هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یکی از این دستگاهای 20 GIG که خودشون رم ریدر دارن پیدا کردم به نظرتون ارزش خریدن داره.مشکله خاصی ندارن اینا
خودش که میگفت جاپونیه:-/
به ریسکش نمیارزه مهلت تست بگیر از طرف و حسابی تستش کن

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من چند وقته گیر این هستم که روی هاردم فضای اضافه اشغال شده ( حدود 14 گیگ )

دستگاهم 120 گیگ اسلیم هست .

همین الان که کامل هارد رو با Format Ultility خودش فرمت کردم نتیجه این شد :

67140417016297777627.jpg

این در حالی هست که کوچکترین فایلی هم روش نریختم ....

یعنی از هارد 120 گیگ من فقط 97 گیگ قابل استفاده هست

( البت کپی خور هم هستا ولی به این قضیه بعید میدونم ربط داشته باشه ......)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا من چند وقته گیر این هستم که روی هاردم فضای اضافه اشغال شده ( حدود 14 گیگ )

دستگاهم 120 گیگ اسلیم هست .

همین الان که کامل هارد رو با Format Ultility خودش فرمت کردم نتیجه این شد :

این در حالی هست که کوچکترین فایلی هم روش نریختم ....

یعنی از هارد 120 گیگ من فقط 97 گیگ قابل استفاده هست

( البت کپی خور هم هستا ولی به این قضیه بعید میدونم ربط داشته باشه ......)

اکثر فضای خالی بابت نصب سبستم عامل و برنامه ها گرفته میشه
کلا هارد هایی که برای کنسول استفاده میشن اسما اون ظرفیتی هستن که گفته میشن و کلا یه مقداری کمتر هستن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب عزيز از كسي كه خريدي سوال ميكردي كه من جچوري بايد انتقالشون بدم؟ممكنه رجين ها هم فرق بكنه اينم در نظر بگير
چيزي هم كه به ذهن من ميرسه اينه كه بريزيشون رو يه فلش بعد بزني به PS3 ببيني ميشناسه شون و كپي شون ميكنه يا نه

پرسیدم.یه لینک دادن ولی من سر در نیاوردم.:| حالا یکی کمک کنه.ریجن هاشون یکیه.مشکلی نیست.

farid25

کاربر سایت
Oct 23, 2012
12
سلام دوستان.من در مورد انلاین بازی کردن اطلاعاتی ندارم.کسی میتونه راهنماییم کنه که چجوری اکانت بسازم و انلاین بازی کنم؟ o:-)
با دستگاه کبیخور میشه انلاین بازی کرد؟

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:08 PM ارسال شده بود ----------

....:-/

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
الان فریمور کنسولم 3.55 هست میخوام آپدیت کنم.حجم آپدیت چقدره؟
راستی من قبل از فرمت گفتم یه نگاه به قسمت آپدیت بندازم دیدم آخرین آپدیت رو 4.11 زده در حالی که آخرین ورژن 4.25 هست

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان.من در مورد انلاین بازی کردن اطلاعاتی ندارم.کسی میتونه راهنماییم کنه که چجوری اکانت بسازم و انلاین بازی کنم؟ o:-)
با دستگاه کبیخور میشه انلاین بازی کرد؟

---------- نوشته در 05:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:08 PM ارسال شده بود ----------

....:-/

اول مثل این تاپیک کانکشنتون رو تنظیم کنید
http://forum.bazicenter.com/thread27208/
بعد برید مثل این تاپیک مراحل ثبت نام رو بگذرونید
http://forum.bazicenter.com/thread23013/
سلام
الان فریمور کنسولم 3.55 هست میخوام آپدیت کنم.حجم آپدیت چقدره؟
راستی من قبل از فرمت گفتم یه نگاه به قسمت آپدیت بندازم دیدم آخرین آپدیت رو 4.11 زده در حالی که آخرین ورژن 4.25 هست
حجم آخرین آپدیت 4.30 نزدیک 200 مگ هستش و شما اگه کنسولت هک شده بوده باید فرمتش کنید بعد از فرمت آپدیت رو نصب کنید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
حجم آخرین آپدیت 4.30 نزدیک 200 مگ هستش و شما اگه کنسولت هک شده بوده باید فرمتش کنید بعد از فرمت آپدیت رو نصب کنید

اول full format کردم بعد هم آپدیت شد به 4.30 حالا یه سوال دیگه.
بخوام بازی ها رو آپدیت کنم (دانلود patch و update و dlc )باید چیکار کنم؟

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
سلام اقا من یه phat 120 Gb دارم اما هر وقت 30 مین بازی می کنم خاموش میشه و چراغ قرمزش چشمک زن میشه مشکلش ماله چیه هر چی مطلب تو اینترنته ماله چراغ زرد یا همون ylod هست مرسی اگه کمک کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اول full format کردم بعد هم آپدیت شد به 4.30 حالا یه سوال دیگه.
بخوام بازی ها رو آپدیت کنم (دانلود patch و update و dlc )باید چیکار کنم؟

شما اینترنتو اتصالشو با کنسول برقرار کن بعد اگه بازیو بزاری تو دستگاه خودش پیغام میده و آپدیتش میکنه
پچ ها هم همینجور میگیره
فقط برای DLC ها باید بری تو استور اونایی که مجانیه رو که هیچی دانلود میکنی اونایی که پولیه رو میخری و دانلود میکنی
سلام اقا من یه phat 120 Gb دارم اما هر وقت 30 مین بازی می کنم خاموش میشه و چراغ قرمزش چشمک زن میشه مشکلش ماله چیه هر چی مطلب تو اینترنته ماله چراغ زرد یا همون ylod هست مرسی اگه کمک کنید
شما کنسولت مشکل حرارتی پیدا کرده و اگه باز نشه و برطرف نشه بعد از یه مدت کوتاهی چراغ زرد میده به نظرم تا وقتی درست نشده بازی نکنی بهتره

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
من قبلا مانیتور Asus ml238 داشتم 2 سالی هست مانیتور مدل بالاتر Asus ml239 رو گرفتم قبلا به راحتی به پلی استیشن وصل میشد بازی میکردم چند باری با مانیتور جدید تست کردم اصلا وصل نمیشه هر کاری میکنم گفتم شاید مشکل 3.55 باشه که امروز 4.21 هم نصب کردم باز هم نشد.مانیتورم به پی سی وصل هست راحت کار میکنه اما به پلی استیشن نمیدونم چرا تصویر نشون نمیده.حتی با 3 تا کابل hdmi هم تست کردم نشد
کسی از دوستان هست کمی راهنمایی کنه والا به خدا مغزم هنگ کرده

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
من قبلا مانیتور Asus ml238 داشتم 2 سالی هست مانیتور مدل بالاتر Asus ml239 رو گرفتم قبلا به راحتی به پلی استیشن وصل میشد بازی میکردم چند باری با مانیتور جدید تست کردم اصلا وصل نمیشه هر کاری میکنم گفتم شاید مشکل 3.55 باشه که امروز 4.21 هم نصب کردم باز هم نشد.مانیتورم به پی سی وصل هست راحت کار میکنه اما به پلی استیشن نمیدونم چرا تصویر نشون نمیده.حتی با 3 تا کابل hdmi هم تست کردم نشد
کسی از دوستان هست کمی راهنمایی کنه والا به خدا مغزم هنگ کرده
کنسول رو خاموش کنید دستتون رو بزارید رو دکمه پاور و نگه دارید تا 2 بوق پشت سرهم بزنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر