هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
سلام

سلام..........
خسته شدم به خدا...
آقا کسی پیداش نشد سوال منو جواب بده؟؟؟؟؟:-o:-/
کسی نیست به ما نگاه کنه خودمو کشتم:((:((:((:((

شماره سریال و تاریخ تولید دستگاه چه طوری بدست بیارم تو صفحه ...؟ چنین چیزیه ممکنه.؟
چون شماره سریال دستگاه من از پشتش کندن..؟میخواستم شماره سریال با تاریخ تولید.. پیدا کند..؟ میتونیین راهنمایی کنین ممنون میشم:-/

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
آقا سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم ، من بلک آپس رو دیشب آ کبند خریدم با اینکه مثلا نو بود ولی انگار نوشته های پشت پک خوب چاپ نشده بود ،کم رنگ بود ، لیبل روی دیسک هم یه خورده کج زده شده بود ، می خواستم بدونم این دیسک بلو ری قلابیه؟ یعنی امکان داره خود صاحب مغازه نامرد از دیسک اصل ایمج گرفته باشه و ریخته باشه رو این دیسک؟(راهنماییم کنید،ممنون):(
نه بابا عزیز.. بلوری کپی خور که توی بازار نیومده . .بازی اصل اصله.. !!
نمیشه کپیش رو اجرا کرد .. .اگه میشد که پی اس هک شده بود کسی بازی رو تبادل نمیکرد رایت میکرد میداد اینور و اونور..

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
دوستان می خواستم ببینم فرق بین انواع دسته های موجود Ps3 در چیست ؟
و از کجا میشه دسته های اصل رو تشخیص داد ؟

اگه روی آرم PS با ناخن بكشی‌ بايد خط بيفته.پشت دسته جای 5 تا پيچ داره.بايد يه تست هم بكنی ببينی Dualshock هست يا نه

oMid_EsiNs

کاربر سایت
Nov 11, 2010
42
نام
oMid
اگه روی آرم PS با ناخن بكشی‌ بايد خط بيفته.پشت دسته جای 5 تا پيچ داره.بايد يه تست هم بكنی ببينی Dualshock هست يا نه
دوست عزیز کلن دو نوع دسته واسه Ps3 هست ؟ فرق بین این 2 تا مدل در چیه ؟ کدام مدل از این 2 دسته بهتره ؟
من الان دسته ی خودمو که Sixaxis هست نگاه کردم جای 5 تا پیچ داره. اصل ؟ اما یه چیز دیگه چرا این دسته ی من مثل کنترل های ایکس باکس لرزش نداره ؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوست عزیز کلن دو نوع دسته واسه Ps3 هست ؟ فرق بین این 2 تا مدل در چیه ؟ کدام مدل از این 2 دسته بهتره ؟
من الان دسته ی خودمو که Sixaxis هست نگاه کردم جای 5 تا پیچ داره. اصل ؟ اما یه چیز دیگه چرا این دسته ی من مثل کنترل های ایکس باکس لرزش نداره ؟

داداش دسته های SIXAXIS لرزش ندارند باید دسته ی Dualshock 3 بخری تا لرزش داشته باشه

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab

فکر میکنم دستگاه شما قدیمی باشه؟ .... دسته شما اصل اما بدون ویبره....

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
?!

این IP port هایی که می گن واسه کرک کردن هست و نمیذاره بن شیم چیه؟
یه مغازه زنگ زدم گفت توپخونه میفروشن :-؟
نیما زنگ زدم خبر نداشت انگار ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر