتما باز کنید و گردو خاک هارو تمیز کنید و حتما هم خمیر سیلیکون رو هم عوض کنید.
اون چراغ زرد هم واسه ی فریمور هستش و نگران نباشید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خواستم بازی last رو اجرا کنم این ارور رو داد
چه کار کنم
an error occured during the start operation
سواله شما مربوط به بخش هک هست لطف کنید برید به بخش هک مرسی

سلام دوستان این دسته های من دکمه هاش یکم گیر دارن خودم عوض کنم یا بدم بیرون ؟ هزینش حدودا چقده ؟

بهتر که بدید بیرون برای شما درست کنند چون باز کردنه دسته راحته ولی سر هم کردنش دردسر داره متوجه ی بدیدش بیرون خیلی بهتر
هزینه اش هم از 10 تومان شروع میشه تا 50 تومان کلا بستگی داره چه قدر خراب شده باشه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
ببخشین زیاد شد

رفیق کنسول مشکلی نداره ببینید این کاستوم فریمور(حبیب کبرا 4.53) همین طوری طراحی شده اولش که کنسولو روشن میکنی یه چندتایی چراغ زرد میزنه اونم به خاطر اینه که برای راه اندازیش دور فن رو میبره بالا بعد دوباره به حالت قبلش بر میگرده.مشکلی نداره البته سوالتون مربوط به این تاپیک نمیشد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه چند وقتی هستش کنسول رو روشن میکنم پیغام Restore واسم میاد مشکل از چیه؟؟

این پیغام وقتی میاد که یه دفعه کنسولت خاموش بشه بعد انجام بده تا اطلاعات رو بازیابی کنه مشکلی هم نیست
ولی نباید زیاد این اتفاقات بیافتده ممکنه کنسولتون خراب بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر