هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یکی از دوستام یه ps3 fat دارم مال 2008 اینا فک کنم. دستگاه کاملا سالم و تمیزه میده 600. می خواستم ببینم عمر این فت ها نسبت به اسلیم چطوریه؟ من اینو بگیرم خراب نشه بعد یه مدت؟ به نظرتون اینو بگیرم یا یکم بزارم اسلیم بگیرم؟ کلا این فت ها کیفیت ساخت و آمار خرابیا و میانگین عمرشون چطوریاس کلا؟ اسلیما چی؟ ممنون

از قدیم گفتیم الان هم میگیم و در آینده هم خواهیم گفت
تا جایی که میتونید کنسول فت نخرید چون عمرش سر اومده و هر لحظه ممکنه خراب بشه ولی اگه نهایت بودجتون به کنسول فت میرسه ، اون مورد فرق میکنه ولی اگه میتونید اسلیم بگیرید

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
دوستان یکی از دوستام یه ps3 fat دارم مال 2008 اینا فک کنم. دستگاه کاملا سالم و تمیزه میده 600. می خواستم ببینم عمر این فت ها نسبت به اسلیم چطوریه؟ من اینو بگیرم خراب نشه بعد یه مدت؟ به نظرتون اینو بگیرم یا یکم بزارم اسلیم بگیرم؟ کلا این فت ها کیفیت ساخت و آمار خرابیا و میانگین عمرشون چطوریاس کلا؟ اسلیما چی؟ ممنون

اینجوری ک تو همین تاپیک چند نفر دیگه سوال شما رو پرسیده بودن بهشون پیشنهاد شده بود اسلیم بگیرن چون امار و احتمال خرابی فت ها خیلی بالاست و کسی پیشنهاد خریدشو نداده.
شما همون اسلیم بخر.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
از قدیم گفتیم الان هم میگیم و در آینده هم خواهیم گفت
تا جایی که میتونید کنسول فت نخرید چون عمرش سر اومده و هر لحظه ممکنه خراب بشه ولی اگه نهایت بودجتون به کنسول فت میرسه ، اون مورد فرق میکنه ولی اگه میتونید اسلیم بگیرید

قیمت میانگین فت دست دوم تمیز و اسلیم دست دوم تمیز رو حدودا میشه بگید؟ فرض با یه دسته اضافی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
قیمت میانگین فت دست دوم تمیز و اسلیم دست دوم تمیز رو حدودا میشه بگید؟ فرض با یه دسته اضافی

قیمت ها متفاوته ولی فت از 300 هست تا 500
اسلیم هم از 500 هست تا 700
قیمت ها برای کپیخور نیستن و جاشونم اینجا نبود فقط جهت اطلاع گفته شد

majid120

کاربر سایت
Aug 16, 2013
1
سلام
هر چند وقتی دسته PS3 که دارم قاطی میکنه!! مثلا جهت سمت راست یک سره فعال میشه و ... .
معمولا 2-3 تا دکمه باهم دیگه فعال میشن
بعدش باید دکمه هارو یکبار خودم بزنم تا درست بشه
مشکل از چیه؟
چه جوری درستش کنم؟

mohsen2014

کاربر سایت
Oct 9, 2013
16
بالا نیامدن هارد

سلام دوستان
من یه هارد 1 ترا وسترن دیجیتال usb3 دارم که زمانی به کنسول وصلش میکنم بالا نمیاد .
البته دوبار بالا اومده ولی وباره قطع شده با هاب هم وصل میکنم بازم بالا نمیاد .
فرمت هارد هم fat32 هست .
کنسول من fat هست . مولتی من 4.40 هم هست .
-------------------------------------
یکی از دوستان لطف کنه آموزش تصویری ftp رو بزاره ممنون میشم . چون هر آموزشی رو امتحان کردم کار نکرد .

مشکل حل شد .

آخرین ویرایش:

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام دوستان
من یه هارد 1 ترا وسترن دیجیتال usb3 دارم که زمانی به کنسول وصلش میکنم بالا نمیاد .
البته دوبار بالا اومده ولی وباره قطع شده با هاب هم وصل میکنم بازم بالا نمیاد .
فرمت هارد هم fat32 هست .
کنسول من fat هست . مولتی من 4.40 هم هست .
-------------------------------------
یکی از دوستان لطف کنه آموزش تصویری ftp رو بزاره ممنون میشم . چون هر آموزشی رو امتحان کردم کار نکرد .

مشکل حل شد .

مشکل همین usb3 که اگه 2 بود راحت وصل میشود

این کارو بکنیید ببینید وصل میشه هارد usb3 بایید یه دفعه داخل جا usb پلی 3 قرار ندی اروم کم کم قرار بده داخل جا usb پلی 3 تا وصل بشه این کارو دو سه بار باید انجام بدی تا دستت بیاد :|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
هر چند وقتی دسته PS3 که دارم قاطی میکنه!! مثلا جهت سمت راست یک سره فعال میشه و ... .
مشکل از چیه؟
چه جوری درستش کنم؟
سلام
دسته شما یه خوره خراب شده باید ببریش پیش تعمییرکار دسته و دسته رو برات درست کنه همین

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام
مشکل از چیه؟
چه جوری درستش کنم؟
بهتره یه مقدار با ملایمت با گیم پدت بازی کنی. اگرم میخوای ببری پیش تعمیر کار بهتره اول خودت بازش کنی و روی بردشو با مسواک تمیز کنی اگرم زغالی در رفته سرجاش برگردونی .......

abbasghaderi

کاربر سایت
Aug 30, 2012
27
سلام
بازی Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots 25th Anniversary ۲۰۱۲
با نسخه قبلی ۲۰۰۸ Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots چه فرقی داره؟
داستان بازی فرق کرده یا dlc و مرحله های جدیدی اضافه شده؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
بازی Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots 25th Anniversary ۲۰۱۲
با نسخه قبلی ۲۰۰۸ Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots چه فرقی داره؟
داستان بازی فرق کرده یا dlc و مرحله های جدیدی اضافه شده؟

جای سوال اینجا نیست باید برید تو بخش ps3 games تاپیکشو پیدا کنید جواب بگیرید
تا اونجایی که میدونم فرقی نکرده به جز اضافه شدن نروفی ها و زبانهای بیشتر

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام , بچه ها چند وقت پیش اومدم اینجا گفتم که دسته هام 4 تاش با هم دکمه هاش قاطی داره , بردم لباف , طبقه سوم اگر اشتباه نکنم , همون کنار پله معروفه , شماره اش هم دارم , خلاصه دسته ها رو دادم , نمی دونم تعویض شون کرده چیکار کرده , الکی به من می گفت برو یک دور بزن بیا یکساعت دیگه ببر , من تقریبا به این یقین رسیدم که اصلا دسته های من و کاریش نکرده و باز هم نکرده و طی این مدت داشت به کارهای دیگه اش می رسیده , آخر سر به من میگه شد 90 هزار تومن ! من هم چون از اول طی کرده بودم که 40 بیشتر ندارم , دادم , تازه می گفت بدهکاری , خلاصه , این داستان و برای خودتون روشن کنید , من اومدم از شما راهنمایی گرفتم , آخر سر هم که مجبور شدم ببرم , ولی برای خودتون و دوستان خودتون , همونطور که یادم میاد شماها بودید پی اس 3 رو هک کردید , هر چند مخالف هک هستم , ولی من تعجب می کنم , چطور نمی تونید این داستان قاطی کردن دکمه ها رو قضیه اش رو در بیارید , که اینطوری سرمون و کلاه بگذارند , آخه درسته من دسته هام و ببرم هیچکاری نکنه انقدر هم پول بگیره , تازه ندونم که شاید دسته های اصلم و با کپی تعویض کرده ! من وظیفه ی خودم دونستم بیام این داستان و بگم , به هر حال عذر خواهی می کنم ... متشکرم.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نام خدا سلام , بچه ها چند وقت پیش اومدم اینجا گفتم که دسته هام 4 تاش با هم دکمه هاش قاطی داره , بردم لباف , طبقه سوم اگر اشتباه نکنم , همون کنار پله معروفه , شماره اش هم دارم , خلاصه دسته ها رو دادم , نمی دونم تعویض شون کرده چیکار کرده , الکی به من می گفت برو یک دور بزن بیا یکساعت دیگه ببر , من تقریبا به این یقین رسیدم که اصلا دسته های من و کاریش نکرده و باز هم نکرده و طی این مدت داشت به کارهای دیگه اش می رسیده , آخر سر به من میگه شد 90 هزار تومن ! من هم چون از اول طی کرده بودم که 40 بیشتر ندارم , دادم , تازه می گفت بدهکاری , خلاصه , این داستان و برای خودتون روشن کنید , من اومدم از شما راهنمایی گرفتم , آخر سر هم که مجبور شدم ببرم , ولی برای خودتون و دوستان خودتون , همونطور که یادم میاد شماها بودید پی اس 3 رو هک کردید , هر چند مخالف هک هستم , ولی من تعجب می کنم , چطور نمی تونید این داستان قاطی کردن دکمه ها رو قضیه اش رو در بیارید , که اینطوری سرمون و کلاه بگذارند , آخه درسته من دسته هام و ببرم هیچکاری نکنه انقدر هم پول بگیره , تازه ندونم که شاید دسته های اصلم و با کپی تعویض کرده ! من وظیفه ی خودم دونستم بیام این داستان و بگم , به هر حال عذر خواهی می کنم ... متشکرم.

کی PS3 هک کرده ؟ نکنه شما فکر کردی ایرانی ها PS3 رو هک کردن ؟ نه عزیز من..PS3 به دست برادران غیر وطنی هک شده و ما ایرانی ها از اموزش های اونها استفاده میکنیم و دستگامون رو هک میکنیم..در واقع کار شاق رو او هکر انجام داده که با برنامه نویسی های متعدد و هوش و ذکاوتش تونسته PS3 رو هک کنه و فرمول هک کردنش رو در اختیار دیگران قرار داده تا همه بتونن استفاده کنن..این دسته شمام باید تعمیر کار باز کنه ببینی چشه همیجوری که نمیشه نظر داد..چون خطایی رو صفحه مانیتور مثل عیب های PS3 نمایان نمیشه که بشه با جستجو تو سایت ها عیب رو جویا شد.

Sand castle

کاربر سایت
Nov 8, 2010
30
یک مانیتور سامسونگ مدل s23b575v plus به قیمت 800 تومان خریدم .کیفیتش توی ویندوز عالیه ولی توی ps3 بی کیفیته .با بهترین کابل اچ دی زدم و تنظیماتشم بار ها عوض کردم ولی تو بازی های پلی واقعا بی کیفیته .خروجی های پلی تو تنظیماتشم روی 1080p هستش ولی تو بازی ها تاره تصویر .دوستم مانیتور سامسونگ داره مدلش پایین تره ولی خیلی تصویرش بهتره .یکی راهنمایی کنه ممنون

majid120

کاربر سایت
Aug 16, 2013
1
بهتره یه مقدار با ملایمت با گیم پدت بازی کنی. اگرم میخوای ببری پیش تعمیر کار بهتره اول خودت بازش کنی و روی بردشو با مسواک تمیز کنی اگرم زغالی در رفته سرجاش برگردونی .......

آها. پس بازش میکنم تمیزش می کنم
خودم با ملایمت از گیم پدم استفاده می کنم اما 2-3 بار دوستان اومدن و زحمتشو کشیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر