هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بعد یک سال دوری که دستگاه تو کمد بوده می خوام روشنش کنم دستگاه هم مدل 80 گیگ بزرگاست آیا ممکنه براش مشکلی پیش اومده باشه یا چراغ زرده قرمزه چیه از اینا بده ؟؟ :|:d و اگر آره چه کنم ؟ :(
چرا صدردصد چراغ زرد را بهت میده
ببین اگر برایت مهم نیست که پلمب دستگاه را باز کن و اون خاک های که توش نشستن را تمیز کن چون اون خاکها الان داخله دستگاهت هستن و صدردصد به دستگاه اسیب میزنه و خرابش میکنه برایت و اگر خودتت نمیتونی ببر بیرون بهشون بگو برایت فقط تمیزش کنن

هیچ مشکلی پیش نمی یاد.
جز:d آپدیت های خوش حجم.
دوسته من خواهش اطلاع علط ندید چیزی که نمیدونی نگید بهتره
چون هر دستگاهی بعداز دو هفته که بدونه استفاده قرار بگیره خطر ناکه چون اون خاکهای که داخلش هستن اگر دستگاه را روشن نکنی و بدونه استفاده قرارش بدی اون خاکها اسیب میزنه به دستگاه برای همینم من میگم شما دوستان حتما دستگاه رو هر دو روز یکبار روشنش کنید تا اون خاکها را بریزه بیرون خودش با فنه خودش
اگر که نه خودتون هم میتوانید سرویسش کنید
موفق باشید

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
چند تا سؤال
من ميخوام ps3 بخرم،من نميخوام كپي خور كنم،پس نقش هارد چيه؟؟مگه از رو بلوري بازي رو نميخونه؟؟
بعد اينكه من معمولا دو روز هفته بازي ميكنم،ولي اون دو روز رو ٧ يا ٨ ساعت بازي ميكنم،مشكلي پيش نمياد؟؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
چند تا سؤال
من ميخوام ps3 بخرم،من نميخوام كپي خور كنم،پس نقش هارد چيه؟؟مگه از رو بلوري بازي رو نميخونه؟؟
بعد اينكه من معمولا دو روز هفته بازي ميكنم،ولي اون دو روز رو ٧ يا ٨ ساعت بازي ميكنم،مشكلي پيش نمياد؟؟

هارد برای اجرای بازی های کپی استفاده میشه. بازی گپی رو میریزی تو هارد و اجراش میکنی . اگه نمیخوای کپی خور کنی
به هارد نیاز نداری .
7.8 ساعت هم هیچ مشکلی پیش نمیاد . من بیشتر از اینا رو تست کردم :d

• Like
Reactions: Amir_dbcopper

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
درسته که هارد برای کپیخورا بیشتر بدرد میخوره.
ولی این هارد استفادش برای کپی بازی کردن نبوده ، واسه این بوده که اگر خواستید
فیلم . موسیقی . عکس توش بریزید و استفاده کنید.
وقتی وارد psn میشید دیتا های حجمیتون رو توش دانلود کنید.
آپدیت و دمو .. . از این جور چیزا.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
بچه ها امار چراغ زرد مدلای فت چه قدر بود؟
اخر نشد آدم سوال کنه یه جواب واحد بگیره.
فرض کنین فت ریفر هم نباشه.
بازم فرض کنین که از این خنک کننده ها هم زیرش باشه:d

آخرین ویرایش:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
یعنی اگه همه بازیها hdهست فرقی نمیکنه که مانیتور hd باشه یا full hdکیفیت جفتشون یکیه
بازیهای فول هم داریم 1080p

تصویر hd تو نمایشگر full hd مجبوره از اندازه اصلیش بزرگتر بشه. ولی
تصویر full hd تو نمایشگر full hd کاملا فیت میشه.
در هردو حالت یجور دیده میشه ولی کیفیت دومی بیشتر از اولیه.

مشکل از ما نیست.
امیر زیر دیپلم حرف بزن :D

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
بازیهای فول هم داریم 1080p

تصویر hd تو نمایشگر full hd مجبوره از اندازه اصلیش بزرگتر بشه. ولی
تصویر full hd تو نمایشگر full hd کاملا فیت میشه.
در هردو حالت یجور دیده میشه ولی کیفیت دومی بیشتر از اولیه.

مشکل از ما نیست.
امیر زیر دیپلم حرف بزن :D

بجون خودم زیر سیکل سوالم:d
استادان یه نظری بدن;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
فرض کنین فت ریفر هم نباشه.
بازم فرض کنین که از این خنک کننده ها هم زیرش باشه:d
همه وسایل برقی کلا 7/8 درصد خرابی رو دارن و ps3 هم از این قاعده مستثنا نیست . فت ها هم درصد خرابیشون همین قدره تقریبا .

یعنی اگه همه بازیها hdهست فرقی نمیکنه که مانیتور hd باشه یا full hdکیفیت جفتشون یکیه
دوستمون حمید هم توضیح داد یه سری از بازیها تا 1080P هم upscale میشن که برای ساپورتشون نیاز به LCD یا مانیتوری که این رزولوشن رو ساپورت بکنه هست .

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
همه وسایل برقی کلا 7/8 درصد خرابی رو دارن و ps3 هم از این قاعده مستثنا نیست . فت ها هم درصد خرابیشون همین قدره تقریبا .

دوستمون حمید هم توضیح داد یه سری از بازیها تا 1080P هم upscale میشن که برای ساپورتشون نیاز به LCD یا مانیتوری که این رزولوشن رو ساپورت بکنه هست .
در نتیجه؟؟؟
:((

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
در نتیجه؟؟؟
:((
شما اگه قصد خرید مدلهای فت رو داری من پیشنهاد میکنم یه دونه تروتمیزش رو گیر بیاری که قیمتشم به مراتب از اسلیم کمتر و به صرفه تره . اگه خیلی در رابطه با مسائل گرمایی و کوچکتر بودن کنسول وسواسی هستی اسلیم بگیر .
در مورد رزولوشن و LCD هم که واضحه قضیه .

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
شما اگه قصد خرید مدلهای فت رو داری من پیشنهاد میکنم یه دونه تروتمیزش رو گیر بیاری که قیمتشم به مراتب از اسلیم کمتر و به صرفه تره . اگه خیلی در رابطه با مسائل گرمایی و کوچکتر بودن کنسول وسواسی هستی اسلیم بگیر .
در مورد رزولوشن و LCD هم که واضحه قضیه .
دمت گرم.
اتتفاقا عاشق فتم:x

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها کسی دقیق بلده چجوری این دور فن رو زیاد باید کرد تو PS3 فت 80GB ؟! یکی میگفت پاور رو میزنی بعد دست رو روی دکمه ایجکت میزاری و پاور رو روشن میکنی ولی من اینکارو که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و فقط بوق میزنه !!! امروز دوباره انجام دادم به جای 3 تا بوق پشت سر هم بوق میزد !!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها کسی دقیق بلده چجوری این دور فن رو زیاد باید کرد تو PS3 فت 80GB ؟! یکی میگفت پاور رو میزنی بعد دست رو روی دکمه ایجکت میزاری و پاور رو روشن میکنی ولی من اینکارو که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و فقط بوق میزنه !!! امروز دوباره انجام دادم به جای 3 تا بوق پشت سر هم بوق میزد !!
من امروز این کارو کردم اولا باید کنسولو به صورت عمودی ولی برعکس قرار بدی یعنی اون قسمت سمت راست (تو حالت افقی) یا قسمت بالا ( تو حالت ایستاده) بیاد زیر قرار بگیره
بعد پاوره دستگاه رو خاموش میکنی و همونطور که دستت رو نگ میداری رو دکمه ایجکت یکی 2 ثانیه صبر کن بعد همونطور که دستت روشه دکمه پاور رو روشن کندستگاه روشن میشه وکل گرد و خاک کنسولو میریزه بیرون و اتاقت رو یه جوری خاکی میکنه که انگار تو U3 هستی:d
البته اینم بگم ها 10 ثانیه بشمر بعد اگه خاموش نشد خودت خاموشش کن چون تا حالا بازش نکردی تمیزش کنی ممکنه زود داغ کنه که اگه زیاد داغ بشه صدمه میزه به دستگاهت

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من امروز این کارو کردم اولا باید کنسولو به صورت عمودی ولی برعکس قرار بدی یعنی اون قسمت سمت راست (تو حالت افقی) یا قسمت بالا ( تو حالت ایستاده) بیاد زیر قرار بگیره
بعد پاوره دستگاه رو خاموش میکنی و همونطور که دستت رو نگ میداری رو دکمه ایجکت یکی 2 ثانیه صبر کن بعد همونطور که دستت روشه دکمه پاور رو روشن کندستگاه روشن میشه وکل گرد و خاک کنسولو میریزه بیرون و اتاقت رو یه جوری خاکی میکنه که انگار تو U3 هستی:d
البته اینم بگم ها 10 ثانیه بشمر بعد اگه خاموش نشد خودت خاموشش کن چون تا حالا بازش نکردی تمیزش کنی ممکنه زود داغ کنه که اگه زیاد داغ بشه صدمه میزه به دستگاهت
من همین کارو کردم ولی نشد ! بعد از این که دست رو رو ایجکت میذاری باید پاور رو روشن کنی یا دستگاه رو ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر