هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
آقا کسی در مورد عمر اسلیم چیزی می دونه؟ :d یعنی چند ساعت دوام میاره !!! آخه من کنسولم صبح تا شب روشنه :-s این اسلیمم که قد یه بخاری داغ می کنه !!! اینه که یکم نگران شدم :-s

والله اینجور که شما میگی من بیشتر از کنسولت نگران سلامتی خودت شدم
بابا جان لا اقل این وسط مسطا سه چهار ساعتی به خودت استراحت بده ( حالا کنسول به ...)

ولی کلا باید برای هر 3 ساعت استفاده کنسول رو خاموش کنید به مدت زمانی که وقتی دست میزنی کنسول تقریبا سرد شده باشه
اینو هیچ جا ننوشته خودم اینجوری دارم باهاش کار میکنم و تا حالا آخ هم نگفته هم 360 و هم 3

کلا اسلیم بیشتنر داغ میکنه زیاد روش حساس نشو ( مخصوصا اگه قبلا فت داشتی خیلی این داغ شدن اسلیمها برات ملموسه )

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
والله اینجور که شما میگی من بیشتر از کنسولت نگران سلامتی خودت شدم
بابا جان لا اقل این وسط مسطا سه چهار ساعتی به خودت استراحت بده ( حالا کنسول به ...)

ولی کلا باید برای هر 3 ساعت استفاده کنسول رو خاموش کنید به مدت زمانی که وقتی دست میزنی کنسول تقریبا سرد شده باشه
اینو هیچ جا ننوشته خودم اینجوری دارم باهاش کار میکنم و تا حالا آخ هم نگفته هم 360 و هم 3

کلا اسلیم بیشتنر داغ میکنه زیاد روش حساس نشو ( مخصوصا اگه قبلا فت داشتی خیلی این داغ شدن اسلیمها برات ملموسه )

اولا که صبح تا شبی که گفتم مسلما اغراق بود !!! :d بعدم من خودم تقریبا همین کاری که گفتی رو می کنم ! اما مشکل اینجاست که من یه داداش کوچولو دارم (البته یه سال از من بزرگتره !!!!! :d ) مگه این ول می کنه کنسول رو :-o همینطور کلیده یه بند !!! منم مثل تو نگران سلامتی اونم !! :d اینه که مصرف کنسولمون رفته بالا ! :d وگرنه من خودم اونقدرا بازی نمی کنم. واس همین نگرانم بدبخت زود بپوکه !! :-s

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
اولا که صبح تا شبی که گفتم مسلما اغراق بود !!! :d بعدم من خودم تقریبا همین کاری که گفتی رو می کنم ! اما مشکل اینجاست که من یه داداش کوچولو دارم (البته یه سال از من بزرگتره !!!!! :d ) مگه این ول می کنه کنسول رو :-o همینطور کلیده یه بند !!! منم مثل تو نگران سلامتی اونم !! :d اینه که مصرف کنسولمون رفته بالا ! :d وگرنه من خودم اونقدرا بازی نمی کنم. واس همین نگرانم بدبخت زود بپوکه !! :-s

در کل زیاد نگران کنسول نباش همونجوری سه ساعت در میون یه بیست دقیقه یه رب ساعت بهش استراحت بده حلله آقا!

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام یه ps3 بگیرم و هیچی در موردش نمیدونم
اگه ممکنه راهنماییم کنین که حواسم به چی باید باشه
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام یه ps3 بگیرم و هیچی در موردش نمیدونم
اگه ممکنه راهنماییم کنین که حواسم به چی باید باشه
ممنون

بیا به این پست برو شاید بدردت بخوره من یکمی اطلاعات نوشتمه
موفق باشی

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
میتونی فقط روی بازی و اینترنت رمز بذاری ، روی پروفایلت نمیتونی بذاری !
دوست عزیز من می خوام یه کاری بکنم که کسی بدون وارد کردن رمز نتونه با کنسول بازی کنه. این کار شدنی ؟ اگه آره لطفا آموزش بدید :d:x

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
دوست عزیز من می خوام یه کاری بکنم که کسی بدون وارد کردن رمز نتونه با کنسول بازی کنه. این کار شدنی ؟ اگه آره لطفا آموزش بدید :d:x

نه عزیز شدنی نیست
فقط یه کار میتونی بکنی
بازیا رو همه رو بریزی رو هارد اکسترنال بعد هاردو بزاری تو کمد کلید کمد هم که تو جیبته
اونجوری چون بازی رو هارد نداره خوب نمیتونه بازی کنه
البته بدیش اینه که بعضی بازیا که فقط از روی اینترنال اجرا میشن رو نمیتونی بازی کنی
راه دوم
بلوری رو از تو درایو درآر بزار تو قاب بزار توکمد باز کلیدش هم که تو جیبته!:d
اینجوری هم بازیا بوت نمیشن و بالا نمیان نمیشه باهاشون بازی کرد

چیز دیگه ای به عقلم نمیرسه !
راه دوم راحتتره البته !

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
پس این دوستمون که گفتن می تونی روی بازی ها رمز بزاری، منظورشون چی بود ؟ یعنی به چه دردی می خوره این کار ؟

دقیقا بخوام بهت بگم خودم تا حالا در این مورد چیزی نشنیدم
نمیدونم !
تو گوگل هم الان سرچ کردم چیزی ندیدم
اگر آقا علیرضا توضیج بدن هم چیزی یاد میگیریم هم ممنونشون میشیم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
پس این دوستمون که گفتن می تونی روی بازی ها رمز بزاری، منظورشون چی بود ؟ یعنی به چه دردی می خوره این کار ؟

عزیز برای رمز گزاشتن روی بازی ها میتونی به مسیر زیر بری
Settings>Security Settings>Parental Control
میتونی یه محدوده سنی رو محدود کنی اگر میخوای کل بازی دیگه اجرا نشن و شما کافیه رده سنی رو روی LEVEL1 تنظیم کنی !
در ضمن Password دستگاهتون هم پیشفرض روی 0000 هست که میتونی تغییرش بدی !

gladiatur67

کاربر سایت
Jun 19, 2011
22
خرید ps3 از مکه (کمک)

سلام دوستان
من قصد خرید ps3 دارم . و خودم نظرم روی slim 320 و slim 250 هست. البته زیاد سر در نمیارم از ps3 . پدرم هفته ی دیگه میره مکه . چون اینجا قیمتا خیلی رفته بالا . میخوام بگم از مکه برام بیاره که به نظرم مناسبتره اینجا هست . آخه اینجا قیمتا بیشتر به خاطره تابستان و خیلی چیزای جانبی الکی رفته بالا.
حالا میخواستم بدونم که باید مدل خاصی رو از مکه بیاره که بتونم اینجا کامل هکش کنم و از بازیهای کپی استفاده کنم؟ یعنی شماره سریال یا مدل خاصی باید باشه؟ یا همین بگه slim 320 یا slim 250 کافیه؟
میخوام راهنماییم کنید که اصلا کار درستی هست یا نه . خرید از اونجا؟
آخه اینجا قیمتا الکی رفته بالا.
ممنون

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
سلام دوستان
من قصد خرید ps3 دارم . و خودم نظرم روی slim 320 و slim 250 هست. البته زیاد سر در نمیارم از ps3 . پدرم هفته ی دیگه میره مکه . چون اینجا قیمتا خیلی رفته بالا . میخوام بگم از مکه برام بیاره که به نظرم مناسبتره اینجا هست . آخه اینجا قیمتا بیشتر به خاطره تابستان و خیلی چیزای جانبی الکی رفته بالا.
حالا میخواستم بدونم که باید مدل خاصی رو از مکه بیاره که بتونم اینجا کامل هکش کنم و از بازیهای کپی استفاده کنم؟ یعنی شماره سریال یا مدل خاصی باید باشه؟ یا همین بگه slim 320 یا slim 250 کافیه؟
میخوام راهنماییم کنید که اصلا کار درستی هست یا نه . خرید از اونجا؟
آخه اینجا قیمتا الکی رفته بالا.
ممنون
سلام به شما. دوست عزیز مهم ترین نکته برای خرید کنسول با چنین شرایطی اینه که باید دقت کنی به فریمور کنسول. یعنی شما باید کنسولی رو بخری که فریمور اون 3.55 یا پایین تر باشه. اگه فریمور دستگاه از 3.55 بالاتر باشه، شما نمیتونی هکش کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر