هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

SHADmaghz

کاربر سایت
Mar 13, 2013
0
نام
سیک بآش
دوستان به نظرتون کار عاقلانه ای هست یه ps3 بگیزم بازی های انحصاری برم بعد بدم بره ؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
اینجا هیچی رو عقل و حساب کتاب نی:D.....بازی ها ی انحصاری ب راحتی گیرت نمییاد ......بدون قبل شما خیلی ها رو هوا زدن:D......الان دیگه اوریج زدن سخته ب مولا سخته! بازی پلم 60 میخریدم الان MGS4 یی که 45دست چرخیده رو میدن 60تومن:D

ارسال از طریق تپ تالک نسخه 2

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان به نظرتون کار عاقلانه ای هست یه ps3 بگیزم بازی های انحصاری برم بعد بدم بره ؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

به نظر من بله
سری Uncharted به تنهایی ارزش خرید PS3 داره
سایر عناوین انحصاری هم که دیگه احتیاجی به تعریف کردن نداره
God of War
Heavy Rain
Motorstrom
Infamous
LBP
Resistance
KillZone

لیست کامل عناوین انحصاری را در لینک زیر میتونین ببینید:
Category:PlayStation 3-only games - Wikipedia, the free encyclopedia

دروود;;):bighug:
دوستان میخوام 1 دستگاه نو بخرم 160 اسلیم بخرم بهتره یا سوپر اسلیم 12 ؟:d:thinking:
:thanks:

میخواین کپی بازی کنید یا ارجینال؟
به هر حال 12 گیگ خیلی کم هست به نظر من و شخصا خرید 160 Slim کپیخور رو توصیه میکنم
چون با بازار الان ، قیمت بازیهای ارجینال خیلی بالا هست و بعضی بازیها کمیاب هستن

tiesto22

کاربر سایت
Nov 13, 2012
12
نام
milad
منم مشکل شما رو 1 سال و نیم پیش داشتم, باز کردم دستگاهم رو و گردگیری کردم و خمیر سیلیکون بهش زدم فکر کنم مارکش دیپ کول بود, توی این مدت برام کار کرد تا اینکه دیگه بعد از 1 سال و نیم ylod شد در اثر استفاده مداوم و زیاد. فت ها مشکل داغ کردن دارن بخاطر CPU و GPU هاشون. اگه برات مهمه و مثل منم بی حوصله نیستی, میتونی با این کیت های واتر کولینگ که بیرون هست روش طرح ابتکاری بزنی که دیگه کلا داغ نکنه. ولی گرون در میاد.
ببرمش بازار توپخونه می تونن کاری برام بکنن؟

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
نه داش کپیخور چیه :|:d دستگام سوخته چند وقت حالا واسم جور نشده بود تهیه کنم 1 دونه نو نهایتا تا هفته بعد میخوام بگیرم
نمیدونم از بین این دو کدوم رو بگیرم بهتره چون قیمتشون نزدیک به همه :):-b

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
نه داش کپیخور چیه :|:d دستگام سوخته چند وقت حالا واسم جور نشده بود تهیه کنم 1 دونه نو نهایتا تا هفته بعد میخوام بگیرم
نمیدونم از بین این دو کدوم رو بگیرم بهتره چون قیمتشون نزدیک به همه :):-b

پس فرقی نمیکنه ، هرکدوم رو دوست داری و ازش بیشتر خوشت میاد بخر دیگه :d
من خودم از طراحی Super Slim بدم میاد :-&
ضمن اینکه Slim هارد 160 داره ولی Super Slim فقط 12 گیگ هارد داره که به نظرم خیلی کم هست

WARRIOR WITHIN

کاربر سایت
Jan 22, 2013
55
کنسولم مدل 40 فت هست و مکانش طوریه که باید ایستاده باشه البته پایه هم نداره به نظرتون اگه خدایی نکرده زمین لرزه ای چیزی بیاد صدمه میبینه؟ یعنی بی خیال عمودی شم و افقی بزارم؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
کنسولم مدل 40 فت هست و مکانش طوریه که باید ایستاده باشه البته پایه هم نداره به نظرتون اگه خدایی نکرده زمین لرزه ای چیزی بیاد صدمه میبینه؟ یعنی بی خیال عمودی شم و افقی بزارم؟

زمین لرزه بیاد که PS3 دیگه مهم نیست ، کل زندگی میره هوا ، شما فکر PS3 هستی؟!
به نظر من ایستاده بزاری بهتره

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
زمین لرزه =))
داش تو یعنی کل خونتون هیچ مشکلی نداره در برابر زمین لرزه مقاوم هست فقط این 1 مورد مشکل داره!!!:-b
اگه عمودی بزاری تهویه بهتر صورت میگیره !:)

WARRIOR WITHIN

کاربر سایت
Jan 22, 2013
55
منظورم این پس لرزه ها و زلزله های با ریشتر پایین بود که فقط خونه رو تاب میده و خسارتی نداره! در غیر اینصورت وقتی زلزله بیاد فکر جونتی و یادت نمیاد کنسولی هم داری!

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام به همه
من یه سوال داشتم
یه PS3 فت gig80 پیدا کردم که کپی خوره
اما از یکی شنیدم که گفت 80gig فت مشکل دارن کلا و اگه خراب بشه قابل درست شدن نیست . آیا این درسته ؟میشه تو خریدش راهنمایی کلی نیز بگیید که مراقب باشم کلاه سرم نره . خیلی خیلی ممنون
میگه در حد آکه
چقد بخرم خوبه؟
ببخشید اگه سوال بی ربطه.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام به همه
من یه سوال داشتم
یه PS3 فت 80 پیدا کردم که کپی خوره
اما از یکی شنیدم که گفت 80gig فت مشکل دارن کلا و اگه خراب بشه قابل درست شدن نیست . آیا این درسته ؟میشه تو خریدش راهنمایی کلی نیز بگیید که مراقب باشم کلاه سرم نره . خیلی خیلی ممنون

سلام
این تاپیک را مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3
به طور کلی کنسول های فت به دلیل اینکه از تکنولوژی قدیمی تری نسبت به Slim استفاده میکنند ، احتمال داغ شدن و خرابیشون بیشتر هست و همچنین چون زمان زیادی از عمرشون میگذره و استفاده بیشتری ازشون شده ، باز هم احتمال خراب شدنشون و تعمیری بودنشون بیشتر هست
بستگی به خرابی داره ، خیلی از خرابی ها درست میشه ولی به قول دوستان ، کنسولی که تعمیر شده باشه رو باید زود رد کرد چون دوباره و این بار خیلی زودتر خراب میشه و بعد از چند بار تعمیر دیگه عمرش تموم میشه

majid1565

کاربر سایت
Aug 12, 2011
23
من اسلیم 160 دارم .نمیدونم چرا بعضی وقتها هنگ میکنه .{یا حرکت نمیکنه .یا باسرعت خودش اینطرف وانطرف میره.بعضی وقتها داخل بازی وبعضی وقتها تو منوهای کنسول }کسی به مشکل من بر خورده که بتونه کمکم کنه که درستش کنم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من اسلیم 160 دارم .نمیدونم چرا بعضی وقتها هنگ میکنه .{یا حرکت نمیکنه .یا باسرعت خودش اینطرف وانطرف میره.بعضی وقتها داخل بازی وبعضی وقتها تو منوهای کنسول }کسی به مشکل من بر خورده که بتونه کمکم کنه که درستش کنم

لطفا بیشتر توضیح بدین
چه وقتی هنگ میکنه؟ وقتی بازی میکنین یا توی منوی اصلی؟ بعد از چه مدتی؟ ارجینال بازی میکنید یا کپی؟
اگه خودش مثلا توی بازی تیر میزنه یا حرکت میکنه ، مشکل از دسته هست ، پشت دسته یک سوراخ هست ، با سوزن داخل سوراخ کنید ، دسته ریست میشه ، شاید درست شد ، اگه درست نشد باید دسته تعمیر بشه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام
این تاپیک را مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3
به طور کلی کنسول های فت به دلیل اینکه از تکنولوژی قدیمی تری نسبت به Slim استفاده میکنند ، احتمال داغ شدن و خرابیشون بیشتر هست و همچنین چون زمان زیادی از عمرشون میگذره و استفاده بیشتری ازشون شده ، باز هم احتمال خراب شدنشون و تعمیری بودنشون بیشتر هست
بستگی به خرابی داره ، خیلی از خرابی ها درست میشه ولی به قول دوستان ، کنسولی که تعمیر شده باشه رو باید زود رد کرد چون دوباره و این بار خیلی زودتر خراب میشه و بعد از چند بار تعمیر دیگه عمرش تموم میشه
خیلی ممنون از پاسختون
اما اونجا به مشکلی که من گفتم اشاره نشده بود!طبق حرف اون یک نفر ؛ این مشکل خاص؛مختص نوع 80گیگ میشه.آیا این درسته که نوع 80 گیگ این مشکل خاص رو داره؟
و اینکه از کجا بفهمم کنسول ریفرنباشه؟

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
سلام در خصوص بازی انچارتد3 سوال داشتم من دو نفره یا همون coop بازی میکنم با دو دسته یه تی وی ولی صفحه کامل نصف نمیشه اون لوگوی گروه بقل هر دو تصویر میاد یادمه لیتل بیگ بلن میشد صفحه رو تنظیم کرد ولی هر جی گشتم تو انچارتد بیدا نکردم
ایا راهی هست صفحه کامل نصف بشه یا جایی کسی قبلا نتظیم کرده من بیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر