هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
دوست عزیز یا لینکهاش هیتلرن یا منفجر هیچ راه دیگه ای نیست ؟

آقا خوب شما چرا زیرنویس رو روی فایل ویدیو که داری Hard Sub نمیکنی ؟!

یا همین جوری بزار کنارش ، تبدیل کن به dvd format بعد به صورت dvd movie رایت کن رو dvd بزار تو ps ببین

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقا من بازی heavenly sword رو ميخوام.....ميشه يکی يه لينک بده (يا پ.خ کنه)
اگه از fileserve باشه خيلی خيلی بهتره چون من اکانت پريميوم اينجا رو دارم
مرسی

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
چند سوال مهم دارم لطفا جواب بدين،ps3 fat با پلي استيشن اسليم از لحاظ گرافيك بازي و سرعت بازي فرقي داره؟سوال بعدي راجع به حافظه ps3 fat هست،ps3 fat چند گيگش موجود هست؟سوال بعديم در مورد هك شدن ps3 fat هست،هك ps3 fat با اسليم فرقي نداره؟و مثل اسليم راحت هك ميشه؟ مثل GT5 روي پلي استيشن هك شده كار ميكنند؟بازي هاي جديدي كه تازه اومدن چي؟همه هك ميشن؟ میشه هارد ps3 fat رو ارتقا داد مثلا 160gig رو بکنی 320 gig?
ممنون ميشم اگه كامل جواب بدين.

آخرین ویرایش:

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
چند سوال مهم دارم لطفا جواب بدين،ps3 fat با پلي استيشن اسليم از لحاظ گرافيك بازي و سرعت بازي فرقي داره؟ خیر سوال بعدي راجع به حافظه ps3 fat هست،ps3 fat چند گيگش موجود هست؟ الان دیگه 80 و 120 سوال بعديم در مورد هك شدن ps3 fat هست،هك ps3 fat با اسليم فرقي نداره؟ نه و مثل اسليم راحت هك ميشه؟ بله و سوال آخر،بازيهايي مثل GT5 روي پلي استيشن هك شده كار ميكنند؟ بله بازي هاي جديدي كه تازه اومدن چي؟ همه هك ميشن؟ بعضیا هک شدن و بعضیا هم دار روشون کار میشه اصل کاریا هک شدن ممنون ميشم اگه كامل جواب بدين.

جوابا رو تو پستت زدم عزیز

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
چند سوال مهم دارم لطفا جواب بدين،ps3 fat با پلي استيشن اسليم از لحاظ گرافيك بازي و سرعت بازي فرقي داره؟سوال بعدي راجع به حافظه ps3 fat هست،ps3 fat چند گيگش موجود هست؟سوال بعديم در مورد هك شدن ps3 fat هست،هك ps3 fat با اسليم فرقي نداره؟و مثل اسليم راحت هك ميشه؟ مثل GT5 روي پلي استيشن هك شده كار ميكنند؟بازي هاي جديدي كه تازه اومدن چي؟همه هك ميشن؟ میشه هارد ps3 fat رو ارتقا داد مثلا 160gig رو بکنی 320 gig?

ممنون ميشم اگه كامل جواب بدين.

دوست عزیز همه ی بازی ها هم روی فت راحت اجرا میشه و هم روی اسلیم و این دو تا از نظر گرافیک هیچ فرقی با هم ندارن.. خیالتون راحت باشه.
بازی GT5 هم روی دستگاه های هک کار میکنه و مشکلی نداره واکثر بازی ها هم تا امروز اجرا شده با کپی
( البته به جزء چند مورد کم )
و هارد دستگاه رو تا 1 ترا هم میتونی ارتقاء بدی.. خیالت راحت........

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حالا بازم پست در مورد هک و دانلود بازی بدید. دفعه بعد کسانی که جواب بدن هم اخطار میگیرن.

استفاده از چشم و خوندن عنوان تاپیک راه حل مشکلات شماست.

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کیوان تو قرار نبود یه نیگا بندازی ببینی تنظیمات Video بهینه کنسولت چه شکلیه ؟
بعد یه سوال دیگه ، میگم اون رزولوشن رو باس بذاریم رو 720P ؟:-/

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بعد یه سوال دیگه ، میگم اون رزولوشن رو باس بذاریم رو 720P ؟:-/
برای چه منظوری؟ شما رزولِیشن رو روی اتوماتیک تنظیم کن .
آقا من آخر نفهمیدم پی اس 3 تا یه ترا ساپورت می کنه یا 640 ؟
تا 750 گیگا بایت هارد داخلی 2.5 اینچی رو ساپورت میکنه چون حجمهای بالاتر دیگه 2.5 اینچی نیستند.
برای هاردهای اکسترنال هم که مشکل فضا ندارید بسته به مدلش تا 2 ترابایت رو هم ساپورت میکنه.

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
آقا کسی در مورد عمر اسلیم چیزی می دونه؟ :d یعنی چند ساعت دوام میاره !!! آخه من کنسولم صبح تا شب روشنه :-s این اسلیمم که قد یه بخاری داغ می کنه !!! اینه که یکم نگران شدم :-s

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
سلام دوستان
تو بازی Killzone 2 وقتی دود میره هوا تصویر برفکی میشه ولی تو جاهای دیگه مشکلی نداره ولی در کل بیشتر بازی تصویر برفکی داره البته نه اونقدر زیاد ولی واضح هستش
من این مشکل رو تو xbox360همین مشکل ولی با طرح دیگه ایی
تو ps3تصویر دود و غبار و مه و سایه ها (از اینجور چیزها )به صورت برفکی نشون میده xbox360به صورت مربع مربع کوچیک
حالا از دوستان کسی میدونه مشکل از کابل HDMIیا HDTV 720p هست
همین سوال تو ترد مشکلات 360پرسیدم ولی کسی جواب نداد (البته مشکل 360):d
حالا امیدواریم دوستان جواب جامع وکاملی رو بدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر