هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
سلام دوستان من ایکس باکس دارم رفتم یه پی اس3 هم خریدم اسلیم 160
وقتی با هاش بازی میکنم دستگاه بیشتر از ایکس باکس داغ میکنه این طبیعیه؟
به 1 ساعت نرسیده قاب دستگاه داغ میشه و هوایه خروجیشم از ایکس باکس گرمتره
عزیز مهم نیست کلا اسلیم همینطوریه خیالت راحت باشه و حساس نباش .!
برای من طوری داغ میکنه که نمیتونی به کابل HDMI دست بزنی .

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام دوستان من ایکس باکس دارم رفتم یه پی اس3 هم خریدم اسلیم 160
وقتی با هاش بازی میکنم دستگاه بیشتر از ایکس باکس داغ میکنه این طبیعیه؟
به 1 ساعت نرسیده قاب دستگاه داغ میشه و هوایه خروجیشم از ایکس باکس گرمتره
درود
بله طبیعیه!!!!
درکل اسلیم نسبت به فت بیشتر داغ میکنه و جای نگرانی نیست(البته چرا بیشتر از 7 یا 8 ساعت بازی کنی بایدم نگران باشی)
خوب 360 که داغ میکنه باید نگرانشم باشی چون سازندش در ازمایش نهایی دقت لازم رو نداشته و همین طور دستگاه رو به بیرون داده اما ps3 مشکل سه چراغه و از این حرفا نداره ولی یه مشکل هست که(چراغ زرد) هست به خاطر گرمای بیش از حد و گردو خاک و بیش از حد بازی کردن
درکل نگراان کننده نیست اما کنسول رو در جای بسته قرار نده درجایی بذار که هوا مرتبا جریان داره(البته جلوی کولرم نباید بذاری)

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
خیالمو راحت کردید. ولی خداییش بچه های فروم پی اس3 یه چیزه دیگن.
سریع جواب آدمو میدن (البته به بچه های فروم دیگه هم آقان) ولی پی اس3 یه چیزه دیگن
هردوتون خیلی آقایین
یه سوال دیگه؟ این ترفند خاک گیری پی اس3 چیه که همه میگن؟
(شرمنده تازه کاریم تو پی اس3);)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سریع جواب آدمو میدن (البته به بچه های فروم دیگه هم آقان) ولی پی اس3 یه چیزه دیگن
هردوتون خیلی آقایین
اگر منظورتون از اینه که چطوری خاک کنسول رو پاک کنیم این روش توی فت هست اما روش اسلیم رو نمیدونم و فکر نکنم باشه

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
هردوتون خیلی آقایین

اسلیم راهی نداره عزیز
همون جارو برقی و سشوار !;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
2 چیز ممکنه اول اینکه کابل hdmi دوست عزیز شاید 1080 رو ساپورت نکنه اما طبق گفتشون وقتی منوی کنسول 1080 هست این فرضیه نادرسته. یکی دیگه که یکی از دوستانمون دچار مشکل شده بود وقتی روی 1080p میذاشت نصویر نمیومد و درگاه ورودیش رو عوض کرد و درست شد
حرف شما درسته اما دربین بازی ها حداقل 1 یا 2 بازی حداقل 1080i رو ساپورت میکنن از موقعی که من تیک بقیه رو برداشتم تلویزیون تمام بازی ها رو (طبق نوشته) روی 1080p اجرا میکنه حالا این به نظر شما (نوشته تلویزیون) حقیقت داره یا نه؟؟؟؟ اگر حقیقت داشته باشه پس راهی رو که گفتم برای تنظیمات resolution درسته.در کل هم بازی وهم تنظیمات موثرند(باید هم ببینه تنظیمات به چه شکله و هم ببینه بازی چه resolution رو ساپورت میکنه)
همه کابلهای HDMI رزولِیشنهای 1080i/p رو پشتیبانی میکنند! اصلا این کابل بیشتر برای این منظور ساخته شده!
اشاره کردم که بازم بستگی به بازی داره مثلا شما LBP رو روی 1080p تنظیم کن میبینی که به 480p down scale میکنه!
بله درسته 90 درصد بازیها هم Native 720p هستند و وقتی شما به ضورت دستی تنطیمات رو تغییر میدی، اونها رو به صورت up scale شده روی 1080p اجرا میکنی.

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
حالا راهی هست که بشه تو بازی هم 1080pاجرا کرد یا نه (یا اینکه بیخیال بشم)
ویرایش:با تشکر از همه دوستان مشکل حل شد
وباید با همون 720 سر کنم

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
هر کد فقط یکبار و با یک ای پی ریجستر میشه بنابراین توی نسخه کپی بدردت نمیخوره و در ضمن با هک نمیتونی انلاین بری
دوست عزیز من که حرفی از آنلاین نزدم، فقط می خوام بدونم کد آنلاین بازی روی قاب بلوری هست یا به صورت کاغذی چیزی هست ؟ یه عکس از محل کد می خوام.:d

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
آقا کسی می دونه چجوری می شه خروجی 100Hz گرفت ؟ تلوزیونم 100Hz هستش با کابل HDMI هم وصلش کردم اما همش 60Hz می ده !!! تو Setting هاش هم چیزی پیدا نکردم . کسی می دونه قضیه چیه؟

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
اقايون من دوتا سوال دارم كه از دوستان خواهش دارم راهنماييم كنن:
اول اينكه من از سال 2007 كه كنسول ور خريدم تا حالا گرد و خاكش رو نگرفتم و ميترسم بازش كنم و نميدونم كه چه جوري بايد گرد گيريش كنم؟لطفا اگه كسي بلده راهنماييم كنه.

يكي ديگه هم اينكه من هارد كنسولم 40گيگ هست ولي بعد از يه مدت حدود 10 گيگ اضافه پر ميشه و مجبور ميشم كنسولم رو فرمت كنم.ميخواستم ببينم كسي راهي داره كه فايلهاي اضافي رو چه جوري ميتونم پاك كنم؟البته ربطي به سيو و گيم ديتاي بازيهام نداره چون اونارو هم كه پاك ميكنم بازم هنوز حدود 7 گيگ فضاي كنسولم الكي گرفته شده.اين مشكل رو هر چند وقتي يه بار دارم و مجبورم كنسول رو فرمت كنم!
لطفا يكي كمك كنه.
به هیج وجه دستگاهت رو باز نکن !
نه من كه بازش نميكنم گفتم اگه لازم باشه تميزش كنم و يكي از دوستان كمك كنه بازش ميكنم.البته از كامپيوتر خيلي سر در ميارم و هرچي هم ياد گرفتم با فزولي بوده!:dولي اين يكيو ميترسم بزنم خرابش كنم!:d
راستي اصلا لازمه گرد گيريشش كنم؟:-/البته دستگاه هيچ مشكلي نداره و حتي گوچكترين صدايي هم نميده ولي ميخواستم ببينم اصلا لازمه گرد گيري بشه يا نه؟

خواهشن يكي سوال دومم رو جواب بده خيلي گيرم!
:((

خب شما که کنسولت فت هست از طریق فن خودش تمیزش کن !
خوب چه جوري با سشوار يا جارو برقي؟؟؟:-/

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اول اينكه من از سال 2007 كه كنسول ور خريدم تا حالا گرد و خاكش رو نگرفتم و ميترسم بازش كنم و نميدونم كه چه جوري بايد گرد گيريش كنم؟لطفا اگه كسي بلده راهنماييم كنه.

يكي ديگه هم اينكه من هارد كنسولم 40گيگ هست ولي بعد از يه مدت حدود 10 گيگ اضافه پر ميشه و مجبور ميشم كنسولم رو فرمت كنم.ميخواستم ببينم كسي راهي داره كه فايلهاي اضافي رو چه جوري ميتونم پاك كنم؟البته ربطي به سيو و گيم ديتاي بازيهام نداره چون اونارو هم كه پاك ميكنم بازم هنوز حدود 7 گيگ فضاي كنسولم الكي گرفته شده.اين مشكل رو هر چند وقتي يه بار دارم و مجبورم كنسول رو فرمت كنم!
لطفا يكي كمك كنه.

به هیج وجه دستگاهت رو باز نکن !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad

لطفا يكي كمك كنه.
نه من كه بازش نميكنم گفتم اگه لازم باشه تميزش كنم و يكي از دوستان كمك كنه بازش ميكنم.البته از كامپيوتر خيلي سر در ميارم و هرچي هم ياد گرفتم با فزولي بوده!:dولي اين يكيو ميترسم بزنم خرابش كنم!:d
راستي اصلا لازمه گرد گيريشش كنم؟:-/البته دستگاه هيچ مشكلي نداره و حتي گوچكترين صدايي هم نميده ولي ميخواستم ببينم اصلا لازمه گرد گيري بشه يا نه؟

خواهشن يكي سوال دومم رو جواب بده خيلي گيرم!:((

خب شما که کنسولت فت هست از طریق فن خودش تمیزش کن !
شما دکمه پشت کنسول رو بزن رو 0 باز دوباره بزن رو 1 کنسول رو روشن کن دستت رو همینطور روی دکمه Eject بزار وقتی دور فن کنسول رفت بالا(صدای هواپیما داد:d ) دستت رو از روش بردار کنسول بعد از چند ثانیه خودش خاموش میشه !
کلی هم گرد و خاک ازش بیرون میزنه !

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تعویض لنز چقدر خرج داره ؟
مشکلی پیش نمیاره ؟ قربونش برم اینجا به هیچی نمیشه اعتماد کرد ... کسی هست که این کار رو کرده باشه ؟

والا تقریبا مابین 70 و 80 بود اخرین قیمتس که من داشتم
درسته نمیشه به کسی اعتماد کرد ولی میتوانی بهش بگی جلوی خودتت عوضش کنه و حتی اون لنز قدیمی را هم برداره :d

• Like
Reactions: fictionarea

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
سلام
من سال 2008 یه Ps3 fat 60 gig گرفتم
تا الانم مثل بنز کار میکنه
چند روز پیش گفتیم ببریمش خونه رفیقم که تلوزیون 3D داره Killzone 3 بزنیم
الان که اوردم به تلوزیئن خودم وصل کنم نمیدونم چرا صفحه نمیاد ؟ با کابل HDMI وصل کردم مثل قبل ..
نمیدونم شاید چون تنظیمات Setting بهم خورده این جوری شده ... نمیشه بدون تصویر این رو ریست کلی کرد ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر