هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
سلام دوستان
چطور میشه از تغییر اتوماتیک resolution رو تو بازی جلوگیری کرد.
چون من وقتی خارج از بازی هستم 1080pولی وقتی که بازی اجرا میکنم 720pمیشه (البته تلویزیون 720p هستش ) حالا راهی هست که بشه تو بازی هم 1080p بازی رو اجرا کرد یا نه

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان می خواستم بدونم که کد آنلاین بازی های این کنسول رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ ( منظورم اینه رو قاب بازی اورجینال هک شده یا به صورت کاغذ یا چیزه دیگه ای در بازی های آک میشه پیدا کرد ؟ ) لطفا محل دقیق کد آنلاین بازی ها رو بگید.
اگه اشتباه نکنم ، پشت دفترچه هست .

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام دوستان
چطور میشه از تغییر اتوماتیک resolution رو تو بازی جلوگیری کرد.
چون من وقتی خارج از بازی هستم 1080pولی وقتی که بازی اجرا میکنم 720pمیشه (البته تلویزیون 720p هستش ) حالا راهی هست که بشه تو بازی هم 1080p بازی رو اجرا کرد یا نه

شما برو به این قسمت
settings>display settings>video output
تیک 720 رو بردار و فقط روی 1080p بذار اگر تصویر نیومد پس تلویزیونت یا ساپورت نمیکنه و یا اینکه باید کابل رو به درگاه دیگری منتقل کنی(منظورم اینکه کابلhdmi رو بزن به یکی دیگه از جایگاه تلویزیونت)
عجبا!!!!!!!!!! شما میگین تلویزیونتون 720 هست چطوری 1080 نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟عجب!!!!!
اگرم دیدی هیچ کدوم نشد بزن 1080i بازم نشد باید پایین تر بیای!!!!!!!(اگر خواستی resolution روی یکی باشه باید تمام تیک ها رو برداری و روی کیفیت موردنظر تیک بذاری!!!!!!)

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام میخاستم بدونم هیچ راهی نیست بشه با دستگاه ریجن 3 بلوری ریجن 2 نگاه کرد؟!!آخه میگفتن یه برنامه هستش میشه دید؟!!
راستی چجوری میشه با دستگاه ریجن 3 بازی ریجن 1 بازی کرد اما در مورد فیلم نمیشه:(:(

نه عزیز نمیشه و هیچ راهی نیست که شما بتوانید فیلم اروجینال با بدون ریجن دستگاه نگاه کنید
البته من درباره هک نمیدونم
خوب بازی فرق میکنه
وقتی اینها از نظره ریجن بندی شدند بازی ها فقط برای انلاین خوبند که شما بدونید این بازی ماله چه منظقی هست
البته خوب مسخره بازی با این کارشون اگر میشد تمام فیلم ها و تمام بازی را بدون ریجن بازی کرد خیلی خوب بود
البته بعضی از فیلم ها هم رجین لاک ندارند و میتوانی روی همه دستگاها تماشا کنی

دوستان بازي هاي ريجن 1 ارزون تر هست يا ريجن 2 ؟
ریجن 1 چون کم یابه متاسفانه:(

سلام !
راهی برای پخش فیلم با زیرنویس srt هست تو Ps3 ؟

چرا راهی هست شما برید توی این تاپیک دوستمان راهنمای کرده
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27190
البته این پست هم هست
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=710782&postcount=5274

• Like
Reactions: Amin.J and GlaDOS

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
شما برو به این قسمت
settings>display settings>video output
تیک 720 رو بردار و فقط روی 1080p بذار اگر تصویر نیومد پس تلویزیونت یا ساپورت نمیکنه و یا اینکه باید کابل رو به درگاه دیگری منتقل کنی(منظورم اینکه کابلhdmi رو بزن به یکی دیگه از جایگاه تلویزیونت)
عجبا!!!!!!!!!! شما میگین تلویزیونتون 720 هست چطوری 1080 نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟عجب!!!!!
اگرم دیدی هیچ کدوم نشد بزن 1080i بازم نشد باید پایین تر بیای!!!!!!!(اگر خواستی resolution روی یکی باشه باید تمام تیک ها رو برداری و روی کیفیت موردنظر تیک بذاری!!!!!!)

ممنون بابت جواب تلویزیون که 720 بییشتر ساپورت نمی کنه ولی تو صفحه اصلی ps3 1080pرو نشون میده ولی داخل بازی 720میشه بعد من تیک هر کدوم رو بر میدارم ودوباره میام نگاه میکنم تیک همه سر جاشون هست وتغییر نمی کنه ((داخل xbox360که من رو 1080 میزارم کیفیت تصویرش بهتر از 720 هستش گفتم شاید ps3بشه اینطور سرش اورد )

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام دوستان می خواستم بدونم که کد آنلاین بازی های این کنسول رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ ( منظورم اینه رو قاب بازی اورجینال هک شده یا به صورت کاغذ یا چیزه دیگه ای در بازی های آک میشه پیدا کرد ؟ ) لطفا محل دقیق کد آنلاین بازی ها رو بگید.

هر کد فقط یکبار و با یک ای پی ریجستر میشه بنابراین توی نسخه کپی بدردت نمیخوره و در ضمن با هک نمیتونی انلاین بری

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
نه عزیز نمیشه و هیچ راهی نیست که شما بتوانید فیلم اروجینال با بدون ریجن دستگاه نگاه کنید
البته من درباره هک نمیدونم
خوب بازی فرق میکنه
وقتی اینها از نظره ریجن بندی شدند بازی ها فقط برای انلاین خوبند که شما بدونید این بازی ماله چه منظقی هست
البته خوب مسخره بازی با این کارشون اگر میشد تمام فیلم ها و تمام بازی را بدون ریجن بازی کرد خیلی خوب بود
البته بعضی از فیلم ها هم رجین لاک ندارند و میتوانی روی همه دستگاها تماشا کنی

ریجن 1 چون کم یابه متاسفانه:(

چرا راهی هست شما برید توی این تاپیک دوستمان راهنمای کرده
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27190
البته این پست هم هست
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=710782&postcount=5274

عزیزم الان دیگه فیلم فری ریجن نیست
اون اوایل بود اونهم فقط برای یک سری فیلمهای روم به دیوار ( pوrنo ):">

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ممنون بابت جواب تلویزیون که 720 بییشتر ساپورت نمی کنه ولی تو صفحه اصلی ps3 1080pرو نشون میده ولی داخل بازی 720میشه بعد من تیک هر کدوم رو بر میدارم ودوباره میام نگاه میکنم تیک همه سر جاشون هست وتغییر نمی کنه ((داخل xbox360که من رو 1080 میزارم کیفیت تصویرش بهتر از 720 هستش گفتم شاید ps3بشه اینطور سرش اورد )
شما وقتی تیک رو روی کیفیت مورد نظر میذارید تنظیمات رو سیو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟ شما باید بعد از انجام کار باید دکمه جهت راست رو بزنید و ok کنی!!!!از اول باید اینکار رو کنی که وقتی گزینه ی hdmi رو زدی بعدش custom رو بزن و کیفیت رو انتخاب کن و بعد تایید و بعدش finish رو بزن
همین کار رو میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیزم الان دیگه فیلم فری ریجن نیست
اون اوایل بود اونهم فقط برای یک سری فیلمهای روم به دیوار ( pوrنo ):">
ای بابا من یادمه بود قبلا ولی اینکاری قهطی شده
خو اشکالی نداره همون ها هم خوبه:d

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من حدود 600 گیگ فیلمhd هر فیلم بالای 5 گیگ هست رو دارم
ایا Playstation3قابلیت این رو داره که فیلم mkv رو با زیرنویس با فونت srt .sub رو بافیلم هم نام کرد وبا فلش در Playstation3نمایش داد مانند کامپیوتر که فیلم و زیر نویس رو هم نام میکردیم و با km player نمایش میدادیم
ویا با اتصال کابل lan از کامپیوتر به Playstationمیشه این کار رو انجام داد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من حدود 600 گیگ فیلمhd هر فیلم بالای 5 گیگ هست رو دارم
ایا Playstation3قابلیت این رو داره که فیلم mkv رو با زیرنویس با فونت srt .sub رو بافیلم هم نام کرد وبا فلش در Playstation3نمایش داد مانند کامپیوتر که فیلم و زیر نویس رو هم نام میکردیم و با km player نمایش میدادیم
ویا با اتصال کابل lan از کامپیوتر به Playstationمیشه این کار رو انجام داد؟
بله میشه دوتا پست برو بالاتر من اونجا توضیح دادم :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه ربطی به کابل یا درگاه وردویش نداره . بستگی به بازی داره که اون رولِیشن رو ساپورت بکنه یا نه !

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran

دوست عزیز شما اشتباه متوجه شدی..
خود کنسول رزولیشین 1080 داره ولی همه ی بازی ها که رزولیشن 1080 نداره ...
یعنی هر بازی با رزولیشنی که داره اجرا میشه و این هم ربطی به تنظیم کنسول نداره ;)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
نه ربطی به کابل یا درگاه وردویش نداره . بستگی به بازی داره که اون رولِیشن رو ساپورت بکنه یا نه !
2 چیز ممکنه اول اینکه کابل hdmi دوست عزیز شاید 1080 رو ساپورت نکنه اما طبق گفتشون وقتی منوی کنسول 1080 هست این فرضیه نادرسته. یکی دیگه که یکی از دوستانمون دچار مشکل شده بود وقتی روی 1080p میذاشت نصویر نمیومد و درگاه ورودیش رو عوض کرد و درست شد
حرف شما درسته اما دربین بازی ها حداقل 1 یا 2 بازی حداقل 1080i رو ساپورت میکنن از موقعی که من تیک بقیه رو برداشتم تلویزیون تمام بازی ها رو (طبق نوشته) روی 1080p اجرا میکنه حالا این به نظر شما (نوشته تلویزیون) حقیقت داره یا نه؟؟؟؟ اگر حقیقت داشته باشه پس راهی رو که گفتم برای تنظیمات resolution درسته.در کل هم بازی وهم تنظیمات موثرند(باید هم ببینه تنظیمات به چه شکله و هم ببینه بازی چه resolution رو ساپورت میکنه)

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام دوستان من ایکس باکس دارم رفتم یه پی اس3 هم خریدم اسلیم 160
وقتی با هاش بازی میکنم دستگاه بیشتر از ایکس باکس داغ میکنه این طبیعیه؟
به 1 ساعت نرسیده قاب دستگاه داغ میشه و هوایه خروجیشم از ایکس باکس گرمتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر