هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

LAMBORGHINI

کاربر سایت
May 31, 2011
10
سلام دوستان من تازه واردم و و نمیدونستم کجا مشکلمو مطرح کنم ولی خواهشن کمکم کنید
من دکمه تایید3 پلی استیشنمبا دایره هستش و تو بعظی با زیها با مشکل بر میخورم
و از هر جا که پرسیدم دکمه تایید کنسولشون با ضربدر هستش
خواستم بدونم دستگاه من چه فرقی با بقیه پلی استیشنها داره مال شما هم بادایره تایید میکنه؟؟

چون یا توی بازیها جای کلیداش عوض میشه یا اینکه اصلا کلیداشتو بعضی از بازیها عمل نمیکنه
چیکار کنم؟؟؟؟
واینکه میتونم از توی ستینگه خود دستگاه کلید اوکی یا تایدشو از دایره به ضربدر منتقل کنم؟؟؟
اینم مشخصات دستگاهم:
PS3
SLIM
120 GIG

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سلام دوستان من تازه واردم و و نمیدونستم کجا مشکلمو مطرح کنم ولی خواهشن کمکم کنید
من دکمه تایید3 پلی استیشنمبا دایره هستش و تو بعظی با زیها با مشکل بر میخورم
و از هر جا که پرسیدم دکمه تایید کنسولشون با ضربدر هستش
خواستم بدونم دستگاه من چه فرقی با بقیه پلی استیشنها داره مال شما هم بادایره تایید میکنه؟؟

چون یا توی بازیها جای کلیداش عوض میشه یا اینکه اصلا کلیداشتو بعضی از بازیها عمل نمیکنه
چیکار کنم؟؟؟؟
واینکه میتونم از توی ستینگه خود دستگاه کلید اوکی یا تایدشو از دایره به ضربدر منتقل کنم؟؟؟
اینم مشخصات دستگاهم:
PS3
SLIM
120 GIG
دوست عزیز ریجن دستگاه شما 3 هستش و کلید تاییدش دایرست . منم ریجن 3 دارم اما توی بازیها هیچ فرقی نمیکنه و هیچ مشکلی برام پیش نیومده تا الان :-/

LAMBORGHINI

کاربر سایت
May 31, 2011
10
شما بازی جاست کاز جدید رو با کنسولتون بازی کردید؟؟؟
مال من باید کلیدهای دایره .ضربدر رو با هم بگیرم تا اوکی کنه ولی نمیدونم چه کلیدهایی رو بگیرم که عمل بک رو انجام بده!
اگر میشه بفرمایید برای این نوع کنسول بازی های خاصی وجود داره؟؟
اگر نه پس باید چیکار کنم؟؟
ممنون

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
اینم مشخصات دستگاهم:
PS3
SLIM
120 GIG

فقط از طریق جیلبریک کردن دستگاه و با نرم افزار مخصوص.

870o6j90yout5kpxpdp.png

LAMBORGHINI

کاربر سایت
May 31, 2011
10
ممنون دوستان از راهنماییهاتون:d
اما من تا حالا با دوتا بازی این مشکلو داشتم:
1 جاست کاز (کلا کلیداش تو منو کار نمیکنه)
2 جیمز باند:(بلود استون) که اونم همه چیزش خوب بود تا اینکه رسید اون مرحله ای که باید دوربینهارو با تلفونش اسکن وخنثی میکرد و توی بازی علامت ضربدر داخل 3 تا دایره بود که احتمالا منظورش این بود که باید با زدن ضربدر وقتی که اون دایرهه میچرخه و میاد روی ضربدر ها ،کلید ضربدر رو فشار بدم تا دونه دونه خنثی بشن ولی وقتی کلید ضربدر رو فشار میدم اسکن قطع میشه!!!( در واقع کنسل میشه) هر کلیده دیگه ای رو که فشار میدم فایده ای نداره!!
حالا دوستانی که کنسولشون مثل من رجین 3 هستش لطفا منو راهنمایی کنند که توی این بازی ها یا حداقل بازی جیمز باند باید چیکار کنم؟؟؟
ممنون

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
ممنون دوستان از راهنماییهاتون:d
اما من تا حالا با دوتا بازی این مشکلو داشتم:
1 جاست کاز (کلا کلیداش تو منو کار نمیکنه)
2 جیمز باند:(بلود استون) که اونم همه چیزش خوب بود تا اینکه رسید اون مرحله ای که باید دوربینهارو با تلفونش اسکن وخنثی میکرد و توی بازی علامت ضربدر داخل 3 تا دایره بود که احتمالا منظورش این بود که باید با زدن ضربدر وقتی که اون دایرهه میچرخه و میاد روی ضربدر ها ،کلید ضربدر رو فشار بدم تا دونه دونه خنثی بشن ولی وقتی کلید ضربدر رو فشار میدم اسکن قطع میشه!!!( در واقع کنسل میشه) هر کلیده دیگه ای رو که فشار میدم فایده ای نداره!!
حالا دوستانی که کنسولشون مثل من رجین 3 هستش لطفا منو راهنمایی کنند که توی این بازی ها یا حداقل بازی جیمز باند باید چیکار کنم؟؟؟
ممنون

خب یه راهش اینی بود که دوستان گفتن ( جیلبریک )
یه راه دیگش هم اینه که بازیای ریجن 3 بگیری که با دستگات همخونی داشته باشه (که سخت هم گیرت میاد )

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام.
دوستان یه سوال داشتم.. من یه فلش دارم فرمتش هم fat32 هست ولی میزنم به ps3 اصلا نمیشناسه !
اطلاعاتم رو هم جای درستی تو فلش قرار دادم (root>ps3>savedata ) حالا نمیدونم تنظیمات خاصی باید انجام بدم بیاد یا هیچی نمیخواد ..؟! وقتی میزنم چراغ فلش روشن میشه ولی اصلا چیزی نمیاره :-/
از دوستان کسی اطلاعی راجع به این قضیه نداره؟ (فریمور 3.60 )

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام من قبلا ps3 v, با hdmi وصل می کردم حالا الان می خوام وصل کنم تصویر نمی
ده چیکار باید بکنم؟
کنسول رو با دکمه پاور روشن کن دستت رو از روی دکمه پاور برندار تا علاوه بر بوق روشن شدن یه بوق دیگه هم بزنه بعد خودش میره رو HDMI

سلام.
دوستان یه سوال داشتم.. من یه فلش دارم فرمتش هم fat32 هست ولی میزنم به ps3 اصلا نمیشناسه !
اطلاعاتم رو هم جای درستی تو فلش قرار دادم (root>ps3>savedata ) حالا نمیدونم تنظیمات خاصی باید انجام بدم بیاد یا هیچی نمیخواد ..؟! وقتی میزنم چراغ فلش روشن میشه ولی اصلا چیزی نمیاره :-/
شما یک بار فلشت رو Format کن بعد سیو هات رو تو این مسیر بریز
x:\PS3\SAVEDATA
توجه : نام پوشه ها باید با حروف بزرگ باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Infected Area

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
شما یک بار فلشت رو Format کن بعد سیو هات رو تو این مسیر بریز
x:\PS3\SAVEDATA
توجه : نام پوشه ها باید با حروف بزرگ باشه

دمت گرم آقا با یه فلش دیگه امتحان کردم فوری شناخت !! :-?
من فلش خودم رو فرمت هم کردم دیگه نمیدونم چرا نمیشناسه !!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام من ps3 دارم ولی توی منو دکمه دایره(o) کار select رو انجام میده به جای (x) آیا میشه جاهاشون رو عوض کرد؟ اگه میشه توضیح بدین

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام من ps3 دارم ولی توی منو دکمه دایره(o) کار select رو انجام میده به جای (x) آیا میشه جاهاشون رو عوض کرد؟ اگه میشه توضیح بدین

صفحه هات قبل یکی مشکل شما رو داشت
ریجن دستگاه شما ۳ هست
خیر نمیشه مگه اینکه با جیلبریک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر