هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
من پسوورد یوزر FIFA 14 و پسوورد آی دی PSN ام رو گم کردم و هنگام ثبت نام هم از ایمیل الکی استفاده کردم.
الان میتونم وصل شم چون پسوورد سیو شده چه یوزر فیفا چه آی دی PSN ولی در صورت فروش کنسول ، چطوری میتونم پسوورد ها رو گیر بیارم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من پسوورد یوزر FIFA 14 و پسوورد آی دی PSN ام رو گم کردم و هنگام ثبت نام هم از ایمیل الکی استفاده کردم.
الان میتونم وصل شم چون پسوورد سیو شده چه یوزر فیفا چه آی دی PSN ولی در صورت فروش کنسول ، چطوری میتونم پسوورد ها رو گیر بیارم؟
سلام
ببین چون ایمیل الکی زدی نمیشه کاریش کرد و حتی اگر به سونی هم ایمیل بزنی کمکی برات نمیکنن
باید ایمیل اصلیتو میزدی

اقا پلس 3 من هنگ میکنه بعضی موقع ها الان بیشتر شده مثلا بازی میزارم تو قسمت منو گیر میکنه و بعضی موقع ها فقط دکمه وسطی کار میکنه که خروج از بازی میزنم دستگاه دو تا بوق میزنه و خاموش میشه .بعضی موقع ها هم دکمه وسطی هم کار نمیکنه و بایددکمه رویه دستگاه و بزن تا خاموش شه البته من فقط بازی مدرس 3 امتحان کردم اینجوری میشه ممکن مال بازی باشه ؟ یا چیز دیگست؟

سلام
ببین احتملا چون خیلی از هاردتو هی پاک کردی و هی نصب کردی یه مرتب سازی میخواد اگر بلدی برو توی منوی ریکاوری
برو توی منوی ریکاوری پلی3 و بعد گزینه چهارومی به نام Rebuid Database رو انجام بده
اگر کندی رفع نشد به احتمال زیاد هارد کنسول ضعیف شده و باید عوضش کنی;)
موفق باشی

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سلام
ببین چون ایمیل الکی زدی نمیشه کاریش کرد و حتی اگر به سونی هم ایمیل بزنی کمکی برات نمیکنن
باید ایمیل اصلیتو میزدی

موفق باشی

یوزر فیفا چی؟ کلی واسش زحمت کشیدم:dلول 14 ام:d
آقا بگید یه کاری کنیم مثل وقتی که پسوورد ایمیل رو مثلا فراموش میکنیم به یه نحوی دوباره بش دسترسی پیدا میکنیم اینم راه داره حتما

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام
ببین احتملا چون خیلی از هاردتو هی پاک کردی و هی نصب کردی یه مرتب سازی میخواد اگر بلدی برو توی منوی ریکاوری
برو توی منوی ریکاوری پلی3 و بعد گزینه چهارومی به نام Rebuid Database رو انجام بده
اگر کندی رفع نشد به احتمال زیاد هارد کنسول ضعیف شده و باید عوضش کنی;)
موفق باشی

رفتم رو این گزینه کلیک کنم نوشت هارد فرمت میشه درسته؟راهی دیگه نداره هارد فرمت نشه 200 گیگ بازی دانلود کردم:-s

ویرایش: رفتم رو این گزینه کلیک کردم درست شد فرمتم نشد هارد

آخرین ویرایش:

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
من میخوام برم تو منو ریکاوری ولی اونجایی که باید کابل دسته رو وصل کنم و دکمه ps رو بزنم هر چی این دکمه رو میزنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟ دسته تقلبیه؟ آخه الآن بیشتر از دو ساله دارم باهاش بازی میکنم.
چجوری میتونم بفهمم دسته اصله یا فیک؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یوزر فیفا چی؟ کلی واسش زحمت کشیدم:dلول 14 ام:d
آقا بگید یه کاری کنیم مثل وقتی که پسوورد ایمیل رو مثلا فراموش میکنیم به یه نحوی دوباره بش دسترسی پیدا میکنیم اینم راه داره حتما
تنها راهش اینه که اون ایمیل الکی رو که زدی یادت بیاد وگرنه هیچ راهی نداره

من میخوام برم تو منو ریکاوری ولی اونجایی که باید کابل دسته رو وصل کنم و دکمه ps رو بزنم هر چی این دکمه رو میزنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟ دسته تقلبیه؟ آخه الآن بیشتر از دو ساله دارم باهاش بازی میکنم.

یه چند باری امتحان کن احتمالا دکمه رو همون لحظه فشار نمیدی
دسته ارجينال : رنگ نوشته SONY , SELECT , START جيوه اي هستش
و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث پر رنگ و شفاف همينطور دسته ارجينال داراي 5 پيچ ميباشد
دسته تقلبي رنگ نوشته SONY , SELECT , START نقره اي هستش و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث كم رنگ و كدر و داراي 6 پيچ ميباشيد پيچ ششم زير اتيك قرار داره اگه كمي دقت كني ميبينيش

همينطور ال اي دي هاي 1و2و3و4 دسته هاي تقلبي نور كمتري نسبت به دسته هاي اصلي دارن

موفق باشی;)

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

با یه کابل دیگه تست بزن شاید اوکی بشه (ترجیحا اونی که تو جعبه خود کنسول بودو استفاده کن)
جای usb رو کنسولتم عوض کن یعنی یه بار به اولی بزن بعد اگه نشد به دومی
برای تشخیص دسته اصل و غیر اصل هم دوستم راهنمایی کردن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
تنها راهش اینه که اون ایمیل الکی رو که زدی یادت بیاد وگرنه هیچ راهی نداره

ممنون..
خود ایمیل رو بلدم ولی فکر نمیکنم اصلا اون ایمیل وجود خارجی داشته باشه:|
حداقلش اینه که وارد اینباکس اون ایمیل که نمیتونم بشم...
الان واسه ورود با این سایت تاریخ تولد میخواد که اونم الکی زدم:|
اکانت فیفا رو چطور میتونم منتقل کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون..
خود ایمیل رو بلدم ولی فکر نمیکنم اصلا اون ایمیل وجود خارجی داشته باشه:|
حداقلش اینه که وارد اینباکس اون ایمیل که نمیتونم بشم...
الان واسه ورود با این سایت تاریخ تولد میخواد که اونم الکی زدم:|
اکانت فیفا رو چطور میتونم منتقل کنم؟

خواهش میکنم
ببین بهت گفتم شما تمامی راها رو برای خودتون بسته اید و هیچ راهی نداره
اگر ایمیلت واقعی بود داشته بودیش میتوانستی انتقالش بدی اونم به طریق درخواست به سونی و الان هیچ راهی نداره
کلا بیخیالش شو از اول بازی کن

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دوستان یکی از دوستام یه ps3 fat دارم مال 2008 اینا فک کنم. دستگاه کاملا سالم و تمیزه میده 600. می خواستم ببینم عمر این فت ها نسبت به اسلیم چطوریه؟ من اینو بگیرم خراب نشه بعد یه مدت؟ به نظرتون اینو بگیرم یا یکم بزارم اسلیم بگیرم؟ کلا این فت ها کیفیت ساخت و آمار خرابیا و میانگین عمرشون چطوریاس کلا؟ اسلیما چی؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر